Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Homoszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Akik a kövér pasikat szeretik, miért szopják állandóan a melleiket?

Eléggé nagydarab srác vagyok. Van 2 haverom/barátom ilyen extrákkal. És mikor találkozunk az első, hogy mindig a melleimet kezdik el szopkodni. Ha lovagolok akkor is közben 80%-ban a melleimet nyalják és szopkodják. Sosem értettem, hogy mi tetszik Nekik bennük. Lehet nem is melegek csak a mellek izgatják őket? :D

32/F/p

Keress kérdéseket hasonló témákban: szex, mell

okt. 10. 09:16  Privát üzenet  

A válaszok

Lehet közben bi hajlamúak kicsit, nem tudom, ez gyakori :D én bi vagyok, igaz lány, de egyszerűen imádom a (szintén bi) barátom mellét.. szóval lehet benne vmi ilyen is

Vagy csak egyszerűen tetszik nekik, úgy ahogy van, férfi mellként :)

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 10. 10:02 Privát üzenet
Talán azért, hogy a másik felet ingereljék. Az emlőbimbó ingerlése oxitocin hormont szabadít fel az agyban, aminek hatására viszont merevedés következik be.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 10. 16:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nálam nincs hatása... :D Abszolút közömbös számomra.

# 3/4Időpont okt. 10. 17:09 Privát üzenet
Ez inkább a mellbimborol szól, amit fentebb is írtak, nő vagyok, és a párom vékony, megis a mellbimbojat is szopom, és semmi bi hajlam nincs bennem.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 10. 17:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért kell azért bántani állandóan mert vékony vagyok? Mikor még kB 2 éve pár kilóval több voltam mindig azt mondták kövér vagyok akkor most milyen legyek? Semmi nem jó nekik?
Mit akar tőlem ez a vérszívó némber? Állandóan megjegyzi hogy milyen kövér vagyok!
Ha egy vékony fiúnak egy kövér lány állandóan azt mondja, hogy nem ártana, ha edzene egy kicsit, akkor erre hogy kéne reagálnia?
Kövér pasiként miért állandóan duci nők kell akarnak összehozni?
Egyik barátnőm állandóan megjegyzést tesz az alakomra. Annyira rosszul tud ez esni nekem mint önbizalomhiányos lánynak hogy itthon csak sírni bírok. Mit tegyek? Ő teljesen ugy...
Nővérem miért panaszkodik állandóan, hogy kövér?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Homoszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!