Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudom Tinder Online-on...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom Tinder Online-on beállítani, hogy fiúkat keresek?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, beállítottam hogy férfi vagyok, erre most dobálja fel a nagymellű nőket, akikre nem vagyok kíváncsi. Ennyire homofób lenne ez a program?
2020. máj. 30. 15:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha másnak ezt adtad volna válasznak, akkor miért is nem ezt csináltad, majd ha ezek nem jönnek be, akkor fordulsz az üzemeltetőkhöz. Tehát valójában a kérdésed teljesen felesleges volt.
2020. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
Mi bajod?
2020. máj. 30. 21:22
 23/64 anonim ***** válasza:
100%
A kedves valaszolo ugy ertette, hogy miert nem csinaltad azokat, amiket az iment leirtal? Lusta voltal ezert csak kicsesztel ide egy kerdest, hogy hatha valaki jobban tudja? Tok logikus. Ertjuk hogy sotet vagy, de nem kell hiresztelni. Es lett volna egy alternativa, hogy irj az uzemeltetonek, de ezek szerint cseszel ra. De talan azt tudom tanacsolni hogyha telefonon probalod akkor a menuben van olyan menu, hogy asztali nezet. Arra rakattintasz es lehet hogy ugy mukodni fog. Ha geprol akk passz. De nem lenne sokkal egyszerubb letoltened az alkalmazast?
2020. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:

"Ha geprol akk passz"


Emiatt a mondat miatt nincs itt semmi keresnivalód, ha valamire nem tudod a választ, akkor nem rossz tanácsokat kell osztogatnod.

2020. máj. 30. 21:37
 25/64 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit szurtel le 10 sornyi valaszbol? Mondtam alternativat telefonra te nagyonhulye. Ezen felul meg mar nem lehet rajtad segiteni ha nem fogadsz el alternativakat.
2020. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:

Képzeld, nem okostelefonom van.

(Most jön, hogy el kéne zárni engem a világtól az elmaradottságom miatt)

2020. máj. 30. 21:53
 27/64 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te mondod. Hat akkor sajnalom, de nem tudok segiteni. De azert a modorodon javithatnal mert igy az eletben nem talalsz senkit sem.
2020. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:
Agy híján se könnyű találni valakit.
2020. máj. 30. 22:06
 29/64 anonim ***** válasza:
100%
Kepzelem
2020. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, te igen egy provokatív személyiség vagy. Úgy lehülyézel embereket, hogy nem tudják a választ a problémádra. Te sem tudod. Szóval te is hülye vagy, és neked sincs keresni valód akkor ezen az oldalon.

Mivel neked sincs semmilyen épkézláb ötleted, akkor tőlünk mit vársz? Illetve miért is vagy ilyen lekezelő?

Ne haragudj, de már 3 opciót is kaptál. Sajnálom hogyha ennyire énközpontú világodba nem látsz túl saját magadnál és mindenki más a hülye és a hibás, mert nem vagyunk informatikusok, illetve nem mi üzemeltetjük a weboldalt. Elég szégyenletes a stílusod és a más emberekhez való hozzáállásod. Ezzel akarsz ismerkedni? Mutasd már meg azoknak akikkel beszélgetsz ezt amit itt művelsz. Kíváncsi lennék a véleményükre,és hogy folytatnák-e veled ezek után.

2020. máj. 31. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!