Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 1000 pasival szexeltem eddig,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1000 pasival szexeltem eddig, kb. Ez ma elítélendő?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy sokan kételkednek ebben, mások, akik ismernek tudják, hogy így van, de sokan itt még a meleg életet kezdenék pár kérdéssel.


Még egy fontos dolog: Ilyen érzelmes párkapcsolat, meg komoly társ, meg hasonló nyálas, romantikus félős dolgokban én nem hiszek. Érzelem nincs bennem a felé, akivel éppen szexelek, de nem is igénylem.


Ilyen, hogy szerelem, azt sem tudom mi az. De, higyjétek el mások sem érzelmeskednek, a megfelelő helyeken, ahol testi kapcsolatot létesítünk.

Lehet, hogy van aki elítél az eddigi sok partner miatt, ezt nem tudhatom.



2021. máj. 30. 20:40
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
34%
Őszinte leszek. Én irigyellek és szerintem semmi elítélendő nincs abban hogy ilyen sok pasival voltál. Remélem egyszer nekem is sikerül kiszabadulnom vidékről és én is el tudom kezdeni élvezni az életet annyira mint te.
2021. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:

10@. Nem fogok változni.Csak megértheted, amikor ilyet olvasok, hogy: "társam" meg "komoly kapcsolat" meg hasonlók...brrrr. Szinte beleborzongok. Olyan unalmas lenne, mindig minden nap ugyanazzal a hapival...fakanállal a kézben, semmi adrenalin, semmi izgalom.brrr


Aki jár jó szórakozóhelyekre, az tudja, hogy ilyen érzelmesség, beszéd, meg romantika nincs. Még nem is köszönünk.

Lehet, akivel 10 perccel ezelőtt szexeltem térdelve egy kabinban, utána simán fapofával elmegyünk egymás mellett a folyosón.

2021. máj. 30. 21:30
 13/60 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ennek a kérdésnek mi az értelme? Hogy elmondhasd, hogy fel Budapest átment rajtad?


Csak mert senkit nem érdekel nagyon a párkapcsolatokról alkotott véleményed.

2021. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
100%
Mivel rajtad kívül senkinek semmi köze hozzá így elítélni sincs mit. Nem azzal kezded a bemutatkozást helló Józsi vagyok és ezer emberrel dugtam már.
2021. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%
Azta. Dzsingisz kán reinkarnációja vagy, melegben
2021. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves vagy????
2021. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért írtad ezt ki. Nem voltunk rá kíváncsiak. Elolvastuk, tudomásul vettük amit mondtál és pont. Történet vége.
2021. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
87%

Ez engem is érdekel, hogy hány éves vagy.

Mert szerintem nincs is 1000 olyan pasi Pesten aki komolyan szexelne is és nem csak beszél róla a neten. Vagy neked nincs igény? Tehát mindegy hogy néz ki, stb? Passzív vagy?


Hány éves? Remélem nem hagyod ki a válaszokból egyik kérdésem se, mert ahogy láttam előszeretettel hagytad ki a nem tetsző kérdéseket :)

2021. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
91%

Ha ilyen tempóval haladsz akkor félévente kell költöznöd, hogy szexelhess mert elfogynak az emberek 😅


Mert a melegek többsége nem ilyen k urva mint Te

2021. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
100%
Jogos felvetés. Hány éves vagy? Hány év alatt jött össze ez a szám? Passzív? Nemibetegségekkel hogy állsz?
2021. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!