Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországi melegek! Inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországi melegek! Inkább Magyarországon vagy külföldön képzelitek el a jövőt?

Figyelt kérdés
A jelenlegi magyar helyzetet látva külföldről nézve nem túl reményteli.

2020. nov. 17. 00:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez a lény valóban egy nulla emberileg. Közben büszke arra, hogy hetero, de ez sem igaz, csak magának sem vallja be. Eléggé szánalmas.
2020. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te több 15-nél, aki itt veri a nyálát, mert élőben meg se mer szólalni.
2020. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
100%

Tudjuk. A két kezeddel. Mivel a fejedet nem tudod használni. Egyébként ne vedd zokon a sértegetést. Tudod ki mint vet, úgy arat. Megérdemelsz mindent amit a fejedhez vágnak. Miután olyan bunkó vagy, hogy ütni is lehetne veled, ne várd, hogy úgy kezeljünk mint egy "normális embert". És szemtől szembe is megmondanám mindezt. Le merem fogadni, hogy a szád nagyobb neked is. És semmit sem tennél, vagy csak úgy ahogy jellemző rád. Tarkón támadni.

De ha mégis még mindig te vagy a senki: mert az erőszakos, agresszív szellemi problémáidat csak felfednéd mindenki előtt, miközben porig égeted magad.


És nem, nem szeretnék olyan magánéletet mint a tied. Elég szar lehet.

2020. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
41%
Azt mondod? Én szívesen talizok veled,élőben is folytathatjuk.Nekem nincs mit szégyellnem.
2020. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár vállalkozó is vagy? Ez gyorsan ment. De gyorsan csődbe is fog menni. Egy számlát sem tudsz kezelni, nem hogy egy elemzést, könyvelést, eredménykimutatást..
2020. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak nem éred fel ésszel.
2020. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nincs. Valszeg csúnya vagy, kövér, jelentéktelen és nagyon ostoba. Még sokkal ostobább mint gondoltam.
2020. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
0%
Viszont nem búzi és ez a lényeg! Engem nem érdekel,mit hisznek rólam,mint mondtam,semmi takargatnivalóm nincs.Gondoltad? MIt gondoltál,tudsz te másra gondolni,mint a farokra?
2020. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy gondoltam. :) Egy senki vagy. És az is maradsz. Egyébként a farokról egy órája csak te beszélsz.
2020. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
11%
#56,neked gőzöd sincs mekkora baromságokat írsz. Engem fikázhatsz,nekem nem fáj ellentétben veled.Te nem tudod elviselni,hogy a nagy többség utál titeket. Amit én csinálok,nyíltan vállalom bárki előtt,ha szeretnéd előtted is. Vajon te is így vagy ezzel?
2020. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!