Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítottatok már azért, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már azért, mert túl sok szexet akart a párotok?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, de kiidegel már, hogy állandóan szexelni akar, hétvégén van, hogy naponta 2-3-szor is.

Szeretem, meg minden, de nem tudja megérteni, hogy nekem a heti 2-3 untig elég, nem vágyok többre.



2019. júl. 17. 13:36
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
50%
Én megértem a kérdezőt, én is egyetemre járok, egyszerre két szakra, plusz külön nyelvkurzusra is heti többször, hétvégén az ember pihenne, nem orrba-szájba dugna. Heti egy alkalom nekem is bőven elég lenne. (Most épp nincs barátom.)
2019. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
54%
Én pasi vagyok, tehát az én szótáramban nem szerepel olyan, hogy túl sok szex. :-)) Eddig mindig sikerült "megküzdeni" a problémával, akármilyen fehérmájú volt is az aktuális partnerem.
2019. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Na, akkor tisztázzunk pár dolgot, mert úgy látom hogy itt pár embernek, különösen a 42%-osnak (sejtem a %-ból, hogy más kérdésekhez is milyen hasznos hozzászólásai lehetnek...) igen komoly gondja van az értő olvasással.


Nem írtam sehol, hogy én a szex HELYETT vivok, meg lovagolok, meg stb.

Tehát, ha nem élnék ennyire aktív életet, akkor sem szeretnék a hét minden napján, napont 2x szexelni, mert nincs annyira igényem.


És igen, van időm a pasimra is, sokat szoktunk együtt kirándulni, sétálni, biciklizni, étterembe járni, stb.

Attól, mert nem éjjel-nappal dugni akarok, mint a nyulak, még rengeteg minőségi időt töltünk együtt.

Viszont az tény, hogy én hétvégén, nem tespedek a kanapén péntek délutántól vasárnap estig, mint sokan mások, mert van rengeteg más dolgom is.


Hol írtam én olyat, hogy nekem 1 hónapban 1 az igényem??!

A kérdésben is írom, hogy nekem a heti 2-3 az elég. Az havi 10-12. Nehogy már ez ne legyen elég egy egészséges embernek!


Szexkapcsolatot nem fogok fenntartani, mivel nekem elsődlegesek az érzelmek.


Persze, lovaglás helyett legyen szex, mert az olcsóbb.

Ennyi erővel ne menj nyaralni sem, meg ne legyen semmi hobbid, hanem minden helyett szexelj, mert az olcsóbb.

Istenem, de egyszerű emberek vannak...


#21: Ja, azt nem is írtam, hogy mindezek mellett még készülök a 2. felsőfokú nyelvvizsgámra is.:))

2019. júl. 17. 21:05
 24/38 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon okos vagy!

De a saját magadban felmerülő kérdésekre nem tudsz választ adni. Arra mit mond a nyelvizsgád meg az egyetem, hogy 22 éves korodra, nem tudsz egy párkapcsolati tényezét megoldani, de aktív életet élsz:D

2019. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
74%

Hát ezek nagyon szép dolgok, kérdező, amiket a hétköznapi életedben teszel. Örülj neki és élvezd. Akinek nem tetszik kapja be.

DE !!!

Ne maradj együtt olyannal, akinek Te kevés vagy.

Mert hosszabb távon ez szétmenésbe fog jutni.

Vagy azért mert a párodnak lesz másik bnője, vagy azért mert neked lesz eleged abból, hogy naponta többször is meg akarnak dugni.

Mondjuk én úgy jutttattam el egész életemben az össze bnőmet az "állandó" vágyig, hogy a vége az lett, ha hozzáértem, beleharaptam finoman a vállába, nyakába libabőrös lett, namármost ilyenkor nincs megállás ugye ?

2019. júl. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

25#

Szia, köszönöm a válaszod.

Valószínűleg az lesz, hogy bármennyire is szeretem, ultimátumot fogok neki adni, hogy vagy megegyeztünk egy számomra ideális mennyiségben és azon kívül nem fog “zaklatni”, vagy szakítok vele, bármennyire is szeretem. 🤷‍♀️

Ha tényleg szeret és nem csak a testem meg a p..cim kell neki, akkor meg fogja érteni.


Az utolsó bekezdésed kifejtenéd bővebben? 😊

2019. júl. 18. 08:35
 27/38 exronin ***** válasza:
58%

Halvèrű vagy. Ez nem baj, de az se legyen baj, hogy sokszor meg fognak csalni. Tudod nem vagyok mai gyerek, 30 évig versenyszerűen karatèztam és 18 éve eredmènyesen íjászom. Ezekhez sokat kell edzeni. Főmèrnökkènt dolgozom, így elég elfoglaltak a napjaim. Mégis azt gondolom a jó szex nélkül nincs boldog ember! Bizony kislány, kell az naponta!

Nálatok az a baj, hogy a barátod valószínűleg csak maszatol, ha tényleg jó lenne vele, akkor bizony te is folyton azt akarnád. De mivel te magadba vagy szerelmes, sajnos fogalmad sincs, hogy milyen másba tiszta szívvel szerelmesek lenni, így hiába minden. Most épp azt èled, hogy trendi, menő, önálló nő vagyok, csak azért van pasim, mert szokás. Majd az élet megtanít. Kívánom, hogy így legyen.

2019. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
40%
Persze még a puncit is pöttyözd ki. Tényleg halvérű vagy!
2019. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
40%
Exronin bizon’ ott a pont!
2019. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

27#

Azért, mert nem vagyok nimfimániás és nem akarok naponta 2x szexelni, még nem vagyok halvérű. Nem szexeltél velem soha, úgyhogy fogalmad sem lehet, hogy milyen vagyok az ágyban.

Én azt gondolom, hogy a heti 2-3 szex bőven egészséges, van olyan barátnőm, aki kb havi 1-2x szexel a barátjával és mégis jól megvannak.

A barátom ágybeli teljesítményével pedig nincsen semmi gond.

2019. júl. 18. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!