Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akkor most mi van? (Többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi van? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma tudtam meg hogy elfogadták az új törvényjavaslatot (az LMBTQ-sat)

Nem tudjátok hogy mivel jár az ha valaki megszegi ezeket a törvényeket?

Itt egy részlet az index cikkéből:A MOST ELFOGADOTT JOGSZABÁLY A 2013-AS OROSZ SZABÁLYOZÁSHOZ HASONLÓ: AZ LMBTQI-KÖZÖSSÉGGEL SZEMBENI GYŰLÖLETKELTÉSEN ÉS USZÍTÁSON KÍVÜL LEHETETLENNÉ TESZI A MELEGSÉGGEL, TRANSZNEMŰSÉGGEL KAPCSOLATOS TUDOMÁNYOS PÁRBESZÉDET ÉS FELVILÁGOSÍTÓ MUNKÁT IS.


Itt a link a cikkhez: [link]



2021. jún. 16. 19:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
10%

Nem kiabálásnak szánom, hanem fontosnak!

FELHÍVÁS!

TÁJÉKOZATLANOK! HAGYJÁTOK EL AZ OLDALT, NÉZZÉTEK ÁT A TÖRVÉNYT! MAJD GYERTEK IDE VISSZA, ÉS OSSZÁTOK MEG VELÜNK A MELEGELLENES RÉSZEKET A TÖRVÉNYBŐL!


HAJRÁ!!!

2021. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

18 éves aluli számára tilos a homoszexualitás népszerűsítése, megjelenítése.

Vagyis tilos normálisan nevelni a diákokat. Mindenkinek jobb, ha tud a homoszexualitásról 18 éves kora előtt. A melegeknek segíthet feldolgozni, a heterók ak segíthet elfogasni másokat. Amúgy a jelenlegi állás szerint a homoszexualitás népszerűsítése egy értelmezhetetlen fogalom, úgyhogy nagyon tudnak fogalmazni a Fideszesek. :D

A másik az, hogy a pedofília fogalmát sem határozzák meg, úgyhogy a törvény kijátszható, rosszul kidolgozott. Bár a pedofília elleni büntetést szerintem is szigorítani kéne, azt lehetne értelmesen is.

Az meg megint másik, hogy összemossák a homoszexualitást és a pedofíliát. Pedig ez két teljesen különálló fogalom. Az egyik törvény által biztosított alapjog, a másik meg törvénybe ütköző bűncselekmény.

2021. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

11 HAGYD EL AZ OLDALT, NÉZD MEG MAGAD ÉS HA NEM VILÁGOS, LEHETŐLEG NE IS GYERE VISSZA.


Nem kiabálásnak szánom, hanem fontosnak!

2021. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
10%

13-AS!

Fontos! Nem kiabálás!

NAGYON MEGIJEDTEM! NEM IS TUDOM MIÓRT KELLENE ELHALLGATNOM? CSAK NEM A LIBERÁLIS GONDOLKODÁSOTOK MIATT? AMI CSAK AKKOR LIBERÁLIS, HA AZT HALLJÁTOK, AMI A TI VÉLEMÉNYETEK...

Miért nem hoztad ide azt a szöveget, ami homofób a törvényben? Csak nem azért, mert el vagy vakítva a sok LMBTQXYZ-aktivista, meg a libernyák politikusok által?

2021. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

14: Azért nem hoztam ide a szöveget, mert bízom benne, hogy egyedül is vagy olyan okos, hogy meg tudod keresni.

Ha az értelmezésében van szükséged segítségre, írd le a problémás részt, szívesen elmagyarázom.

2021. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
9%

15: Nem szorulok rá LMBTQ-szintű magyarázatodra... Teljesen világos minden, egyértelmű az állításom, hogy nincs benne homofóbia! Ne a törvény szövegét, hanem a kifogásolt részt kértem, hogy hozd ide!

DE nem hozod ide, mert magad sem vagy meggyőződve róla, mert nektek csak a hatalom lenne a fontos, minden arra irányul!,

Egy új kormányban bizonyára valami érzékenyítő-biztos funkciót remélsz...

2021. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
Szóval a törvényszöveget sem vagy képes megtalálni, de okoskodsz, hogy nem homofób... okos.
2021. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
9%

Te teljesen magadról beszélsz, de engem vádolsz! Ismert libernyák mentalitás!


Neked kellene megmondani, hogy mi a törvényben a homofóbia, ami sérti a tisztességes melegeket! Mert nem azokat sérti, hanem az LMBTQXYZ-propagandistákat! Akik ebből a propagandából szépen megélnek! Nekik csökkenti a lehetőségeket! Minden iskolai "fellépésért" jó kis pénzt kapnának / kapnak...

2021. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 kovpet ***** válasza:
87%

"Minden iskolai "fellépésért" jó kis pénzt kapnának / kapnak"


Kitől?

2021. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
9%

A megbízottjaiktól, azoktól, akik tevékenységüket támogatják! A háttérlobbyktól!


Amúgy meg tudod mondani, hogy ezek az ovikat / iskolákat látogató, sokszor mindenféle szörnynek öltözött bohócok miből élnek?

2021. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!