Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországi melegek! Inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországi melegek! Inkább Magyarországon vagy külföldön képzelitek el a jövőt?

Figyelt kérdés
A jelenlegi magyar helyzetet látva külföldről nézve nem túl reményteli.

2020. nov. 17. 00:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
84%
Akkor kezdheted magaddal az orrba vágást latens kcsg! 😁
2020. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
Erre az egyre tudsz csak büszke lenni, hogy bűnöző vagy :)
2020. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
0%
Na és te mire? A farokra a hátsódban? Mert az enyém alatt Merci van!
2020. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült összelopni?
2020. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%
Igen, takarítani jártál oda. Mert a koszon kívül semmi sem ragadt rád. Esetleg pszichológusnál más is ragadna râd. Ordít belőled, hogy egy senki vagy. Odáig kellene lenni érted, mert szakmunkás vagy, keményen dolgozol. Csakhogy, nem értél el semmit, amit tisztelhetnének benned, egy kielégületlen, megkeseredett, nulla vagy. És persze valószínűleg irigy is. Mâs magánéletével pontosan azért foglalkozol, mert a sajátod romokban hever. Nem érsz az égvilágon semmit.
2020. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
84%

Azért elég gáz ha valaki felsőbbrendűnek vallja magát csak mert heteró... Ugyanolyan ember vagy, mint egy "más" ember. Ugyanolyan senki vagy a világban, mint ők. Nem ér egy meleg ember többet a másiknál és mindez fordítva is igaz, nem ér többet egy heteró ember a másiknál. Ez nem az a képzeletbeli világ. Minden ember egyenlő, vágod?

🖐🏻: ő is ember

🖐🏿:ő is ember

🖐🏼:ő is ember

🖐:ő is ember

🏳️‍🌈:ő is ember


Ennyire egyszerű. Az már a saját szegénységi bizonyítványod, ha értelmes emberként ezt nem fogod fel.

2020. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért alacsonyabb rendű, mert hetero, hanem mert egy erkölcsi 0.
2020. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komolyan arra büszke hogy van egy húsz éves mercije? :D Ja, de hetero, akkor minden rendben!!! 😂
2020. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
11%

Romokban hever a magánéletem? Na most megnevettettél okoska! Szeretnél te ilyen magánéletet!

Arra tuti nem vágyom,hogy egy homár odáig legyen értem.Nem értem el semmit amit tisztelni lehetne? Ha te azt tudnád! Én csak olyat értem el és a kétkezi munkámmal. Nem vagyok bűnöző,de ilyeneket eszek reggelire,mint te, ha arra kerül a sor. Persze nem kerül,mert csak itt vagy nagylegény. Engem sértegethetsz,nekem nem fáj,csak ne feledd,hogy van vér a pucádban,mondhatod a szemembe is.

2020. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:

Azért arról, hogy a harcos barátunk annyira sokmindent elér és büszek rá sokmindent elmond, hogy arra büszke, hogy heteró. :D

Ezek szerint más tulajdonság hirtelen nem is nagyon jut eszébe, amire büszke lehetne. :D :D :D


Másrészt micsoda izgalmas, tartalmas élete lehet neki ha leáll ide hétfő délelőtt órákon át vitatkozni idegenekkel. :D

Jobb dolga nincs vajon? :P

2020. nov. 23. 11:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!