Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még lehet érteni a helyzetemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehet érteni a helyzetemet? Inkább prostihoz megyek.

Figyelt kérdés
Nagyon gátlásos és visszahúzódó, félénk fiú vagyok. Azt vettem észre, hogy sohasem érdekeltem igazán a lányokat. Társaságba egyáltalán nem szoktam járni és sajnos nincs is kivel. Bár ha lenne sem mennék el. Úgy érzem, hogy a férfiasságom téren is nagyon kevés lennék egy nőnek és én ezt nagyon szégyellem. Másfelől pedig mit is tudnék én nyújtani? Azt elismerem, hogy már többen is megdicsértek a külsőmet de nem hittem senkinek sem. Van egy olyan érzésem, hogy csak hazudtak nekem. Én tudom magamról, hogy milyen vagyok: szó szerint undorító vagyok és elfogadom. Lehet, hogy nálam fejben vannak a legnagyobb problémák de elfogadom. Úgy gondolom, hogy talán egy két gátlásomat fel tudná oldani de másfelől pedig félek attól, hogy elmenjek egy prostihoz.

2018. jan. 13. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
79%

Mitől tartod magad undorítónak?

Honnan tudod hogy kevés lennél egy nőnek?


Amúgy meg ilyen kérdezőknek mindig a prostizást javaslom.

Jobb elmenni, szexelni mint egy életre ilyen görcsben élni....

2018. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
22%
Komolyan. Őszintén valld be. Ez hányadik a héten? :DDD
2018. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:

Undorítónak azt ahogyan kinézek. Hiába dicsértek meg sokan, hogy a külsőmmel semmi baj nincsen én egyáltalán nem tudtam elhinni.


Mind érzelmileg mind pedig a férfiasságom téren kevés lennék én egy nőnek.

2018. jan. 13. 17:50
 4/76 anonim ***** válasza:
94%

Prostizáshoz nem is kell érzelem


Ha ápolt vagy egy prosti se fog elzavarni

2018. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
38%
Ha vékony vagy az ne tartson vissza! Prostihoz ne menjél mert azzal magadat alázod hogy másképp képtelen vagy nőt megkapni. Egy életre beleégne a lelkedbe hogy másképp nem voltál elég hozzá.
2018. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:
Én alapból képtelen vagyok arra, hogy párkapcsolatom lehessen.
2018. jan. 13. 17:55
 7/76 anonim ***** válasza:
86%

Én nőként nem tudom megérteni a helyzeted.


Honnan tudod mindazt, amit olyan könnyen kijelentettél?

Miért vonsz le egy minden nőre illő következtetést?


A férfi nem csak jó kinézetből, meg nagy férfiasságból áll, rengeteg más dologgal is lehet imponálni egy nőnek. Ha nem hanyagolod el magad, annyira borzalmasan nem hiszem, hogy kinézhetsz.


Nem minden lány keres beszédes barátot, vannak gátlásos és visszahúzódó, félénk lányok is, akik keveset beszélnek. Csak őket nehezebb észrevenni. Észrevetted őket? Náluk próbálkoztál már? Próbálkoztál nem olyan attraktív, de egyébként teljesen normális és szerethető lányoknál is? Mindig nehezen hiszem el, ha valaki azt állítja, hogy neki a világon semmi lehetősége ismerkedni. Biztos neked is van egy hobbid, valami, amiben jó vagy, valami, amiért lehet szeretni. Talán naiv vagyok, de nem hiszem el, hogy valaki semmiben sem lenne jó - hacsak nem is erőlködik azon, hogy akármiben jó is legyen.


A kinézettel kapcsolatban... Undorítónak maximum egy összenőtt bozontszemöldökű, a bőrével a legkisebb mértékben sem törődő, hosszú, tisztítatlan és büdös szakállú, nem mosakodó, koszos ruhákban járó embert neveznék. Egy kis igényességgel ezeken lehet segíteni.

Vannak olyan férfiak, akiknek nem jön be a kinézetük, de undorítónak nem nevezném őket. Az a fentebb leírt kategória.

2018. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
87%

Ahelyett, hogy naponta kiírod ezt a kérdést, könyörgöm menj már el prostihoz. Rajtad tényleg csak ez segít.


Eskü összedobjuk neked, adj egy bankszámlaszámot. Mindenki utal neked egy 500-ast, elmegyek érted kocsival a legutolsó putris nógrádi faluba is és felviszlek Bp-re a csajhoz.

Megiszunk egy felest előtte, elkísérlek, becsöngetsz és megcsinál.


Utána az utcán várunk az itteni Team-el, hatalmas molinókkal, "Nem vagy szűz!"

Majd elmegyünk egy közös buszos városnézős kirándulásra. Ülhetsz egyedül is ha akarsz, meg se kell szólalnod! Xd

2018. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 A kérdező kommentje:

A hobbimat egyedül a súlyzós edzésekben találtam meg. De otthon szoktam edzeni nem járok el konditerembe mert nem szeretek emberek között lenni.


Ismerkedni pedig egyáltalán nem szoktam. Én tudom előre a vesztemet és inkább meg sem próbálom mert feleslegesnek tartom. Úgy vettem észre én senkit sem érdeklek akkor pedig nem erőltetem.

2018. jan. 13. 18:01
 10/76 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem próbálkozol, akkor ne csodálkozz, hogy nem megy. Az élet nem olyan, mint ahogy a filmekben bemutatják.

Vannak a szerencsések, akiknek tényleg az ölükbe hullik az, amit akarnak - ők az emberek kis százalékát teszik ki. Mi, akik nem lettünk ilyen "mázlisak", kénytelenek vagyunk küzdeni azért, hogy bármit is elérjünk.

Nem fogom leírni, nekem milyen előzményem van, de hidd el, ezerszer feladhattam volna én is, hogy hát ez nekem nem megy, minek is próbálkozzak, úgyis tudom, mi lesz a vége. Sőt, volt is ilyen alkalom. Ilyenkor jött valaki, és olyan szinten leb*szott, hogy utána órákig sírtam, de elérte a hatást - abbahagytam az önsajnáltatást, felkeltem és mentem a dolgomra.


Neked is végre abba kéne hagynod azt, hogy ennyire sajnálod magad. Nem egy drámában élsz, úgyhogy ne is akard eljátszani a főhősét. Láttam már félig béna embert, aki összekaparta az életét, olyat, akit kiskorában éveken át bántalmaztak, mégis tart valahol, mert erőt vett magán. Kapard össze magad. Te nem azért koppansz, mert nem vagy szerethető, hanem mert nem vagy hajlandó tenni azért, amit meg akarsz szerezni.

Nem fog az öledbe hullani semmi attól, hogy egy helyben ülsz és sajnálod magad. Ha akarsz valamit, hát tegyél érte. Tudod, baromi nehéz úgy lefutni a maratont, ha még a rajthoz sem állsz oda.


#7

2018. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!