Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még lehet érteni a helyzetemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehet érteni a helyzetemet? Inkább prostihoz megyek.

Figyelt kérdés
Nagyon gátlásos és visszahúzódó, félénk fiú vagyok. Azt vettem észre, hogy sohasem érdekeltem igazán a lányokat. Társaságba egyáltalán nem szoktam járni és sajnos nincs is kivel. Bár ha lenne sem mennék el. Úgy érzem, hogy a férfiasságom téren is nagyon kevés lennék egy nőnek és én ezt nagyon szégyellem. Másfelől pedig mit is tudnék én nyújtani? Azt elismerem, hogy már többen is megdicsértek a külsőmet de nem hittem senkinek sem. Van egy olyan érzésem, hogy csak hazudtak nekem. Én tudom magamról, hogy milyen vagyok: szó szerint undorító vagyok és elfogadom. Lehet, hogy nálam fejben vannak a legnagyobb problémák de elfogadom. Úgy gondolom, hogy talán egy két gátlásomat fel tudná oldani de másfelől pedig félek attól, hogy elmenjek egy prostihoz.

2018. jan. 13. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 A kérdező kommentje:
Hiába szeretném nem tudom magamat elfogadni olyannak amilyen vagyok. Szó szerint utálom saját magamat. Amikor belenézek a tükörbe egy undorító embert látok benne.
2018. jan. 27. 09:22
 72/76 anonim ***** válasza:

Miért nem mész már pszichológushoz?


Megígérted. Láttam a képet rólad, egyértelnűen súlyos önértékelési zavar. Mint az anorexiások, belenéznek a tükörbe és egy kövér asszonyt látnak, miközben 30 kiló a csaj.

2018. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 A kérdező kommentje:
Hidd el a külsőmmel is baj van. Nagyon nagy baj. Sajnos nem tudom elhinni, hogy nincsen velem semmi baj. Nem fogok ismerkedni senkivel sem mert úgyis van nálam sokkal jobb.
2018. jan. 27. 13:08
 74/76 anonim ***** válasza:
Sohasem próbáltad, úgyhogy ez a szar is az elmédben bugyog.
2018. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem nem érdemes. Van nálam ezerszer jobb és normálisabb is. Soha nem fogok ismerkedni.
2018. jan. 27. 13:21
 76/76 A kérdező kommentje:
Sohasem leszek normális ember ezt elfogadom. Minden nap elkeserít azt, hogy szó szerint undorodom magamtól.
2018. jan. 27. 15:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!