Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még lehet érteni a helyzetemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehet érteni a helyzetemet? Inkább prostihoz megyek.

Figyelt kérdés
Nagyon gátlásos és visszahúzódó, félénk fiú vagyok. Azt vettem észre, hogy sohasem érdekeltem igazán a lányokat. Társaságba egyáltalán nem szoktam járni és sajnos nincs is kivel. Bár ha lenne sem mennék el. Úgy érzem, hogy a férfiasságom téren is nagyon kevés lennék egy nőnek és én ezt nagyon szégyellem. Másfelől pedig mit is tudnék én nyújtani? Azt elismerem, hogy már többen is megdicsértek a külsőmet de nem hittem senkinek sem. Van egy olyan érzésem, hogy csak hazudtak nekem. Én tudom magamról, hogy milyen vagyok: szó szerint undorító vagyok és elfogadom. Lehet, hogy nálam fejben vannak a legnagyobb problémák de elfogadom. Úgy gondolom, hogy talán egy két gátlásomat fel tudná oldani de másfelől pedig félek attól, hogy elmenjek egy prostihoz.

2018. jan. 13. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 A kérdező kommentje:
De nekem veszíteni valóm már nincsen. Minek ismerkedjek ha azt a minimális szimpátiát sem látom és mindenki csak póker arccal néz rám. Akkor én is ugyanezt csinálom.
2018. jan. 13. 18:12
 12/76 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy te valami kaméleon vagy? Én is így szeretnék öregedni...


Pár hete még 19 éves voltál:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Tegnap is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 A kérdező kommentje:
:D
2018. jan. 13. 18:22
 14/76 A kérdező kommentje:
Én már teljesen el vagyok keseredve.
2018. jan. 13. 18:27
 15/76 anonim válasza:
6%
Drogozzál.
2018. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim válasza:
12%
Szerintem a Minecraft segít.
2018. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
12%

Erről a hozzáállásról beszéltem.

Pofára estél tíz, húsz, vagy száz alkalommal, és úgy döntöttél, mostantól mindig pofára fogsz esni. Már eleve úgy állsz hozzá, hogy áhh, úgyis pofára esek. Tudod, mi az érdekes az emberi agyban? El tud veled hitetni olyan dolgokat, amik igazából nem is léteznek. El tudja hitetni veled, hogy hányingered van, még a testhőmérsékleted is felmegy, remegni is kezdesz - holott semmi bajod nincsen. El tudja hitetni veled, hogy valami előtted van, még ha nincs is ott semmi. El tudja hitetni veled, hogy te vagy a legszebb ember a világon, még ha mindenki más azt is mondja, hogy nem vagy, ahogy azt is be tudja mesélni neked, hogy undorító vagy, még ha nem is. És tudod, mit tud még veled elhitetni? Hogy el fogsz bukni. Az agyad képes arra, hogy befolyásolja az esélyeidet akármilyen témában, pusztán annyival, hogy negatív dolgokat táplál beléd. Meg lehet figyelni, mennyivel romlik az ember teljesítménye, ha folyamatosan azt táplálják belé, hogy neki ez úgyse sikerül, úgyis elbukik, úgysem ér semmit.

Ha végre abbahagynád az önsajnáltatást, túltennéd magad azon, hogy x alkalommal pofára estél és megpróbálnál segíteni magadon, akkor lenne esélyed.


Rajtad kívül ezrek esnek pofára nap, mint nap. Nem vagy különleges, egyedi eset, akit úgy ver a sors, akivel igazságtalan az élet, akit nem szeret senki. Egy vagy a sok közül. Senki sem fog összekaparni a földről csak azért, mert te nem vagy képes rá, mindenki a saját terhét cipeli. Elmehetsz prostihoz komfortért, beleringathatod magad a képzeteidbe, de egy cseppel sem lesz jobb semmi, továbbra is egy helyben fogsz csücsülni, hogy neked milyen rossz. Sőt - ha megkapod a kívánt komfortot, akkor még kevésbé akarsz továbblépni és felkelni. Neked nem prosti kéne, hanem valaki, aki végre értelmet ver a fejedbe, hogy te is lásd, magad ellen cselekszel. Ha végre erre te is rájönnél, akkor ki tudnál mászni abból a kupac trágyából, amiben vagy.


Nem te vagy az egyetlen, aki kilátástalan helyzetbe került, sőt, vannak emberek, akik nálad is kilátástalanabb helyzetbe kerültek, mégis eljutottak valahova, mert tettek érte.

Tudom, hogy kényelmes sajnáltatni magad, élni a megszokott életet, komfortot kérni másoktól és remélni, hogy egyszer csak jobb lesz, jön valami isteni sugallat, egy angyal száll le, bármi... Tudom, mivel én is nyakig benne voltam ebbe. Nem jön megváltás, nem jön isteni sugallat, nem oldódik meg semmi, amíg nem teszel érte. Te tudsz segíteni magadon, és senki más.


Azt a bazi nagy önostorzó hajlamodat fordítsd inkább arra, hogy a viselkedésedet és hozzáállásodat kritizáld, ne a kinézetedet. A pénzt, amit prostira költenél, költsd inkább egy pszichológusra, ha te egyedül ennyire képtelen vagy összekaparni magad.



# 7, 10

# Illetve valaki, aki átélte azt, amiről ír, nem csak beszél róla.

2018. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 A kérdező kommentje:
Inkább kihagyom.
2018. jan. 13. 18:29
 19/76 anonim ***** válasza:

Hagyd ki nyugodtan, de meg fogod bánni.

Igazad van - tényleg reménytelen eset vagy, tényleg nincs esélyed megismerkedni valakivel és rendes életet élni.

De ez nem a világ hibája, nem a sorsé, és nem is egy felsőbb hatalom az, ami gonoszkodik veled. Sőt, nem is az emberek azok, akik miatt ez történik veled. Egyedül te vagy az, akit okolni lehet, te csinálod ezt saját magaddal.


Ne várj empátiát az emberektől. Mindenki más erőt vesz magán nap mint nap, rendszeresen esik pofára, de felkel. Senki se fog pátyolgatni egy olyan valakit, aki megoldás helyett kifogást keres, és túl lusta/kényelmes ahhoz, hogy saját magán segítsen és megtegye azt, amit más naponta megtesz.


#7, 10, 17

2018. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 A kérdező kommentje:

Szia!


KB egy fél óráig nem tudok mert nem leszek otthon de ha haza értem rögtön válaszolni fogok.


A minxraftos és a drogos válaszra értette, hogy inkább kihagyom.

2018. jan. 13. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!