Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mint tudna a magyar LMBTQ+...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint tudna a magyar LMBTQ+ közösség tenni a homofóbia visszaszorításáért?

Figyelt kérdés
Fokozni kellene a nyilvános aktivizmust, pl. a vidéki nagyvárosokban is szervezni prádokat, és még többet szerepelni a kultúrális es médiaéletben, vagy inkább szerényebb, szolidabb formát adni mozgalomnak, hogy ne provokáljuk feleslegesen az amugy inkább semleges beállítottságú heterókat?

2022. máj. 22. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem pont azért problémás az LGHDTV+ mert nagyon forszolva tolják bele az ember arcába. Nekem semmi bajom a melegekkel, és kb 10 éve amíg azért ment a lobbi, hogy ők is ugyan olyan jogokat érdemelnek mint a többi ember, az korrekt volt. Házasság, örökbefogadás stb, az oké. De manapság direkt tényleg jó a szó, provokatívan tolják az ember arcába, direkt hergelik a népet, kihozva a sodrából még a toleránsabbakat is. Jó ez most inkább világi szinten igaz, Magyarországon más a helyzet, és te pont ezt kérdezted, szóval kérdésedre válaszolva, itthon sem erőltetném. Legyenek jogilag egyenlőek, de szerintem nem kéne külön propagandát tolni. Aki nem csak divatmeleg, annak annyi pont elég, hogy házasodhat és papíron ő is család, nevelhet gyereket (tudom most magyarországon a kormány migránsok hiányában a melegekkel genyózik, de a kérdés a köznép melegekre vonatkozó megítélésére vonatkozott)
2022. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Vegyük külön az LMBTQI+ embereket és az őket kihasználó cégeket, megmondó embereket és hangos kisebbséget, akik követelik a mozikba a melegeket.

Meleg vagyok, és én is pont ugyanannyira unom már, hogy mindenhova kötelezően beletuszkolják a meleg szálat, sőt a pride-ot is a jelen lebonyolításában is ellenzem.

Minden Prideon egyszál semmiben futkosónak legszívesebben levetiteném a 'Büszkeség és bányaszelet' című filmet, ami a legelső Pride nemes céljáról szól, ha azt folytatnák és nem a kivagyok én vagyok showt, akkor biztos nem lenne ennyi ellenzője.

És remélem nem én vagyok kisebbségben a meleg közösségben.

2022. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
*bányászélet, hupsz Fraudi elszólás.
2022. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Azzal tennének sokat ha nem tennék központi témává.

Hanem figyelmen kívüli dologgá kéne tenni, mi szerint senkinek semmi köze ahhoz hogy ki kivel dug.

Most pont fordítva van, szerintük központi fontosságú.

Ami logikus, hogy nem állnának szélsőséges témákba, pl gyerekvállalás. Lehetne egy 10-15 év amíg csak a nem egymás ágyában turkálás a fő projekt.

A filmekben nem feleslegesen reprezentáltság is jót tenne, mert sokakat, köztük engem is triggerel a túl sok helyen ott levés, csak hogy a klubb tagjai ne háborogjanak.

Ez lenne a fenntartható.

Mellesleg a kereszténység előtt is ez volt és remekül működött.

2022. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem inkább ismeretetni kéne mi is az. És ez sajnos nem a felvonulással megy - régen fun volt, most sajnos olyan alakok is részt vesznek rajta, akik lejáratják a közösséget. (pl. Négykézláb végig vezetett kutyamaszkos valaki.)


Sokan azért homofóbok mert igaz az emberekre, hogy amit nem ismernek attól félnek, vagy agresszívan állnak fel vele szemben.


Egy arany középutat kéne találni, tényleg csak egyenlőségnek kéne lennie, ugyanúgy lehetnek melegek a filmekben, mint heterók, vagy könyvekben bármi. És nem ezen lenne a fenn akadás.


Szerintem az egyszeri pride felvonulás Budapesten elegendő. Na és szűrni, hogy kik vesznek rajta részt, pl. aki csak feszültség keltő, azt ki lehetne venni a tömegből. A heteróaknál is undorítóak az olyanok szerintem.



Vidéken is csak ismertetés kellene, megmagyarázni hogy ez mi is, és hogy nem ördögtől való. Nincs vele probléma sem, és nem elvárt dolog sem. Csak egyszerű elfogadás szintet meg kellene ütni.

2022. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
rosszul közelíted meg olyan nincs hogy homofób , keress egy friss macskaszart és nyalj bele undor fog el már a szagától is , de nem azért mert macskaszarfób vagy hanem azért mert undorító ugyan ez van a .uzikkal is ami természetellenes taszító azt nem kell rá eröltetni az emberekre, ha te otthon titokba macskaszart eszel minket nem érdekel csak ne akarj minket is rávenni
2022. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Csendben, normálisan, feltűnési viszketeg megnyilvánulások nélkül élni a hétköznapokat. Nem bonyolult!
2022. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Én nem tudom, én egy enyhe biszexuális vagyok, de nem szeretnék egy klubba tartozni egy transzneművel... Én ehhez úgy állok, hogy nem titok, akinek nem tetszik elmehet az anyjába. Ennyi. De nem ez definiál engem. Nem az életem központi része
2022. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
Kezdjék azzal hogy nem ugranak a képedbe hogy fogadj el mert ha nem mocskos náci vagy!!!44!4!4!4!4
2022. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Orbán Viktorral beszélgetni!

Semmi más, fejezze be a hazugságkampányát.


Vonulás csak olaj a tűzre, ki forgatják.

2022. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!