Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországi melegek! Inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországi melegek! Inkább Magyarországon vagy külföldön képzelitek el a jövőt?

Figyelt kérdés
A jelenlegi magyar helyzetet látva külföldről nézve nem túl reményteli.

2020. nov. 17. 00:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
0%
Mit nem értek? Hogy ti vagytok kisebbségben,ezáltal nektek kellene alkalmazkodni? Csupa olyan dolgot műveltek,ami olaj a tűzre,aztán csodálkoztok,hogy nem kedvelnek titeket és aki ennek hangot ad, az buta,ostoba,semmit sem ért. A kutyát sem érdekelné,hogy mit csináltok otthon,de nem...ki kell vonulni az utcára,kihívóan viselkedni,követelőzni,a jogaitokat hangoztatni,na meg a pont az i re az a mesekönyv. A gyerek érzékeny téma,azt nagyon nem kellett volna! Lehet menni külföldre,de az átlag közemberek ott sem mások,ne hidd. Én hallottam Angliában sorozatos b...@ziverésekről.
2020. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem, félre ne érts, mindent értesz amit mondasz, meg mondanak, valóban. De akkor sem érsz a föld hátán semmit.
2020. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a homofóbok vannak kisebbségben, úgyhogy a 21-nek illene alkalmazkodnia!
2020. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
0%
Nem érek? Pedig a magamfajta népesíti be a földet,mi családban élünk,gyermeket nevelünk,ti pedig csak játszotok egymás pötsével,majd kihaltok. Számotokra csak a testi élvezet létezik,eszetekbe sincs normális életet élni,gyermeket nevelni,pedig nem bonyolult. Igaz,nektek kellemes azt mondani,hogy így születtem,nem tehetek róla,fogadjatok el. Lehet,hogy számodra én semmit sem érek,csak ne feledd, hogy az én fajtám képezi a társadalom jelentősebb részét,a nagy többséget,ezáltal széllel szembe pisilsz ha velem vitázol. Tessék,vállald fel magad suliban,munkába,utcán és meglátod melyikünknek van igaza. Ezen kár vitázni...
2020. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
89%
Csak aztán meg ne lepődj, hogy nem a te ősember stílusod a többség :)
2020. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
86%
Ezt te csak képzeled 23 as! Attól,hogy sokan csendben vannak,nem azt jelenti,hogy elfogadóak. Írtam az előbb,vállald fel magad és meglátod,a nem homofóbok által,mennyi hátrányban,utálatban lesz részed. Én legalább kimondom nyíltan. A többség nem,csak a hátad mögött utálkoznak.
2020. nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt az egyet nem értem, hogy miért jön ide föl egy olyan hetero, akit nem érdekel a dolog? Vagy mégis latens homoszexuális, mint nagy része a homofóboknak?
2020. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
100%
Ó egy önfeláldozó őszinte...
2020. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
88%

Csak azt szeretném mondani, drága normális barátom, hogy egy meleg, egy bi vagy egy hetero nem döntötte el, hogy hetero meleg vagy bi legyen. Próbáld ki. Holnaptól próbálj melegként élni. Nem csak az akaraterő hiányzik belőled, ha nem megy. Sőt, a legkevésbé az. És egyáltalán nem könnyű az, hogy nekünk, idézőjelben nem lehetnek gyerekeink, mi nem élünk úgy mint a heterók, és ha meg is próbáljuk, akkor a hozzád hasonló senkiháziak az utunkba állnak. A másik pedig, csak a te fejedben vagy te normális, de amennyiben ezt jelenti a normális, örömmel lennék nem normális. Végül: az állatvilágban is van homoszexualitás. Mégsem emiatt fenyegeti őket a kihalás, és ha te csak gyerekért kefélsz remélem sosem vettél fel óvszert.

Egyébként pedig hidd el, a gyerekeid, az adott helyzetben ahhoz képest, hogy a te gyerekeid, sokkal jobban járnának a halállal.

2020. nov. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
11%
És még csodálkoztok ha utálnak benneteket. Vesszőparipátok a halál.Ti szívetek szerint kinyírnátok mindenkit aki nem homár,vagy nem húzza meg magát csöndben. Ja, ősember... Ha ti így hívjátok ha valaki normális,akkor vállalom. Teljesen mindegy,mit fröcsögtök itt össze,én képviselem az átlag embert itt Magyarországon. Igaz, a többség nem áll le veletek vitázni,amire ti azt hiszitek,hogy elfogadóak.Annyi vér persze nincs a pucátokban,hogy nyíltan felvállaljátok magatokat,mert akkor azt kellene mondani, hogy igaza volt annak az ősembernek. Szánalmasak vagytok,de nem baj az idő és a tények engem igazolnak. Ez így volt és így is lesz. Bizonyítsátok be az ellenkezőjét! Sok sikert!
2020. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!