Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még lehet érteni a helyzetemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehet érteni a helyzetemet? Inkább prostihoz megyek.

Figyelt kérdés
Nagyon gátlásos és visszahúzódó, félénk fiú vagyok. Azt vettem észre, hogy sohasem érdekeltem igazán a lányokat. Társaságba egyáltalán nem szoktam járni és sajnos nincs is kivel. Bár ha lenne sem mennék el. Úgy érzem, hogy a férfiasságom téren is nagyon kevés lennék egy nőnek és én ezt nagyon szégyellem. Másfelől pedig mit is tudnék én nyújtani? Azt elismerem, hogy már többen is megdicsértek a külsőmet de nem hittem senkinek sem. Van egy olyan érzésem, hogy csak hazudtak nekem. Én tudom magamról, hogy milyen vagyok: szó szerint undorító vagyok és elfogadom. Lehet, hogy nálam fejben vannak a legnagyobb problémák de elfogadom. Úgy gondolom, hogy talán egy két gátlásomat fel tudná oldani de másfelől pedig félek attól, hogy elmenjek egy prostihoz.

2018. jan. 13. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:
Minecraftos
2018. jan. 13. 18:44
 22/76 anonim ***** válasza:
72%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Itt meg 20 éves :D

Na most melyik?


Attól félek, hogy te valójában egy 42 éves, szűz, forgószékbe belehízott 120 kilós óriáscsecsemő vagy. Fel már nem jársz a felszínre, csak Édesanyád küld le pincédbe némi pörköltet és Holiday Cola-ízű üdítőt. (amiből egyszer VBK-t kevertem, és szurokszínűt rókáztam. Sebaj neked jó lesz.) Estére élesztő szagú Coopos kenyérszelet, egy fél lönccsel. Amint elfogyasztottad a gourmet falatokat, mint egy felhízott herélt kandúr, rádjön a fétised.


Az egyetlen dolog amiért érdemes élni.


Zsíros koszorúereidben megindul a vér, és az egybefüggő koleszterinrögre hasonlító szíved hevesen dobogni kezd. Csoda, hogy képes még kiszolgálni ekkora monstrumot.

Zümmögve felbúg anyád régi Pentiumos gépe, mialatt a CRT kockamonitorba égett WOW kezelőfelület felett lassan betölt a Gyakorikérdések. Izgatottan csapkodod a billentyűzetet, összeollózva monoton ismétlődő gondolatiadból:


A Mai Kérdést.


Majd vársz. Vársz mint róka a bozótban, hogy szerencsétlen varjú leszálljon a tetemre. Sztaniolpapír nehezék az F5-ön, hogy frissítse az oldalt... megindulnak a válaszok. Egy 22 éves lány. Egy 26 éves lány, egy 19 éves lány... sorra jönnek és csak olvasod. Hosszú körmondatok a változásról, a tettekről, miközben érzed... Törődik veled valaki. Egy lány, egy hús vér nő ül a gigabites gerincháló másik végén.


S ekkor jön a beteljesülés, belenyúlsz a kínai alsóba, és hosszasan előkeresed az addigra megkeményedett kis mangalicafarkat. Soronként egy húzás, miközben elképzeled ahogy kecses kezeikkel NEKED írnak, igazi nők, érett lányok. Csak NEKED. Csak veled foglalkoznak!


Ekkor Édesanyád kopogás nélkül beront egy tál almás-fahéjas vajassüteménnyel - Az ijedtségtől kigúvadt szemekkel ejakulálsz bele a pörköltfoltos alsódba.


-Picinyem, hoztam sütiké... Jaj Kincsem, már megint, megint rosszalkodsz! Tudod, hogy nekem kell mosnom az összeszikkadt bugyikat! Legközelebb zsepikébe. Tudod. Zsepikébe.


Szerintem ez vagy Te. Ezt játszod nap nap után velünk. Ez nem is kérdés.

2018. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező - erre jó odaírni, kinek válaszolsz :D No mindegy. Ha végül ugyanitt kötnénk ki, hogy inkább ezt is kihagyod, akkor legalább megvan rá a válaszom, nem kell újra leírjam.


#22, szerintem veled már találkoztam egy kérdés alatt, ismerős az, ahogy fogalmazol. :D Nem csak a kérdezőnek írom ezt, hanem akárkinek, aki szereti sajnáltatni magát és előadni a világfájdalmat.

Mellesleg attól, hogy azt írtam, nő vagyok, igazából lehetek egy 50 éves, piros kockás inges és szürke mackónacis férfi is, nagy, ősz szakállal, meg foltos fehér pólóval. :D

2018. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudod amikor már a 4. kérdésére válaszolok baromi részletesen, pont azokat mint Te... és tudom, hogy milyen reakciók jönnek rá, akkor rájövök, hogy hülye leszek normális választ írni innentől. Neked sem javaslom, mert ő ezt élvezi. Fürdik az önsajnálatban már jóideje, és kihasználja, hogy Te mosdatod, mint egy szociális munkás.

Szomorú. Az már biztos.

2018. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
91%
Dönts el, hogy kapaszkodsz a szenvedésvágyba, önsorsrontásba, vagy keresel terápiás segítséget.
2018. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
Nem fog mert Szabolcs megyében nincsenek pszichiáterek :D
2018. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb pszichológiai tréning, ha beiratkozol tánciskolába. Így, hogy visszafogottabb vagy a kubai salsát javaslom. (Vagányabb fiatalok rögtön kizombával kezdik, ahol full testkontakt van). Első órákon sok helyen még célirányosan olyan gyakorlatok is vannak, szoktatnak a helyes testbeszédre (néztek egymás szemébe mélyen, mosolyogva, majd amikor már zavarba jönnél párcsere), és egy kicsit oldják a feszültséget (csajok vállát maszírozod, ők a tiedét). Ez arra jó, hogy gyorsan természetesen kezeld a csajok közelségét. Ahogy egyre jobban látod a csajokon, hogy élvezik velad a táncot, úgy nő az önbizalmad. 1-2 hónap után már egy nem tük-tük zenés, hanem pl. retro zenés buliban, nagyon laza tudsz lenni a csajokkal, de tudod őket a legjobban megtáncoltatni.
2018. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
94%

Na megnézem a Föld nevű bolygó első introvertált, szociofób, agorafób, élőlényeit ahogy táncórákat vesznek :D


Ilyen még nem fordult elő a történelem során, de mindenképp lehetséges! Igaz tejért sem megy le, hanem megvárja amíg az édesanyja feltölti a hűtőt... de valósínű, hogy felszabadultan elmegy zumbázni :D

2018. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


# 12/28: 19 éves vagyok.


# 17/28: Az évek alatt elhitettem magammal,hogy egy rossz ember vagyok akit nem lehet sem szeretni sem pedig tisztelni. Ha egy lánynak valamilyen csoda folytán szimpatikus volnék én egyáltalán nem tudnám elhinni sőt inkább csak a rosszat látnám benne. Számomra továbbra is hihetetlen az,hogy valakinek felkeltsem az érdeklődését és szívesen megismerjen. Lehet,hogy nem vagyok rossz ember csak ezt mutatom a külvilág felé. Lehet,hogy önző vagyok azért mert nem érdekelnek más emberek érzései és problémái. Mindenkit levegőnek nézek akit csak akarok. Ismerkedni pedig továbbra sem ismerkedem. Tudom,hogy ha az esélyét sem adom meg azzal vesztem a legtöbbet. De senkin sem látom a minimális érdeklődést felém ezért felveszem a póker arcomat és így telnek a napjaim.


# 22/28: Tévedsz :). 19 éves fiú vagyok ez az igazság. Nagyon félénk és gátlásos vagyok.


# 27/28: Köszönöm szépen a tanácsodat de a táncolás egyáltalán nem érdekel.


Ma elmentem sétálni egy kicsit,hogy legalább ki szellőzzön a fejem. Most egy kicsit jobb kedvem van de szerintem sohasem fog megváltozni a helyzetem. Én nem sajnáltatni akarom magamat mert azzal nem lesz jobb.

2018. jan. 13. 20:11
 30/76 anonim ***** válasza:
Pedig évezredek óta a nőkkel való ismerkedésre a legjobb helyek a táncos mulatságok, ahol pár italtól mindenki egy kicsit lazább.
2018. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!