Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítottatok már azért, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már azért, mert túl sok szexet akart a párotok?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, de kiidegel már, hogy állandóan szexelni akar, hétvégén van, hogy naponta 2-3-szor is.

Szeretem, meg minden, de nem tudja megérteni, hogy nekem a heti 2-3 untig elég, nem vágyok többre.



2019. júl. 17. 13:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

Tudod h mi a nifomániás? Az egy betegség, aki kielégíthetetlen nemi vágyat érez! Megdugják, és 5 perc múlva megint akarja! Az nem normális!

Az h valaki minden másnap akar 1 szexet az nem sok!

De aki minden nap dugni akar, az egész kúrás is értékét veszíti!

Nade az hogy egy héten valaki nem bîr ki egy hétvégét szexel, arra hivatkozva hogy aktív az élete az vicc... kb H-P-ig nincs szex ha azt nézem, csak szombat vasárnap!

2019. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

31#

Nagyon megterhelő számodra értelmezni is, amit olvasol, ugye?

Leírtam, hogy együtt élünk, 2-3 naponta van szex.

2019. júl. 18. 12:34
 33/38 anonim ***** válasza:

Hiába van, ha te több időt akarsz tölteni vívással meg lovaglással!

Neked nem a szexel van bajod, hanem saját magaddal!

Elvagy magadnak, csak akkor minek melléd akárki?

Miután majd megcsináltál mindent, majd akkor fogod érezni az ürességet!

2019. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

33#

Bocsánat, nincs meg az a szintű vitakultúrád, hogy legyen értelme tovább érdemben válaszolnom neked. Kezet foghatsz a 42%-ossal.

2019. júl. 18. 12:48
 35/38 anonim ***** válasza:
29%

Az az igazság, hogy egy másik topicban már leirtam, hogy sajnos a mobilnetes világunkban az egész virtualitás magával hozott egy kicsit veszélyes, bocs, nemkivánatos dolgot : Mindenki, de főleg a 15-23 éves korosztályban, a kockásodást :

1. Mindent be kell suvasztani valamelyik fiókba, magyarul definiálni kell.

2. Minden A vagy B.

3. Mindent teljesitményben mértek, igy elvész a lazaság-spontaneitás.

Tudnám még sorolni.

De ez azt is hozza magával, amit a kedves kérdező csinál a tudatos törtetés, amik tönkreteszik a felszabadult érzéseket, azok kimondását-kimutatását, ezért a suexet is teljesitményben mérik-nézik. Ki hányszor akarja, kinek hányszor volt jó egyszerre, ki hogy teljesit !!! az ágyban, stb stb.

Na ez mind mind hülyeség, az én szememben.

Én egész életemben laza, nem kováks voltam, a kapcsolataimban is, nem alakultak ki bennem megrögzött szokások, stb stb.

2019. júl. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
29%

Csak egy példa, ha a bnőm épp nem kivánta a szexet, akkor miközben falatozta a chipset mondjuk, mőgé álltam és beletúrtam a hajába lentről felfelé kicsit karmolva a fejbőrét, halál lazán és igy tovább, szépen lassan addig, mig le nem hunyta a szemét és nem mozgatta a fejét, na innen már nincs megállás ugye ? Nem pedig szóltam neki hogy gyere a hálóba, szexeljünk :-)

Ha még ilyenkor sem akarta, akkor leültem mellé, átölelve megfogtam a mellét és elkezdtem felhúzni a farkam, ő meg azt csinált amit akart, mögé mentem és a hátára élveztem, mondjuk. Na és akkor mi van ? Őt nem zavarta, én meg élveztem. De volt ez forditva is, vagyis nem szexelés-dugáscentriksság volt, hanem lazaság és egymás élvezete akkor és úgy, ahogy éppen sikerült, és pont.

2019. júl. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Amúgy itt nem az a kérdés, hogy mi egészséges meg mi nem, mert írtad többször is hogy a heti 2-3 szex az elég kell legyen egy egészséges embernek.

Ez mondjuk nagyon nem így működik, te ennyit kívánsz, van aki meg lásd, napi kettőt is. Mindegyik teljesen oké, de kapcsolatban ha ebben ekkora különbségek vannak, akkor nem nagyon van jövője a dolognak.


Adhatsz neki ultimátumot, lehet még bele is megy, de hosszabb távon nem fog menni, úgyis megcsalás vagy szakítás lenne a vége, egyszerűbb ha kerestek olyat, akivel jobban összepasszoltok ezen a téren is.

2019. júl. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Barátnőm szakított anno a párjával, mert a csávó napi kétszer 1-1 órát tolta, és ha nem kapta meg, akkor hisztiskedett. Azért ez durva, legalábbis szerintem. Jó, a kapcsolat elején mi is naponta többször is együtt voltunk, még az új varázsa, vagy nem tudom, aztán egy idő után összeszoktunk, lassan 15 év házasság után van , hogy heti egy, de van, hogy minden nap, mikor hogy jönnek ki a dolgok. A több műszakos meló, a gyereknevelés, ki hogy fárad el, ki hogy érzi magát, de ebből nem csinálunk problémát, mert a szerelem-szeretet a fontos. Pl.: Ha ő nagyon akarja én meg nem, akkor megbeszéljük, hogy ő az aktívabb, és fordítva. De már tuti egyikünk se akarna 2-3 alkalmat. Mondjuk nálunk nem 5 perces egy szex, minimum 40 perc, de van hogy 1,5 óra, ha hétvége van és csak mi vagyunk akkor rámegyünk az este 11- hajnali 4 es felállásra :D Na abból 3? :D Nehéz lenne. Ha meg gyors a csávód, akkor magamra sem engdném úgy, hogy ő ellövi magát, te meg majd mindig fel legyél izgulva, ha neki feláll. Ne tettesd, annak jó vége nincs. Ha meg igazán élvezetes lenne, akkor nem akarná 2-3 alkalommal naponta, az csak maszatolás lehet. Vagy nem tudom. Nekem volt egy ilyen, az alkalom sok volt, de a tehetség 0. akármit csinált, nem tudta 5 percnél tovább visszatartani, pedig én naív 3 évet jártam vele. Na ez durca. Az első szerelem vak :D Na ezért lett jó a férjemmel a szex. Úgy indultunk neki, hogy elmondtam, hogy én többet ilyen buta nem leszek, nem tettetem, nekem kell a jó szex, és segítsen megtanulni, és minden jó, de minden … Beszéljetek!
2019. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!