Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet felismerni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felismerni, ha valaki meleg, vagy biszexuális? Milyen jelei vannak? Vagyis mot éreztek olyankor, mert ekem nem müködik a gayradarom, nem érzem meg, ki ilyen, mint én. Mondjuk lehet azért, mert bi vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy srác a városomban. Egy kisvárosban lakunk. Úgy tudom, hogy hetero, már volt barátnője. 17 éves, én idősebb vagyok tőle. Ismerjük egymást névről. Amikor kocsikázok, gurulgatok és ő is megy valahová a járdán, mindig szemez velem. Többször előfordult már. Volt, hogy egy kereszteződésben álltam és ő a járdán bringázott, akkor is többször visszanézett rám. Nem tudom hova tennj, de mindig mélyen a szemembe néz. Ráírni nem merek, mert mi van, hogyha nem bi vagy meleg.Segítsetek, előre is köszönöm!

2020. jan. 15. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Igazából nincs gayradar senkinek sem, ezt csak viccből szoktál írni.

Szóval csak úgy tudod meg, ha egyikőtök kezdeményez.

2020. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem lépj túl rajta... Gondolom nem egy évvel vagy nála idősebb.
2020. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, más bi vagy meleg ismerőseimnek működik a gayradarja. Rólam is megállapították, pedig nem látszik rajtam.
2020. jan. 16. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
A testbeszédből sok minden lejön. Ahogy a kezeit mozgatja. Ahogy jár. A hangjabol.
2020. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!