Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 1000 pasival szexeltem eddig,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1000 pasival szexeltem eddig, kb. Ez ma elítélendő?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy sokan kételkednek ebben, mások, akik ismernek tudják, hogy így van, de sokan itt még a meleg életet kezdenék pár kérdéssel.


Még egy fontos dolog: Ilyen érzelmes párkapcsolat, meg komoly társ, meg hasonló nyálas, romantikus félős dolgokban én nem hiszek. Érzelem nincs bennem a felé, akivel éppen szexelek, de nem is igénylem.


Ilyen, hogy szerelem, azt sem tudom mi az. De, higyjétek el mások sem érzelmeskednek, a megfelelő helyeken, ahol testi kapcsolatot létesítünk.

Lehet, hogy van aki elítél az eddigi sok partner miatt, ezt nem tudhatom.



2021. máj. 30. 20:40
1 2 3 4 5 6
 31/60 kovpet ***** válasza:
100%
Nem biztos, én is ismerek ilyet, ha nem is ezer, de a fele tuti megvan neki. Őt se piszkálom, bottal sem :)
2021. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
100%
Kedves egészségedre 🤷‍♂️
2021. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
87%
elég igénytelen lehetsz. ezt abbol szurom le hogy milyen arcok vannak a tarskeresokon. en tuti nem lennék nálad az 1001., pedig több száznál tartok én is
2021. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
98%
Tanulságos, hogy a konkrét kérdésekre már csend van. EZ EGY TROLL KÉRDÉS!!!!
2021. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem voltam eddig Netközelben, de most van egy kevés időm és igyekszem válaszolni.

Nos, látom többen kérdezik, hány éves vagyok? Középkorú vagyok, fiatalnak mondható.

Namármost leírtam itt is és másutt is, miért kezdtem el a számolást, nem akarom magam ismételni.


Végül is, csak olvasom a feltett kérdéseket a gyik-on, és szinte süt a kérdésekből a tapasztalatlanság, félénkség, bizonytalan kérdések: pl. olyan szavakkal, hogy: társam....bejön-e ez a fiu....barátom...komoly kapcsolatom...stb.


Egyszerűen, aki ilyen kérdéseket kiír, a többsége szerény véleményem szerint még nem is szexelt senkivel.


Ha tudnátok, hogy megfelelő helyeken, hogy is megy ez a meleg szexelés,akkor ilyen light-os kérdéseket nem is tennétek fel.


Ez most csak rám vonatkozik, itt nehogy valaki az összes melegre értse (bár meg lehetne nézni..),hogy ha bemegyek egy helyre, lehet 10 perc múlva már térdelek is.

Átlagban 3-4 pasival szexelek egy éjszaka...

Az arcokat szinte nem is látom, egyrész félsötét is van és nem is az arc a fontos, számomra inkább a helyzet, a dirtység, az adrenalin.


Ilyen érzelmesség, romantika meg félős visszahúzódás nem jellemző a megfelelő helyeken, de nem is igényelné senki.

2021. jún. 2. 11:45
 36/60 kovpet ***** válasza:
100%

"de nem is igényelné senki"


Aki ott van, az nem igényli, ezt elhiszem.

Nyilván ezért nem járnak ilyen helyre általában a normális emberek.

2021. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%
te beteg vagy kerdezo, mentalisan tuti serult
2021. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, ha jól értem, akkor a kérdező olvasatában a melegség azt jelenti, hogy b*szni kell mindenkivel aki vele azonos nemű.


Szerintem meg a melegség azt jelenti, hogy a saját neméhez vonzódik. Igaz, van olyan heteró férfi, aki minden nőt megdug akivel összefut az utcán, de ez a heterók kisebb hányadára jellemző. Ugyanez lehet igaz a melegekre is. Az, meg aki fűvel fával keresi a kielégülést, az lelkileg nem kicsit sérült.

2021. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:

38#. Van benne valami, amit írtál. Én is vidékről jöttem,elvált szülők gyerekeként, rossz gyerekkor után.

Sokan vannak ám heterók,akik nem találnak nőt ilye-olyan ok miatt, pl. túl kövérek..túl alacsonyak...mentális problémák...sok elutasítás és a nők felületes párválasztása miatt.

Másrészt az idősebbek közül rengetegen kipróbálják, megpróbálják ezt az utat, kényszerűségből, kiváncsiságból, mert a sex azért kell mindenkinek, akár talált barátnőt, akár nem, akár nyugdíjas az illető, akár nem.


Úgyhogy a társaság összetétele, aki lejön ilyen helyekre, ezekből az emberekből tevődik össze!

Ilyen, alap masszív kikorától mostanáig melegek száma talán pár százalékot tesz ki, pl. 4%.

De, ez gondolom így van az életben is és nem csak az ilyen meleg szórakozóhelyeken.


Ami módi, ott szexelés hapikkal, ahánnyal csak tudunk. Egyik jön a másik után.

2021. jún. 3. 10:23
 40/60 A kérdező kommentje:

Tehát nálam érzelmek nincsenek. Úgyhogy elképedve olvasom itt a kérdéseket, hogy: jóképű-e ez a srác...meg szerelmem..stb. brrrrr


Belegondoltatok ti egyáltalán,hogy amiket írtok, hogy komoly kapcsolat és 1 srácot akartok holtomiglan-holtodiglan?

Ezt, hogy képzeltétek? Együtt vesztek közös lakást? Együtt éltek vagy életetek végéig titkoljátok?


Ha uram bocsá..nem titkolnátok, mit szólnak majd hozzá a szomszédok? Mit szólnak hozzá a szüleitek? Mit szólnak a munkahelyen?


Ugye, hogy nem is olyan egyszerű? Itt még a Neten tudtok írni, este lecsukjátok a laptopot és kész. Lehet még nem is voltatok férfival, lehet még meleg szórakozóhelyen sem voltatok.


Nézzétek, én kiábrándultam a vidékből, az értékrendekből, a felszínességből. Sex szinte 0 volt ott és nagyon kellett volna, többek között ezért is költöztem fel.


Itt aztán minden megadatott, mindenki az lehet megfelelő helyen, aki saját maga, ami örömet okoz. Jómagam, ha elmegyek, már le is vetkőzöm egyből kabin mellett és térdelek. Az arcokat nem igazán látom, de nincs is rá szükség.

2021. jún. 4. 23:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!