Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 1000 pasival szexeltem eddig,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1000 pasival szexeltem eddig, kb. Ez ma elítélendő?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy sokan kételkednek ebben, mások, akik ismernek tudják, hogy így van, de sokan itt még a meleg életet kezdenék pár kérdéssel.


Még egy fontos dolog: Ilyen érzelmes párkapcsolat, meg komoly társ, meg hasonló nyálas, romantikus félős dolgokban én nem hiszek. Érzelem nincs bennem a felé, akivel éppen szexelek, de nem is igénylem.


Ilyen, hogy szerelem, azt sem tudom mi az. De, higyjétek el mások sem érzelmeskednek, a megfelelő helyeken, ahol testi kapcsolatot létesítünk.

Lehet, hogy van aki elítél az eddigi sok partner miatt, ezt nem tudhatom.



2021. máj. 30. 20:40
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, érdekes 😂 akkor ha esetleg ez igaz is akkor Te tényleg fűvel fával összefekszel. Igaz, én kapcsolatot kerestem mindig is, de 10-ből 2 emberrel csókolóztam. A többi annyira sem jött be, hogy csókolózzak velük, nem hogy lefeküdni.

Minden esetre ha mindenképpen kíváncsi vagy a véleményünkre, szerintem ez elég gáz.

De ez a te magánügyed, mondod hogy aki ismer az tudja biztosra. Valószínű akkor te úgy látod hogy ez olyan dolog, amivel dicsekedni lehet, de ez szerintem magánügy, hogy ki kivel feküdt össze, normál esetben nem ez az első dolog amit elmondasz egy beszélgetésben.

Viszont engem is érdekelne, ahogy mindenki mást, hogy hány éves vagy és ez a szám mennyi idő alatt gyűlt össze?

Bár ahogy fentebb említettem, eléggé megkérdőjelezem ennek a valóságalapját. Akik ilyen kérdéseket tesznek fel általában kevés önbizalommal rendelkeznek és internetes f4szméregetéssel próbálják ezt kompenzálni, aminek (mondanom sem kell) a fele sem igaz.

2021. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
98%
Te dolgod hány emberrel szexelsz, én mondjuk ezek után hozzád sem érnék.
2021. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
25%
Heteró vagyok, de ezt én úgy tartanám nagy dolognak, ha te dugtad volna meg a többséget. Ha téged dugott meg 1000 pasi az (szerintem) másképp fest.
2021. máj. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
100%
Már többen kérdezték, hány éves vagy?
2021. máj. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan mondom , vicc.. !! Senki se veszi észre , hogy ez a gyökér ezt a kérdést kb 2-3 havonta kiírja ? Vagy szimpla kamu az egész , vagy ha igaz csak megerősítést vár hogy ez mennyire jó és hogy mennyire f*sza gyerek .
2021. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
82%
Keress vele pénzt. Szereted csináld , de akkor már érje is meg.
2021. máj. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
66%
Bárcsak én is lehettem volna 1000-el. :( Úgy érzem kimaradok minden jóból.
2021. máj. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


nemkell 200asával kiírni legközelebb ha meglessz a 2000 akkor írd ki nyugodtan :)

amugy sosem kaptál el semmilyen betegséget ?

2021. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 kovpet ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy hogyan akarod élni az életed, de hogy én bottal se piszkálnálak, az tuti.
2021. máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
Kis kamus. Kukit sem látott csak jár a szája!
2021. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!