Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudom Tinder Online-on...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom Tinder Online-on beállítani, hogy fiúkat keresek?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, beállítottam hogy férfi vagyok, erre most dobálja fel a nagymellű nőket, akikre nem vagyok kíváncsi. Ennyire homofób lenne ez a program?
2020. máj. 30. 15:20
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:
Remélem te is tisztában vagy vele, hogy a többi olvasó nem olyan ostoba, mint te.
2020. máj. 31. 17:27
 62/64 anonim ***** válasza:
95%

Komolyan kezeltetned kell magad.

Megkaptad a kérdésedre a választ. Nem ugyanaz a két személy vagyunk. Hiába vergődsz. Ennyit is érsz. Ne is csodálkozz hogy senki sem akar veled lenni.

Nekem nálad több eszem van, és ennyi volt a részemről.

További sok sikert!

2020. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 A kérdező kommentje:
Igen, megint bebizonyosodott, hogy ugyanaz a személy vagy. Kár, hogy az elköszönéseddel csak elismered ezt.
2020. máj. 31. 17:31
 64/64 anonim ***** válasza:
94%
Mi? Mirol beszelsz? A 63as az az 51es. De mind1. En vagyok az 52es. De figyi. Nincs jobb dolgod? Menj ds játsz a kukiddal ne más vérét szívjad.
2020. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!