Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 1000 pasival szexeltem eddig,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1000 pasival szexeltem eddig, kb. Ez ma elítélendő?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy sokan kételkednek ebben, mások, akik ismernek tudják, hogy így van, de sokan itt még a meleg életet kezdenék pár kérdéssel.


Még egy fontos dolog: Ilyen érzelmes párkapcsolat, meg komoly társ, meg hasonló nyálas, romantikus félős dolgokban én nem hiszek. Érzelem nincs bennem a felé, akivel éppen szexelek, de nem is igénylem.


Ilyen, hogy szerelem, azt sem tudom mi az. De, higyjétek el mások sem érzelmeskednek, a megfelelő helyeken, ahol testi kapcsolatot létesítünk.

Lehet, hogy van aki elítél az eddigi sok partner miatt, ezt nem tudhatom.



2021. máj. 30. 20:40
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

50@. Nekem még nincs sajnos, saját lakásom. Ezt inkább, 32-35 éves kor után kellene intézni. De, az anyagi helyzetem miatt szerintem sosem lesz lakásom.


Tehát mindenkinek megadatott a lehetőség a partnertalálásra, főleg alkalmira. Sok meleg hely van, még köszönni sem kell ezeken a helyeken.


Érdekes, hogy ott nincs félős,nyálas duma...az emberek szemlesütve mennek a sötét sarkok, helyek felé.

2021. jún. 6. 19:41
 52/60 anonim ***** válasza:
100%

De most akkor elismerő szavakra vársz tőlünk, azért, mert érzelem-mentesen kefélsz?


Hogy jön ide a #gumi?

2021. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:

52#. Nézd, én csak a saját esetemet írom le és utat mutatok azoknak, akik lehet még életükben sem szexeltek senkivel. Lehet még meleg helyeken sem voltak soha.Ez elképesztő!


Egyesek képesek hónapokig, vagy évekig otthon egyedül hokizni. Holott csak egy kis utazás, kellene, elmenni pár helyre és amelyik szimpi, oda többször is. Ott aztán rogyásig tudnának szexelni.

Hidd el, biztos vannak sokan otthon, akik egyedül tévéznek,hokiznak.

2021. jún. 6. 20:47
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
A végén még próféta leszel :D
2021. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 kovpet ***** válasza:
100%
Inkább hokizok itthon egyedül mint hogy ilyen helyeken és főleg ilyen emberekkel szexeljek, ráadásul így...
2021. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:

55@. Számomra ez a járható út és a helyes irány! Én is úgy kezdtem, mint itt sokan mások, hogy otthon csak álmodozás, hokizás. félénkség,...stb. ..és azon vesszük észre magunkat, hogy elszaladnak az évek, szex meg sehol, se nővel, se fiuval.


De, én változtattam. Feljöttem, kihoztam magamból a legtöbbet, semmi érzelem, ilyen 1 pasis érzelmes marhaság számomra nem létezik.

Kabin mellett vetkőzés, hajolás, síkosítás már inkább és így nap mint nap sikerrel távozok a helyekről.


Jézusom, azelőtt meg csak hoki, és magába zuhanás, egyedül magányosan.


Higyjétek el, akik még nőt akarnak és eddig nem sikerült szerezniük, nem is lesz nő, mert felszínesek, csak a külsőt nézik.

Helyette érdemes felfedezni meleg helyeket, szexet, smárolást, vetkőzést..stb és mindezt úgy, hogy nem is látjátok az arcot és nem is kell dumálni előtte.

2021. jún. 8. 14:44
 57/60 anonim ***** válasza:
94%

szerintem kevesebb az az ember aki nemvágyik kapcsolatra nemtudom minek nyomatod ezt a szöveget 1000x érthető imádod az alkalmizást. nincsen olyan hogy normális neked ez jó csináld csak légyszi csinálj sűrün szűrést ne fertőzz le egy éjszaka alatt 1 pasit se...

a tartalmatlan sex kb mindenki átélte már és vagy bejött vagy nem de többségben az emberek kapcsolatot keresnem.

2021. jún. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
100%

Miért hiszed azt, hogy ez minket érdekel?


Most komolyan legyünk rád büszkék, hogy csak az érzelem nélküli fűvel-fával való b…ást tudod felmutatni sikerélményként?

2021. jún. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%
oké
2021. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%
Oltári nagy kamu duma 🤣🤣🤣
2021. jún. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!