Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még lehet érteni a helyzetemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehet érteni a helyzetemet? Inkább prostihoz megyek.

Figyelt kérdés
Nagyon gátlásos és visszahúzódó, félénk fiú vagyok. Azt vettem észre, hogy sohasem érdekeltem igazán a lányokat. Társaságba egyáltalán nem szoktam járni és sajnos nincs is kivel. Bár ha lenne sem mennék el. Úgy érzem, hogy a férfiasságom téren is nagyon kevés lennék egy nőnek és én ezt nagyon szégyellem. Másfelől pedig mit is tudnék én nyújtani? Azt elismerem, hogy már többen is megdicsértek a külsőmet de nem hittem senkinek sem. Van egy olyan érzésem, hogy csak hazudtak nekem. Én tudom magamról, hogy milyen vagyok: szó szerint undorító vagyok és elfogadom. Lehet, hogy nálam fejben vannak a legnagyobb problémák de elfogadom. Úgy gondolom, hogy talán egy két gátlásomat fel tudná oldani de másfelől pedig félek attól, hogy elmenjek egy prostihoz.

2018. jan. 13. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
Hidd el, aki ilyen elszigetelt környezetben él, barátok nélkül... a szülei szarnak rá, és egy tejért sem mer lemenni mert emberfóbiás, az nem megy el magától egy full idegen, ismeretlen emberhez... főleg ha változni sem akar. Márpedig nem akar...
2018. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 A kérdező kommentje:
A szándék megvan a változásra de a fejemben mindig az van, hogy ne menj. Én ezt az életet szoktam meg. Én nem tapasztaltam meg milyen az amikor egy baráti társasággal elmegyek szórakozni mert nekem sohasem voltak barátaim. Én nem tapasztaltam meg azt, hogy milyen is igazán boldognak lenni és azt sem, hogy valakinek valamilyen szinten fontos is lehessek. Úgy gondolom, hogy a családomban is megtűrt személy vagyok. Ha meghalnék egy ideig talán furcsa lenne nélkülem de tovább lépnének nagyon hamar.
2018. jan. 15. 14:09
 53/76 anonim ***** válasza:
Felajánlottam, hogy meghívlak Pestre és forgunk egyet az estében. Visszautasítottad. Mindent visszautasítasz, ami akár egy pikométernyit jobbá tenné az életedet.
2018. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 A kérdező kommentje:
Azért mert nincsen annyi pénzem,hogy felutazzak Budapestre. Másfelől pedig ne haragudj meg érte de nem is ismerlek.
2018. jan. 15. 15:31
 55/76 anonim ***** válasza:
Jó csak teoretikus ajánlat volt, mert úgy is tudtam hogy visszautasítod... és biztos egy volt szovjet bunker műtőjében ébredtél volna egy vesével... de tudtam, hogy visszautasítod :D
2018. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy egyáltalán nem akartam volna találkozni. De ha lenne annyi pénzem akkor kerestem volna egy szakembert vagy megoldottam volna belőle egy pár alkalommal azt,hogy el tudjak menni egy pszichológushoz vagy pszichiáterhez.
2018. jan. 15. 19:34
 57/76 anonim ***** válasza:

Egy prosti is 15-20 rugó... akkor most ki tudod skálázni a pénzt vagy nem?

Tényleg nem értelek...


Egyébként a legcsóróbb, legszarabb, leglúzerebb diák korszakomban is lett volna 15-20 ezer Ft-om, hogy megváltozzon az életem. Meg ilyenkor már minden értelmes ember vállalt már valami szar diákmunkát, hogy tudja mi fán terem a munka világa. Egy hét diákmunkával megvan ez a stex bőven.

... én ott döbbentem rá, hogy milyen kikúrt szar megalázva újságot osztani, meg polctölteni végzettség nélkül. Ez adta a motivációt, hogy ez fog rám várni, ha továbbra is otthon recskázok a gyufában.


Ember, húzzál el dolgozni hétvégente...


Egyébként megint kamuzol, mert a kondiétkezés marha drága. Az marhára nem jön ki anyád falusi egy hétre lefőzött pörköltjéből. Vagy hazudsz mert nem diétázol edzéshez, vagy hazudsz mert van zseton.

Mindenhogyan hazudsz, és hülyének nézel.

2018. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 A kérdező kommentje:
Prostira sem lett volna igazán pénz de valahogyan megteremettem volna rá. De jobban belegondolva ha el is mentem volna semmi sem változott volna. Továbbra is fejben gondok lettek volna. És utána nem tudtam volna belenézni a tükörbe, bár most sem tudok...
2018. jan. 15. 20:12
 59/76 anonim ***** válasza:
Ez a megoldás a problémádra:
2018. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:
Viszont nagyon sokat gondolkodtam és arra jutottamyhogy lehetséges a gátlásaimnak a nagy részét csak bebeszéltem magamnak. Mivel sokszor voltam egyedül és nem volt kivel beszélgetnem így elvoltam a saját gondolataimmal. Így valószínű, hogy annyit beszélgettem saját magammal míg egy csomó felesleges dolgot elhitettem magammal az évek alatt.
2018. jan. 15. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!