Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországi melegek! Inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországi melegek! Inkább Magyarországon vagy külföldön képzelitek el a jövőt?

Figyelt kérdés
A jelenlegi magyar helyzetet látva külföldről nézve nem túl reményteli.

2020. nov. 17. 00:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
11%
Szánalmas és bunkó az te vagy édes fiam és még csak nem is az átlag, mert azt sem ütöd meg alulról!
2020. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted! Nem számít mit mondasz,az a lényeg,hogy ki mondja. Egy homár véleménye mennyit ér szerinted? Magyarország sosem lesz a ti országotok,szerencsére ezt nem hagyják. Ne velem vitázz,vállald fel. Csak írd ki a face adatlapodra az érdeklődési körhöz,hogy "férfiak" Kevesen nézik igaz, de pár nap és felére fog csökkenni az ismerőseid száma.
2020. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te meg nyugodtan kiírhatod, hogy latens homoszexuális! Habár sokan rájönnek így is. 😉
2020. nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen módon kritizálsz engem, akkor magadat is bántod. Ugyanis, én pontosan úgy beszélek veled, ahogy te valakivel akit szinte nem is ismersz, csak azt tudod róla, hogy meleg. Úgy beszélek veled, ahogy megérdemled. Én egyszer megfogadtam, hogy én is ilyen leszek a homofóbokkal. Pontosan olyan amilyen ti vagytok velem. Inkább eltaposnálak, minthogy különb legyek tőled. Ugyanis nem érdemled meg. Te nagy magyar ember. Te igazi férfi, mi? Csak nekem ne gyere azzal, hogy te inkább férfi vagy, mint Nagy Sándor vagy Marlon Brando volt, jó? Mert ahhoz neked még sokat kell letenned az asztalra. Pedig "homár" volt mindkettő! Számodra teljesen értéktelen emberek. Tudod ez a helyzet. Te, a senki, te mondod meg azt hiszed, hogy honnan jön egy igazi férfi. Csak tévedésben vagy. Az égvilágon semmit sem érsz.
2020. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként érdekes kísérlet lenne, amit a 32. ír!
2020. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
9%

Az én családom örül,de annak,hogy élek és büszke rám,mert fiatal korom ellenére többet értem el,mint amit valaha te/ ti fogtok. Vajon rád büszkék a szüleid,egyáltalán eléjük mersz állni a "pároddal" mert én igen!

Na és a férfiasságról... Amit én itt leírok,nyíltan merem vállalni és ha kell, a szemedbe is mondom,ahogyan bárkinek és ahogy megtettem már sokszor.Én nem netes fotelharcos vagyok cimbora. Az olyanok miatt mint én,vigyáznak rátok a pride,n a rendőrök.

2020. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
86%
Azt tudjuk. Azt sikerült elérned és semmi mást. Fel tudsz csinálni egy nőt? Ügyes vagy. Skinhead vagy? Ügyes vagy. De ezzel csak erősítetted, hogy egy senki vagy. Lehet nem csak egyetemet, de még középiskolát sem láttál belülről. Ugyanis az ilyen helyeken az értelmesek járnak, akik a te típusodat nem szívesen viselik el.
2020. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
88%
Ja, te is ilyen mitanyánkos alak vagy akkor, aki férfinak érzi magát, ha mást ütlegelhet? Csak nehogy emberedre akadj egyszer véletlen. Mert talán ismersz pár meleget, az nem jelenti azt, hogy tisztában vagy sokmindennel. Úgy látszik még magaddal sem, mert lehet azért tagadod az egészet, mert jó mélyen vágysz rá!
2020. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy azért. Homofób. Az az ami egy betegség. Pszichikai reakció, ami egyrészt talán a rossz környezetnek köszönhető. Csakhogy, én nekem semmi kesvem türelmesnek lenni vele. Mert az látszik, hogy enélkül is egy undorító alak.
2020. nov. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
9%
Na mi van kiskötsög,csak ennyire telt? Egyetem...képzeld elvégeztem,bocsi,fősulit,de nem jártam,mert munka mellett csináltam meg,ahogy az érettségit is,mivel szakmunkásképzőt végeztem. Most építész vagyok,de kőművesként dolgozok,mert abban van pénz...csak,h képben legyél,nem mintha rád tartozna. És igen,büszke vagyok magamra minden téren. Elértem ezt,azt,amiről mások csak álmodnak. És egyet ne feledj! Ha én vágyom valamire,azt megkapom,de az nem a magadfajta,vagyis nem úgy,ahogy értetted. Jól orrba vágni,na erre vágyom!
2020. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!