Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudom Tinder Online-on...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom Tinder Online-on beállítani, hogy fiúkat keresek?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, beállítottam hogy férfi vagyok, erre most dobálja fel a nagymellű nőket, akikre nem vagyok kíváncsi. Ennyire homofób lenne ez a program?
2020. máj. 30. 15:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:

"Úgy lehülyézel embereket, hogy nem tudják a választ a problémádra."


Nem tehetek róla, hogy hülyék, ahogy te is. Azt se bírod felfogni, hogy mi miatt hülyéztem le őket. A kérdésből is kiderült, hogy az online verzióról van szó, aztán még külön figyelmeztettem is a válaszolókat, hogy nem alkalmazásról van szó. És ezután ideírja valaki, hogy telepítsem újra az appot (bár van egy olyan érzésem, hogy ezeknek a válaszolóknak nagyrésze egy és ugyanaz az ember).

2020. máj. 31. 12:12
 32/64 anonim ***** válasza:
100%

Felfogtam a problémád okát,azonban a többi hasznos tippre, amelyet írtam neked, hogy szám szerint kaptál hármat, arra nem tudtál az üzenetemben reagálni.


Arra a részre sem tudsz mit reagálni, hogy lehülyézel embereket azért is, mert nem tudják a megoldásod. Lásd pl passz volt a válasz. A te valaszod is az, mert te sem tudod. Szóval akkor magad is ide sorolhatod.


A stílus részre sem tudsz reagálni.


Tehát összefoglalva, érdemi részben nem tudsz visszavágni senkinek, csak dobálózol azzal a szóval, hogy hülye.


Meg szabadna tudnom, hogy hány éves vagy?

2020. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:

"Arra a részre sem tudsz mit reagálni, hogy lehülyézel embereket azért is, mert nem tudják a megoldásod."


Akárhányszor ismétled, nem azért hülyéztem le őket, mert nem tudják a megoldást.


"Felfogtam a problémád okát,azonban a többi hasznos tippre, amelyet írtam neked, hogy szám szerint kaptál hármat, arra nem tudtál az üzenetemben reagálni."


Elmondtam, hogy nincs okostelefonom, az írjak az üzemeltetőnek meg nem válasz, mert nem oldja meg a problémát.

2020. máj. 31. 12:47
 34/64 anonim ***** válasza:
100%

De megoldás, mert jelzed a problémát, és ki tudják javítani amennyiben náluk van, és nem nálad.


Hány éves vagy?

2020. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:
Igen, mert ezek olyanok hogy elolvassák a beérkező napi 1000 levelet. Hidd el, több levelet írtam már oldalak üzemeltetőjének, mint te.
2020. máj. 31. 12:49
 36/64 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre továbbra is várom a választ.
2020. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:
25, te?
2020. máj. 31. 12:51
 38/64 anonim ***** válasza:
100%
Én is annyi vagyok, mint te.
2020. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:
Szóval megint kudarcba fulladt, hogy a kérdéstől teljesen eltérő témával járassál le. Ismételten azt bizonyítja ez, hogy hülye vagy.
2020. máj. 31. 12:54
 40/64 anonim ***** válasza:
100%

Üldözési mániád van? Te mindenkiben csak a rosszat látod? Semmi lejáratási szándékom nem volt.


Nem tudom ki írta hogy ne is ismerkedj ilyen stílussal, de elég erősen egyet kell értenem vele.

2020. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!