Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sajnálja a barátom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnálja a barátom a pénzt a gumira?

Figyelt kérdés

2 ès fèl ève vagyunk együtt. Hàt kb. másfèl havonta veszünk, de csak 3db-osat. Van olyan, hogy egy hónapig nincs semmi. Ès elvan azzal, hogy petting, ami csak annyiból áll, hogy èn szpm ès pont. Ez jó meg minden, de így engem teljesen elhanyagol. :( Mint aki engem nem is kívánna. Ès már sokszor megjegyezte, hogy most nincs pènze, úgyhogy ezèrt nem vesz. Pedig mindig odaadom neki a felèt az árának.

Okè szerintem is drága, de fiúk! Erre mièrt nincs pènze egy olyan fiúnak, akinek vanpènze iphone 6s-re, mackbook-ra, menő fènykèpezőgèpre, ps4-re ès rengeteg játèkra minden hónapban?



2016. nov. 3. 23:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi, ez a srác egy szemétláda. (Csúnyábbat írnék, de fennakad a trágárságszűrőn :D)

Neki nem az a baja, hogy nincs pénze gumira, hanem hogy nem érdekli az, amire te vágysz! 18 évesek vagytok, nem ragadhattok le egymás mellett, ha ennyire nem illetek egymáshoz. Megérdemelnéd, hogy megkapod azt a törődést és szeretetet, amire vágysz, mert rendes és odaadó lánynak tűnsz. Ne akarj csak azért vele maradni, mert 2,5 éve tart a kapcsolat. Én 18 évesen szálltam ki egy 3,5 éves kapcsolatból hasonló okok miatt (bár az kicsit durvább volt) és egy percre sem bántam meg!

Megérdemled, hogy megtudd, milyen az, amikor valaki észveszejtően szenvedélyesen kíván és megadja neked azt a tüzet. Megadná neked, amit kérsz, még ha csak arról is lenne szó, hogy el szeretnél menni kirándulni. Vannak ilyen férfiak, ebben bíznod kell.

A te barátod nem ilyen. Nagyon fiatalon vágtatok bele ebbe a kapcsolatba, és az is lehet, hogy megváltoztatok, vagy csak szimplán most kezdtél megvilágosulni a rózsaszín köd után, de ha nem érzed vele jól magad, úgy érzed, hogy nem ad meg mindent, amire vágysz, akkor nem ő lesz az igazi, és csak húzzátok egymás idejét a legcsodálatosabb éveitekben. (Főleg ő a tiédet, mert te vagy kielégítetlen a kapcsolatban.)

Változtatnod kell, és nem szabad félned a változástól, még ha eleinte rosszabbnak is tűnik.


L/20

2016. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
"Köszönöm a válaszokat ès az utolsó kommentjèben lehet valami igazság:( " Meg az összes többiében.
2016. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Igen termèszetesen mindenkièben ès köszönöm mindenkinek aki írt ehhez a kèrdèshez.

Csak azèrt emeltem ki azt, mert ebbe mèg nem is gondoltam bele, hogy amikor èn csinálom neki akkor az persze neki jó ès pont. Amikor pedig szerelmeskedünk akkor lehet hogy tènyleg nem azèrt csinálja, mert az nekem is jó, hanem mert neki. Tehàt hogy csak magára gondol.

Nem tudom ez nehèz kèrdès. Mindenkinek lehet igaza van. Az igazságot pedig csak ő tudhatja, amit úgy sem fog sosem elárulni nekem...

2016. nov. 4. 21:13
 34/36 anonim ***** válasza:
76%

Már rég rávágtam volna az ajtót, azzal a mondattal, hogy ha úgyis a kütyükre izgul, vegyen magának vibrátoros szájú guminőt.


Ne haragudj, Kérdező, de van neked büszkeséged?

2017. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem gumira sajnálja a pénzt, szerintem nem szereti a gumit...20évesen vesztettem el a szüzességem akkor csináltuk vagy 50szer gumival aztán többé sosem szedte a tablettát szétmentünk pár év után összejöttünk ...szègyen nem szégyen nem ment gumival.
2017. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok, azóta hogy kiírtam a kérdést sok minden történt, szeretném utólag megköszönni mindenki válaszát:D mert mind egytől-egyig igaz volt. :)

Csak nem akartam még akkor elhinni nektek.

A pasim egy osztálytársunkkal kavart. Az érettségi utolsó napján azt hittem minden a régi lesz. De ő nem akart találkozni, a tanulásra hivatkozott. Megmondtam neki, hogy gáz, hogy fiú létedre nincs ennyi igényed hogy legalább fél órácskát a barátnőddel légy.

Ezzel elszakadt nála a cérna, előtte nem is, de akkor bevallotta, hogy nem szeret már úgy, de az érettségi maitt nem akarta elmondani, hanem még várni akart vele 2 hónapot, mire le megy a szóbeli is.:D

Szakítottunk, rá sztem fél hétre összejött az osztálytársunkkal....

Úgyhogy azért is valaszoltam, hogy hat ha tanul belole az aki ezt olvassa, hogy ha keves a szex, akkor lehet hogy van egy harmadik fel a dologban/kihult a kapcsolat. Hiaba hitegetett hogy szeret....!!

Azota eltelt 2 ev:) 20 eves lettem. Most lett ujra baratom. Sok visszautasitason mentem keresztul. Sokan marcsak azert sem akartak osszejonni velem, mert volt egy 3 es fel eves kapcsolatom.

De most megtalaltam vegre a tokeletes pasit! Remelem nem fogok csalodni, kicsit megingott a bizalmam.

De ő mindent megad nekem. Tényleg mindent. Direkt 2 gumit hoz:D mert tudja,hogy eselyes h kellesz:D

Mindig elmondja mennyire gyonyoru vagyok. Es ez szamomra hihetetlen, a volt baratom sose mondott ilyeneket.

Es ahogy letamad *-* ahogy mindig elcsodalkozik, hogy hogy lehetek a baratnoje, az hogy mindig a kedvemre tesz es mindenhova eljon velem. Sokat kirandulunk is. :)*-*a legcukibb fiu a Foldon.

Sajnalom, hogy a volt pasim, nem mert dobni!:D

2018. okt. 30. 16:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!