Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudom Tinder Online-on...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom Tinder Online-on beállítani, hogy fiúkat keresek?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, beállítottam hogy férfi vagyok, erre most dobálja fel a nagymellű nőket, akikre nem vagyok kíváncsi. Ennyire homofób lenne ez a program?
2020. máj. 30. 15:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
95%
Eggyet értek az 51-essel
2020. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
Persze, mivel ugyanaz vagy.
2020. máj. 31. 14:33
 53/64 anonim ***** válasza:
100%

51-es vagyok.


Írj már rám és az 52-esre,és kapásból látni fogod, hogy nem ugyanazok vagyunk. De ezek szerint aki egyet ért itt mással, az már nem csak hülye, hanem ugyanaz a személy is. Kész vicc.

2020. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de mind1 😂😂😂

52-es voltam

2020. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

Jelezném a többi olvasónak, hogy írtam mindkét felhasználónak, akik közül csak az egyik volt hajlandó a Válaszol gombra kattintva válaszolni. A másik pusztán azt gondolta, hogy átverhet azzal, hogy ír egy üzenetet egy másik felhasználónévről.


Ha ezek után van olyan olvasó, aki még mindig elhiszi, hogy nem egy darab válaszoló van szó, akkor rájuk is ugyanúgy vonatkozik, hogy hülyék.

2020. máj. 31. 17:12
 56/64 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem láttam az üzeneted, mert tiltva voltál, és nem véletlenül. Elkezdtem beszélgetni az 52-sel. Ő mondta meg a nickneved,innen tudom, hogy tiltva voltál, de most levettem, szóval írhatsz bár én már írtam neked most.
2020. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pedig nem mindenki gyakorin éli az életét és tölti az egész napját itt. Szóval egy kicsit magadba szállhatnál mielőtt bárkit leszólsz.
2020. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
94%

Hova képzeled magadat? Nem a bíróságon vagy ahol bizonygatni kellene bármit is. Mit érsz el vele? Az 51-es válaszoló azért nem válaszolt és írt utána, mert le volt tiltva neki a kérdező profillja. Ezt onnan veszem, hogy a kérdező kérdésének hála el kezdtem vele beszélgetni. De figyi. Ha neked kell az igazság, akkor csak nyugodtan küldj mégegyszer üzenetet az 51esnek, aztan majd kiderül, hogy ki is a hülye.

52 voltam.

2020. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:
Megtettem.
2020. máj. 31. 17:24
 60/64 anonim ***** válasza:
95%

Válaszoltam, de remélem tisztában vagy azzal, hogy csak saját magad égeted ezzel. Nem mindenki itt éli az életét hogy majd azonnal ugrani fog neked, hogy jaj mikor írt a kedves kérdező.

A tiltás pedig megy vissza.

2020. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!