Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik a kövér pasikat szeretik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a kövér pasikat szeretik, miért szopják állandóan a melleiket?

Figyelt kérdés

Eléggé nagydarab srác vagyok. Van 2 haverom/barátom ilyen extrákkal. És mikor találkozunk az első, hogy mindig a melleimet kezdik el szopkodni. Ha lovagolok akkor is közben 80%-ban a melleimet nyalják és szopkodják. Sosem értettem, hogy mi tetszik Nekik bennük. Lehet nem is melegek csak a mellek izgatják őket? :D


32/F/p



2019. okt. 10. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Lehet közben bi hajlamúak kicsit, nem tudom, ez gyakori :D én bi vagyok, igaz lány, de egyszerűen imádom a (szintén bi) barátom mellét.. szóval lehet benne vmi ilyen is

Vagy csak egyszerűen tetszik nekik, úgy ahogy van, férfi mellként :)

2019. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, hogy a másik felet ingereljék. Az emlőbimbó ingerlése oxitocin hormont szabadít fel az agyban, aminek hatására viszont merevedés következik be.
2019. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálam nincs hatása... :D Abszolút közömbös számomra.
2019. okt. 10. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább a mellbimborol szól, amit fentebb is írtak, nő vagyok, és a párom vékony, megis a mellbimbojat is szopom, és semmi bi hajlam nincs bennem.
2019. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!