Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudom Tinder Online-on...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom Tinder Online-on beállítani, hogy fiúkat keresek?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, beállítottam hogy férfi vagyok, erre most dobálja fel a nagymellű nőket, akikre nem vagyok kíváncsi. Ennyire homofób lenne ez a program?
2020. máj. 30. 15:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, Hölgyeim és Uraim! Itt, ezen az oldalon mindenki hülye a " Kedves" Kérdezőn kívűl! A Kérdező az egyetlen értelmes itt.

De most komolyen nem értelek Kérdező! Dobálod itt a hülye szót, mintha szaloncukrok lennének, arra is, aki még írt egy megoldást. Írj az üzemeltetőnek. Lehet, hogy megnézik, lehet hogy nem. Sose tudhatod. De semmiből sem tart. Ameddig itt hülyézgettél addig 8x írhattál volna egy levelet azüzemeltetőnek. Hidd el, nem egy ember olvasgatja a beérkező levelet. De más megoldás nem nagyon van, elhiheted. Legalábbis senki sem rukkolt elő jobbal. És te sem tudsz jobbat, másként nem tetted volna fel ezt a kérdést. De ne nehogymár neked legyenek elvárásaid, ha te teszel fel egy kérdést. Vésd a fejedbe, a válaszoló nem tartozik neked semmivel. Csupán szívesség, hogy tanácsot, ötletet ad. Szóval semmi jogod hülyézgetni, maximum, ha oltogat, vagy valami. De ha az ötlete nem hasznos akkor sem oltod le, mert ő azért írta le, hogy a szaros kis gépeden, illetve az életeden könnyítsen, hogy be tudj lépni egy társkeresőre. Bár én sem értem, hogy mit keresnél ott.

2020. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
#42 Én már rég megoldottam a problémát. Ez is bizonyítja, hogy van megoldás, csak ti nem tudjátok mi az. Ami még nem is lenne baj, ha nem akarnátok beleütni az orrotokat olyan kérdésekbe is, amihez nem értetek és nem akarnátok a kérdezőt félrevezetni olyan tanácsokkal, amiknél van jóval egyszerűbb is.
2020. máj. 31. 13:28
 43/64 A kérdező kommentje:
Azt is jelezném, hogy az első válaszokban ti kezdtétek, hogy alkalmatlan vagyok a tinder használatára, nem pedig én kezdtem a hülyézést.
2020. máj. 31. 13:29
 44/64 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy az elején volt egy-kettő olyan válaszoló, akik elvileg hülyéztek(bár én még csak mindig azt látom, hogy te kezdted el ezt az egészet), attól még nem kell mindenkivel egy lekezelő bunkónak lenni. Volt akire csak azért förmedtél rá, mert annyit írt egy hosszú válaszban, hogy passz. Azért nehogymár úgy állítsd be, hogy a válaszolók a köcsögök. Ezek után minimum lenne tőled egy "bocsi".

Ki beszél itt amúgy félrevezetésről? Csak egy ötlet. Nehogymár a válaszoló legyen a bünbak, mert számodra nem megfelelő választ adott. Nem képzeled hogy ez azért bőven túlzás?

2020. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod a megoldást, akkor miért írtad ki a kérdést?
2020. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%

A Tinder használatánál meg a stílusodra vonatkozik, hogy ilyen hozzáállással emberekhez, és ezzel a lenéző stílusoddal sokra nem fogsz menni. Úgy beszélsz az emberekkel mintha a seggedből rángattad volna ki őket. Senki sem a lábtörlőd. Ha valaki nem ad hasznos tanácsot, akkor kulturáltan is meg lehet mondani a véleményed.


Örülünk, hogy megoldódott a problémád. Légy boldog, bár így igen kicsi a valószínűsége hogy találsz magad mellé valakit.

2020. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:

"Attól még hogy az elején volt egy-kettő olyan válaszoló"


Egy válaszoló volt az, aki két oldalon keresztül írogatott a semmiről csak azért mert nem bírta elfogadni, hogy nem volt igaza abban, hogy nem tudom használni az alkalmazást. Én eleinte csak őt hülyéztem le (akkor még többes számban, mert azt hittem több válaszolóról van szó).


Később ti ezt a válaszolót vettétek védelmetekbe, még jó hogy nem hagyom szó nélkül.

2020. máj. 31. 13:49
 48/64 anonim ***** válasza:
100%

Minimum 2 ha nem 3 különböző ember kezdett el írni neked. Elég más az írási stílusuk.


Egyébként miért is írtad ki a kérdésed, hogyha tudod rá a megoldást?

2020. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:

"Ha tudod a megoldást, akkor miért írtad ki a kérdést?"


Ez is mutatja, hogy valaki még mindig tolja a hülyeséget (és mégis engem támadnak egyesek, mert rávilágítok, hogy a hülyeség, az hülyeség)

2020. máj. 31. 13:53
 50/64 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálni tudlak csak amiért ilyen személyiséged van.
2020. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!