Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek működhet a valóság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet a valóságban egy dominancián-alárendeltségen alapuló, (nem csak a szexben) komoly meleg párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kitalált meleg történetet, és nagyon megfogott, megtetszett. Bevallom annyira, hogy én is elkezdtem ilyenről fantáziálni, el tudnám magam képzelni egy hasonló kapcsolatban, egy hasonló karakterű férfi mellett. De nem tudom, a valóságban tényleg működne-e, létezik-e hasonló, ismertek-e hasonlót, ilyen BDSM-szerű meleg párkapcsolatot (bocsi, de nem vagyok otthon a témában.)?


Alapvetően inkább romantikus, párkapcsolat alapú a történet, de persze erotika is van benne. Az egyik, vagyis az aktív fél egy nagydarab, szőrös, domináns, birtokló, heves természetű férfi, aki nemcsak a szexben szeret irányítani, hanem a mindennapok során is. A párjához nagyon ragaszkodik, könnyen féltékeny lesz, nagyon védelmező. Mondhatni perverz, igényli a szexet, hogy a párja kiszolgálja őt. De közben pedig érzékeny is tud lenni, odafigyel a párjára, gondoskodik róla, vigyáz rá, romantika/szerelem is van a kapcsolatukban.

A másik fél egy fiatalabb, passzív fiú, akinek új ez az egész, de eléggé megkedveli a felállást, őt is izgatja, és megszereti azt a szőrös hústornyot. Nem a szolgája, hanem a párja lesz végül, de mégis megvan az, hogy ő az alárendelt, közben ő is kap élvezetet persze, törődést.



2022. máj. 28. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem kéne keverni a szexuális fantáziát a kapcsolattal. Egy egészséges kapcsolatban mindkét fél egyenlő.


Amit te leírsz az egy bántalmazó kapcsolat, aminek soha sincsen jó vége. Jó érzés mások fölött főnökösödni, de ugyan úgy mint bármilyen hatalom korruptálja az egyént.

2022. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! Persze ez is egy vélemény, elfogadom.

De egyáltalán nem bántalmazó a kapcsolatuk szerintem. Nagyon félreérted. Mint írtam, szeretet van kettejük között, és fokozatosan alakult ki a kapcsolatuk, mint egy átlag ismerkedés során, és nem használja ki az egyik fél a másikat. A hétköznapokban nem úgy főnökösködik a domináns fél, mintha tényleg egy főnök, úr lenne, a fiatalabb fiú meg egy szolga, nem. De attól még, hogy egyenlőek, a férfi alap személyisége domináns marad így-vagy úgy. Nem ő mondja meg, hogyan éljen a párja, sőt, a fiatalabb egész talpraesett, és kiáll magáért, ha kell. És eleve, szerintem egy domináns-alárendelt kapcsolatban sem főnökösködésről van szó. Plusz, ha ez mindkét félnek bejön, ezt élvezik, akkor miért ne lehetne egészséges?

2022. máj. 28. 23:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es válaszolónak írom,hogy igazad van, amit írtál.Én sem tudnám úgy elképzelni a kapcsolatot ha nem egyenrangú.

Viszont ma elképesztően sok fiatal vágyik ilyen dominálásra és szőrös hústornyokra. Ha nekik ez kell, tessék, keressenek ilyet, kapják meg.


De ez tény és kár rajta kiakadni, sem a hústorony, sem a fiatal vékony lelkileg nem stabil, valamit kompenzálnak, és ezt így teszik meg. Általában fiatalkori mentális gondokat. Mert akit fiatalon nem ér inzultus, sem lelki, sem testi téren, az nem akar ilyen kapcsolatba belemenni.

Nem én találtam ki ! Ismerek viszont olyan fiatalt,aki szőrös öreggel van párban, aki éppen csal a lábát nem törli bele és a srác iszonyat boldogtalan, de nem tud, vagy nem akar ebből szabadulni.

2022. máj. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki erre vágyik… ismerek olyat aki nagyon szolga tipus de vajon hogy ez kapcsolatban is jó-e. Bár van ilyen kapcsolat de sokszor nem tudatozs…
2022. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Amit írtál

2#válaszként

Máris elbuktál volna egy ilyen kapcsolatban.

És jöhetne a büntetés miatta

Nem lehet salyát véleményed, gondolatod egy sub kapcsolatba.

Ezek a könyvek kamuk,

lelki maszturbálásra valók.

2022. máj. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Kérdező ez nem így működik a valóságban.


"aki nemcsak a szexben szeret irányítani, hanem a mindennapok során is. A párjához nagyon ragaszkodik, könnyen féltékeny lesz, nagyon védelmező. Mondhatni perverz, igényli a szexet, hogy a párja kiszolgálja őt."


Már bocsi de ez nekem olyan mesze van az egyenlőségtől mint Makó Jeruzsálemtől.

Most vagy van domináns és alárendelt fél ahol a domináns fél dönt és irányít és az alárendeltnek nincs sok hozzászólása vagy kiáll mindkét fél magáért. A kettő együtt nem működik.


Én azt látom hogy az ilyen kapcsolatok szörnyűek szoktak lenni és az idő haladtával egyre basáskodóbb lesz az egyik fél, míg a másik egyre inkább szubmisszív. És nem ritka hogy szóbeli bántalmazásból átmegy a dolog fizikaiba.


Mint mondtam a szexuális preferenciáidat nem szabad keverni a kapcsolatoddal. Ha az ágyban bejön ez, hajrá jó neked(nem az én világom de más ember más preferenciák), de amint vége abban a pillanatban egyenlőeknek kell lenni a feleknek.

2022. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy párkapcsolat nem arról szól, hogy elnyomom a másikat. Ha igazán szeretem a páromat, akkor nem akarom elfojtani a személyiségét. Sőt-hozzáteszem nekem sincs tapasztalatom ilyen terén- de azt reálisabbnak látom, hogy mind két fél minél jobban szeretné, hogy kifejthesse a másik a véleményét, legyen önálló döntése, akarata-legalábbis ha valóban oda vannak egymásért. Feladja a leckét elképzelnem egy olyan kapcsolatot ahol működik ez a felállás és tényleg szeretik egymást- azaz nem egyoldalú. 18
2022. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Rengeteg ilyen párkapcsolat van.
2022. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon félrement ez a kérdés szerintem. Sokatok úgy képzeli el, hogy ez CSAK arról szól, hogy a domináns fél a főnök, az Úr és kész, a másik egy szolga, nincs élete, véleménye, szabadsága. Pedig nem 😅 Próbáltam leírni, milyen is ez, de lehet nem sikerült túl jól, vagy félreérthető voltam, de inkább csak túlzás volt azt írni, hogy ez egy dom-sub kapcsolat? Nincs semmilyen büntetés a történetben, nincs korlátozás. De a nagy darab, dominánsabb (akkor inkább így fogalmazok) fél tényleg férfias(abb), erős(ebb), kemény(ebb), és az erotikus jelenet során ő irányít, ő az aktív, és nem cukiskodik, hogy "jaj lenne kedved megnyalni a fütyimet", hanem sokkal kifejezőbb.

De a történetben mindkét fél boldog és kiegyensúlyozott, nincs lábtörlés, nincs megalázás, kihasználás. A domináns fél szereti a párját, a kedvéért megtesz olyat, amit nem is akarna alapból, vele akar élni, stb. Mondom alapvetően ez egy romantikus történet lenne 😅

És igenis, van, aki dominálásra vágyik mondjuk az ágyban, és szőrös hústornyokat tart vonzónak, de azt kétlem, hogy a legtöbben. Vannak ilyen típusú emberek, ahogy olyanok is, akik a lábakat tartják vonzónak. Ez is lehet egy fétis, vagy csak simán ízlés, kinek mi a vonzó, milyen szerepben szeret lenni. Ettől még az illető nem beteg. Mert tökre úgy hangzik egyesektől, mintha ezt valami kóros, kezelendő vágy lenne. És itt nem azon van a hangsúly, hogy a domináns fél nagydarab és szőrös, kár volt leírnom. :D És az, hogy szeret irányítani a mindennapokban, nem feltétlen a kapcsolatukra értettem, a másik életének az irányítására, hanem mondjuk a munkájában.


Ha érdekel valakit ez a történet amúgy, szívesen leírom, elküldöm neki.

[link]

Ez a játék (vizuális novella), és Nasir történetéről van szó.

2022. máj. 29. 10:55
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem én értem mire gondolsz :)

A barátom és köztem viszonylag nagy korkülönbség van, külsőben és jellemben is hozzuk a "domináns aktív" és "cuki passzív" sztereotípiát :D szexben és mindennapokban is szeretem rá bízni magam, de ez nem jelenti azt hogy elnyomna, hogy ne lenne önálló akaratom, nagyon is figyel rám. Szóval nálunk működik ez párkapcsolatban is.

2022. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!