Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akkor most mi van? (Többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi van? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma tudtam meg hogy elfogadták az új törvényjavaslatot (az LMBTQ-sat)

Nem tudjátok hogy mivel jár az ha valaki megszegi ezeket a törvényeket?

Itt egy részlet az index cikkéből:A MOST ELFOGADOTT JOGSZABÁLY A 2013-AS OROSZ SZABÁLYOZÁSHOZ HASONLÓ: AZ LMBTQI-KÖZÖSSÉGGEL SZEMBENI GYŰLÖLETKELTÉSEN ÉS USZÍTÁSON KÍVÜL LEHETETLENNÉ TESZI A MELEGSÉGGEL, TRANSZNEMŰSÉGGEL KAPCSOLATOS TUDOMÁNYOS PÁRBESZÉDET ÉS FELVILÁGOSÍTÓ MUNKÁT IS.


Itt a link a cikkhez: [link]



2021. jún. 16. 19:59
1 2 3
 21/24 kovpet ***** válasza:
89%

Most már csak azért is megkérdeztem az óvónő ismerősöm és azt mondta, hogy náluk nincsenek "szörnynek öltözött bohócok".

Hangokat is szoktál hallani vagy csak ezek a tévképzeteid?

2021. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
12%

Te kicsi agyilag alultáplált gyerek (AAGY), nem azt montam, hogy már Magyarországon is vannak, de az általatok imádott nyugaton már "zajlik" az élet, és itt nálunk is ezt szeretnék elérni...

Mint ahogy a mesékkel már megkezdték az érzékenyítést...

Azért remélem nem vagy te olyan AAGY, hogy ne tudnál keresni a net-en ilyen videókat, híreket!

De azért segítek: [link] - továbbbiakat keress!


Az eredmény? Pl.: [link]

2021. jún. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
85%

Az első linkedre reagálnék, 22-es:

„350 ovisnak küld "ajándékcsomagot" szivárványos mesekönyvvel, plakáttal, kiadvánnyal.”

Vagyis egy elég alacsony számú ovisnak küld a számukra megfelelő módon elkészített érzékenyítést. Ez szerintem valamilyen formában szükséges és ilyen módon egyáltalán nem káros.


A második linkre, pedig:

Ugye azt tudod, hogy az ő idejükben még nem volt ilyen érzékenyítés, sőt üldözték őket? Szóval ez csupán arra bizonyíték, hogy hülyeségekkel érvelsz.

2021. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
12%

1 - 1 !

Te hülyeségeknek tartod, amit én mondok, én meg azokat tartom hülyeségnek,. sokszor hazugságnak, amiket te mondasz (Meg a "független, libernyák"sajtó! libernyák sajtó! Te még azt is felhozod, hogy csak ennyi... Tudod, mostanában kezdik, és ha nem fogják őket megakadályozni, még a családokat is "megtámadják"! Ezért kell ennek ellent állni!


S hogy itt egy meleg portálon elég sokan nem adnak neked igazat, bizonyítja, hogy a melegek közt is sokan vagyunk, akik úgy gondolkodunk, mint én...

2021. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!