Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudom Tinder Online-on...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom Tinder Online-on beállítani, hogy fiúkat keresek?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, beállítottam hogy férfi vagyok, erre most dobálja fel a nagymellű nőket, akikre nem vagyok kíváncsi. Ennyire homofób lenne ez a program?
2020. máj. 30. 15:20
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
94%
Nincs görgetősáv, nem érted? 😂😂
2020. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
95%

Miért vagy ennyire paraszt kérdező?

Leírták, hogy mit hol találsz, de te csak kötekedsz. Ezek után szerinted, hogy az oldallal van nálad probléma, mi mit tudunk tenni? Ez a minden meleg ennyire hülye akkor ezek után rád is illik, de a stílusod miatt még a paraszt jelzőt is kiérdemelted. Ilyen stílussal ne várj segítséget.

2020. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:

"Ezek után szerinted, hogy az oldallal van nálad probléma, mi mit tudunk tenni?"


Azt tudjátok tenni, hogy megértitek a tényt hogy egy WEBOLDALLAL van a probléma nem pedig egy alkalmazásban nem találok egy funkciót. Habár ez nem segítség, de legalább nyugodt lennék, hogy nem minden meleg sötét.

2020. máj. 30. 19:27
 14/64 anonim ***** válasza:
95%

Elolvastam, sajnalom. Azert ezert meg nem kell egy parasztnak lenni. Amugy meg van alkalmazas is. Ajanlom figyelembe. De lehet hogy nem is baj hogy nem tudsz fiukkal ismerledni. Nem hianyoznak az ilyen flegma sracok ide.

#10-es voltam

2020. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
96%
Megértettük, de ha a weboldallal van a probléma akkor mi a fenét vársz tőlünk????????????? Gondolkozz már te türhő állat.
2020. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
96%
Nem mi üzeneltetjük. Az oldal üzemeltetőivel legyél ilyen paraszt te nagyon hülye.
2020. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, most akkor mi is nevezzünk hülyének téged, mert tudod hogy a weboldallal van a probléma, és ide írogatsz (itt megjegyezném hogy valoban bunkó stílusban) ahelyett, hogy az oldalt üzemeltetőknek írnál, hogy hiba van a működésben?

Egyet értek azzal aki azt írta, hogy ne is ismerkedj,mert ilyen személyiségre valóban nincs szükség, de még itt sincs gyakorin.

Az indulataid pedig tanuld meg kezelni, és egy jó tanács. Ha segítséget kérsz, és nem kapsz, akkor se neked álljon feljebb, mert te sem tudod a megoldást.

2020. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:

Ömmm, tehát ha egy weboldallal van a probléma akkor máris az üzemeltetőhöz kell rohanni?

Én a következő tanácsokat adtam volna, ha én lennék a válaszoló:

Próbáld más böngészővel.

Próbáld lekicsinyíteni a weboldal tartalmát és akkor látszanak a lejjebb lévő dolgok.

(Tőletek persze nem várok ilyen építő válaszokat)

2020. máj. 30. 20:26
 19/64 anonim ***** válasza:
94%
Alapbol miert vannak elvarasaid idegenekhez?
2020. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 A kérdező kommentje:
Nincsenek elvárásim, hol írtam hogy vannak? (De mondjuk valóban vannak; elvárom, hogy ne szemetelje tele más kérdését 10 hozzászóláson keresztül értelmetlenségekkel)
2020. máj. 30. 21:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!