Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még lehet érteni a helyzetemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehet érteni a helyzetemet? Inkább prostihoz megyek.

Figyelt kérdés
Nagyon gátlásos és visszahúzódó, félénk fiú vagyok. Azt vettem észre, hogy sohasem érdekeltem igazán a lányokat. Társaságba egyáltalán nem szoktam járni és sajnos nincs is kivel. Bár ha lenne sem mennék el. Úgy érzem, hogy a férfiasságom téren is nagyon kevés lennék egy nőnek és én ezt nagyon szégyellem. Másfelől pedig mit is tudnék én nyújtani? Azt elismerem, hogy már többen is megdicsértek a külsőmet de nem hittem senkinek sem. Van egy olyan érzésem, hogy csak hazudtak nekem. Én tudom magamról, hogy milyen vagyok: szó szerint undorító vagyok és elfogadom. Lehet, hogy nálam fejben vannak a legnagyobb problémák de elfogadom. Úgy gondolom, hogy talán egy két gátlásomat fel tudná oldani de másfelől pedig félek attól, hogy elmenjek egy prostihoz.

2018. jan. 13. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:

Tegnap még leszartál mindent, most meg hirtelen...


Holnap mi lesz? Elmész csajozni lazán egy szórakozóhelyre, miután bevásároltál elegáns ingekből és farmerből?

2018. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 A kérdező kommentje:
Nem. Azért ilyen nem fog elő fordulni.
2018. jan. 16. 06:18
 63/76 anonim ***** válasza:
Èn is elmentem csak a pènzt bánom.
2018. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 A kérdező kommentje:
Inkább mégsem megyek el mert utána nem tudnék a tükörbe nézni. És van egy olyan érzésem, hogy egyáltalán nem segítene rajtam.
2018. jan. 18. 12:42
 65/76 anonim válasza:

Először is, nyugi nem vagy egyedül. Hidd el sokan vannak a te helyzetedben, csak legfeljebb nem mutatják ki, sőt esetleg még a nagy macsót is megjátsszák, hogy megtévesszenek másokat. Figyelj ez olyan, mint bármi más, van akiknek könnyen megy és akad akinek nehezen.


Először is önbizalmat kell szerezned. Mivel a kondizás szereted, először is találj egy szimpatikus termet ahová eljársz. Hidd el megfogsz lepődni milyen jót fog tenni neked és az önbizalmadnak. Sokszor hallom hogy egyesek azért nem akarnak edzőterembe menni mert tartanak a kigyúrt marcona kinézetű emberkétől. Valóban mindenhol akadnak parasztok, de hidd el a legtöbbjük nagyon segítőkész és bármelyikhez odamész nagyon szívesen segít neked az edzésben ha épp kell. Kitudja még egy jó havert is szerezhetsz.


A második tanácsom, hogy szedd rendbe magad, légy ápolt, és az öltözködésedre is figyelj oda, hogy ízléses legyen. Ha ez megvan ez is sokat fog dobni az önbizalmadon.


A harmadik dolog, hogy regisztrálj be egy társkeresőre (privibe küldök még pár dolgot ezzel kapcsolatban), ahol teljesen kockázatmentesen, névtelenül tudsz ismerkedni, beszélgetni, ami szintén segíteni fog önbizalom terén. Csak egyszerűen beszélgess lányokkal és meglátod nem nagy ördöngösség, hamar bele jössz. Fontos, mivel nincs tapasztalatod olyan lányok után érdeklődj, akik hasonlóak, mint te érdeklődésben, vérmérsékletben stb. Azaz ne a plázacica típusú lányokat nézegesd!


Az örömlányokkal kapcsolatban pedig hidd el teljesen normális dolog, nincs benne semmi rossz. Nem nagyon akad férfi akinek ne jutna eszébe a dolog, csak van akinek nincs rá szüksége, van akinek meg bátorsága nincs hozzá. Hidd el sokkal több férfi jár örömlányhoz, vagy veszítette el a szüzességét örömlánnyal, mint gondolnád, de természetesen ezt senki nem veri nagy dobra a társadalom beszűkül látásmódja miatt. Tudod hány ismerősömről tudtam meg utólag, hogy járt örömlánynál, akikről korábban nem is gondoltam volna. Ha úgy érzed, hogy szükséged van rá menj el, sokat fog segíteni. De szánj időt a megfelelő lány megtalálására.


Még privibe írok majd ma egy két dolgot, mert nem akarok senkinek ingyen reklámot csinálni.

2018. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:

7#

De persze ha nálad próbálkozna be biztosan elutasítanád. :D

2018. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 fikasszó válasza:
Ilyenekből /is/ lesznek a sorozatgyilkosok.Ember,kezdj már magaddal valamit!20 éves vagy.Mikor akarsz élni,ha nem most?Fogadd el magad olyannak,amilyen vagy!Nem tudsz rajta változtatni.Az emberek tojnak rá,hogy nézel ki.Olyan negatív vagy hallod,hogy még a pokolban is elrontanád a hangulatot.Gyúrjál mint állat,vezesd le a feszültséget,szerezz egy csúnya nőt,aki bénább mint te.Mert gondolom a jó nők előtt gátlásos vagy.Gondolod másnak nincs ilyen baja?Az emberek nagy részének van valami baja.Örülj neki,hogy nem vagy fogyatékos testileg,csak agyilag!
2018. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
Küldjél már képet hogy nézel ki hogy miért lennél undorító.
2018. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
#66, még szép, hogy elutasítanám. Miért akarnék bármit is kezdeni egy olyan férfival, aki nem hajlandó tenni saját magáért? Ahogy írtam, ezren esünk pofára nap, mint nap, és mindenkinek megvan a saját terhe. Nekem is megvan a sajátom, küzdök is vele rendesen, nincs elég erőm ahhoz, hogy más pakkját is a vállamon cipeljem.
2018. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:

Ja aki önsajnáltat, az mágnesként taszítja a nőket.


Soha ne szidd magadat egy nő előtt.


Nem kell a macsót játszani, de elég egy önoltás és véged. Beteljesíti magát az átok + taszító is.

2018. jan. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!