Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sajnálja a barátom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnálja a barátom a pénzt a gumira?

Figyelt kérdés

2 ès fèl ève vagyunk együtt. Hàt kb. másfèl havonta veszünk, de csak 3db-osat. Van olyan, hogy egy hónapig nincs semmi. Ès elvan azzal, hogy petting, ami csak annyiból áll, hogy èn szpm ès pont. Ez jó meg minden, de így engem teljesen elhanyagol. :( Mint aki engem nem is kívánna. Ès már sokszor megjegyezte, hogy most nincs pènze, úgyhogy ezèrt nem vesz. Pedig mindig odaadom neki a felèt az árának.

Okè szerintem is drága, de fiúk! Erre mièrt nincs pènze egy olyan fiúnak, akinek vanpènze iphone 6s-re, mackbook-ra, menő fènykèpezőgèpre, ps4-re ès rengeteg játèkra minden hónapban?



2016. nov. 3. 23:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Ha sajnálja a pénzt az Óvszere akkor miből fizetitek ki a 30 ezer forintos abortuszt? Vagy inkább szedsz fogamzásgátló tablettát mert a pasid lusta gumit húzni? Egyébként meg nem minden nő szedhet fogamzásgátló tablettát.. Főleg ha trombózisra hajlamos, magas vérnyomás van, véralvadási problémája van, migrén, durva hormon betegsége van Ezek mind kizáró okok ha valaki tablettát akar szedni!!!! Te meg ne legyél annyira hülye hogy akkor inkább le fekszel vele gumi nélkül... Mit csinálsz ha teherbeessek.. Mert ha arra nem képes hogy Óvszert vegyen. Nem fogja meg venni az esemény utáni tablettát nem fog abortuszt fizetni.. Az meg végképp felejtsd el hogy veled marad és neveli veled a gyereket.. Gyetektartást meg kötelező fizetni

Ha nem lesztek együtt.. 22 L

2016. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Jahj neeem....

nem fekszem le vele gumi nèlkül, eszem ágában sincs!!!!!

Soha-soha, hülyèk azèrt nem vagyunk.

Èpp azt írtam, hogy ha veszünk gumit szökőèvente egyszer akkor is direkt durexet, ami megint nem biztosítás semmire, de akkor is jobb, mint az èjjel nappalis 50Ft-os gumi.

Ès lehet az anál miatt èrtettèl fèlre, anál volt gumi nèlkül.

2016. nov. 4. 11:00
 23/36 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le az írásodból,hogy a barátod még egy éretlen kisfiú.Igen is nemet kell neki mondani,ha ő nem tesz meg érted semmit,akkor te se szolgáld ki.Hiába szereted csinálni,igen is állj ki magadért.18 évesen én is elkövettem azt a hibát,hogy a pasim elvárta a minden napos szopást,cserébe a semmiért.De aztán nemet mondtam és onnantól megvolt a viszonzás.Ez a csak a gép előtt ülünk szintén nagyon gyerekes viselkedés és rossz ezt hallani,de szerintem nem fog változni ha eddig nem tette.Beszélgess el vele nagyon komolyan mert ez nem normális állapot.És nyugi,nem vagy szexmániás,teljesen természetes,hogy kívánod,de ezzel a fiúval sajnos az idődet pazarlod.
2016. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Hülye vagy kislány, ha nem veszed észre, hogy nem szeret téged... mert ha szeretne, nem lenne gond az óvszerre a pénz, és kimenne veled bármikor, ha szeretnéd, nem az hogy soha.. sokkal jobbat érdemelsz egy ilyennél, legyen eszed, állj ki magadért, ne legyél törlőrongy. Hagyd ott végre.
2016. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Amit leírtál a hosszúban azok alapján ő gyerek te pedig érett nő. Szerintem 1000 pasi álma vagy és hagyd ott. Majd megbánja. Hidd el ennél csak boldogabb lehetsz. Csak normális pasit keress ne kisfiút
2016. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
nem az a baj, hanem hogy jobban szereti ha te sz0pod, ezért ne vesz gumit. Ha nem sz0pnád le hidd el hogy szerezne gumit. Vagy pedig az van hogy megcsal, mivel ennyi szex rettentően kevés, pláne ebben a korban, van aki napi 2-őt, nem pedig egy hónapig semmi.sztem ne is sz0pd le, meglátjuk hogy reagál vesz-e vajon, mert ha mindig megteszed neki addig ő sem fog változtatni, mert neki így jó
2016. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Durva, hogy itt mindenki szerint az óvszer a probléma. Szerintetek ha lenne gumi, akkor megoldódna a probléma? A fiú valószínűleg akkor is csak a saját élevezetével foglalkozna, az más kérdés hogy ennek melléktermékeként a kérdezi is lehet élvezné, de az nem lenne szándékos... Itt az a probléma, hogy konkrétan téged nem akar kielégíteni. Igenis neki is ki foglalkoznia veled önzetlenül, ahogy te is teszed vele.

És röhej, hogy itt mentegetik, hogy éretlen. Nem éretlen, csak egy bunkó paraszt. Érdekes, egy nő az első pillanattól fogva tudja, hogy a férfit ki kell elégíteni, neki eszébe sem jut, hogy csak magával foglalkozzon.

2016. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ès az utolsó kommentjèben lehet valami igazság:(

Őszintèn nem tudom ezèrt írtam ki a kèrdèst, hogy ez normális -e, mások is sajnálják rá. Nemtudom ki mennyit szokott együtt lenni úgy a szerelmèvel, de szerintem ez kevès. Főleg így,hogy vègzősök vvagyunk, sok a stressz a suli miatt ès úgy örülök mindig, hogy pènteken vele lehetek ès akkor nem számít semmi csak őès èn.

Hát megpróbálom azt amit sokan javasoltak, hogy nem szopizom, csinálom, amit ő szeretne ülök a gèp előtt, videót nèzek, nyomkodom a telefonomat, nezelodok alin, jatszom ès hallgatok zenèt. Az ágya közelèbe sem megyek. Ha ő mèg is azt mondja feküdjek oda mellè ès azt tennè amit èn szoktam..tehát puszilgat ès megkíván ès lenyomja a fejem akkor majd nem hagyom ès visszahúzom. Es jatszom azt mint ő, hogy èn alszom èn pihizek ès te csak csináld ès kènyesztess. Az a baj ezzel, hogy már egyszer próbáltam. Hú már picit règen volt, de szerintem tuti ugyanez lenne, nem hagytam hogy lenyomja a fejem ezèrt ő felèm feküdt ès betette a számba. De csak vicceltem akkor, h nem csinálom ès ő ezt tudta jól azèrt tette szerintem..

Hát jövőhèten szülinapja lesz úgyhogy akkor már csakcsak megteszem neki:( Gonosz lennèkszszerintem, ha akkor visszautasítom, de a legközelebbi leendő alkalommal megcsinálom ès leírom mi volt..

Hát sajnos ez idő, mert heti 1x vagyunk együtt.

De igyekszem hamar cselekedni, mert ez nekem sem jo erzes vagyis fèlek, hogy engem nem kivan csak azt kivanja, h en csinaljak neki jot, de ennyi erovel kiverhetne magának az nem ugyan az? Akkor sem kellek es most sem kellek, h barmit is csinaljon velem:(

Ah szeretnèm megmenteni a kapcsolatot, de nem hiszem, hogy ezen fogok tudni változtatni.

Egyszer mondtam neki, h mièrt drágálod a gumit ès kiakadt h ő nem is mondott sose ilyet, pedig mondott..... ès nem tök mindegy, ha mondott volna, ha nem akkor se vesz/akarja, hogy vegyünk

2016. nov. 4. 16:47
 29/36 anonim ***** válasza:
Szia pont az esetem vagy ... nekem telik... :DD
2016. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

'Hú már picit règen volt, de szerintem tuti ugyanez lenne, nem hagytam hogy lenyomja a fejem ezèrt ő felèm feküdt ès betette a számba. '


Undorító a barátod. Ez nálam konkrétan az erőszak határát súrolja... Meddig akarod még megalázni magad? Nem vagy neki több csak egy élő gumibaba. Miért csinálná a kezével, miért venne gumit és miért foglalkozna veled amikor te kiszolgálod ingyen és az sokkal jobb érzés?? És még a haverokat is helyettesíted két szopás között a számítógépes játékokkal. Jézusom lassan kezdem azt gondolni hogy a nők saját maguk okozzán az elnyomásukat... :(

2016. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!