Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Te, aki úgy gondolod, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te, aki úgy gondolod, hogy a homoszexualitás betegség, mivel tudod alátámasztani a véleményed?

Figyelt kérdés
A kérdés azok felé irányul, akik így gondolkoznak.

jan. 8. 15:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
17%
És még valami: A baj ott kezdődik, hogy neoliberális nyugati eszme. A New Age kapuja. Elszakadás a Teremtés Rendjétől. Élvezetvágy - és mindegy, hogyan, kivel, milyen áron - pedig a halál után számadás következik a lélek örök sorsát illetően. Mindenre nyerhető bűnbocsánat és mindenből van gyógyulás - HA szabad akarattal KÉRI az ember. Aki azt gondolja, hogy ez nem rendellenes - én megkérdezném: Ő hogyan született: Egy férfi és egy nő szerelméből.
jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
#12 erről a 86%-ról hol olvastál? :D
jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
A 15 is nagyon jó gondolatokat ír.
jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
17%
Ha NORMÁLISAN válaszoltam - akkor miért is kell lepontozni? Írj privátot, ha nem tetszik, ne a másik értékelését romboljad! Azt könnyű! Én szántam a tisztességes válaszra 5 percet és 10 minőségi mondatot, fogalmazd meg ha valami nem tetszik, ne csak rányomj a gombra!
jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
73%
18-as... Az a baj, hogy te démonszektákról, okkultizmusról, halál utáni számadásról, meg egyéb olyan dolgokról hadoválsz, amelyek létezéséről vagy nincs bizonyíték, vagy nem tart ott a tudomány, hogy reális képünk legyen róla. Innentől kezdve tök mindegy mit gondolsz például a homoszexuálisokról, mert olyan fogalmakkal próbálod negativizálni, amelyek finoman szólva is elméleti síkon mozognak, vagy szimplán csak ökörségek.🙂
jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Itt mindenki b*zi, hogy lepontozzátok a normális válaszokat?
jan. 8. 18:53
 17/33 anonim ***** válasza:
93%
A normális válaszok nem lettek lepontozva :D
jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
69%

#16

Azért ahhoz nem kell sok ész, hogy ha a homo kategóriába teszel fel egy homofób kérdést, akkor:

1.) A válaszolók többsége "b*zi" lesz,

2.) A homofób válaszok többsége le lesz pontozva.

Lehet, hogy másik kategóriába kellett volna tenni a kérdést, ha neked tetsző, homofób válaszokat vársz.

jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
54%
Pedagógiai pszihológiát tanultam, nem tartja betegségnek, nincs egyenes arányosságban megfelelő lelki-mentális állapot eléréséhez sikeres gyógyterápia, és csak csekély mértékben fogadnak el valamilyen külső negatív behatás okozatát. Tul.képpen nem lesz rá tudományos magyarázat. Próbálnak jönni a génekkel is, de nem megalapozott.
jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
54%

Nem tartom betegségnek, és arra kérdésre is meggondolnám a választ, hogy ha volna rá gyógyír, bevenném-e a gyógyító pirulát.


Azon kívül, hogy vagy 'capkocc a keszeddel és pöszítesz", van egy másik, de rosszabbik része a dolognak: mivel nem vagy családos, pl. a munkahelyeden te leszel mindig ünnepi ügyeletben, családtámogatást nem kapsz, stb.


Én CH-val tanultam psziCHológiát és pedagógiát 6 éven át. Kb. 6-7 éves voltam, amikor már tudtam, hogy nem a lányok érdekelnek. Nyilván nem elhatározás kérdése volt, de hiába tettem ellene bármit, nem sikerült különböző szakemberek segítségével sem megszabadulnom ettől, s a családom és én is tudomásul vettem, hogy megváltoztathatatlanul b-zi vagyok és maradok.


Férfias férfi vagyok, s ugyanilyet keresek továbbra is, de az utóbbi évek tapasztalata még tart: jobb egyedül, mint egy hülyével...


Megismétlem a feltett kérdésre a válaszomat: igenis, állítom, hogy a homoszexualitás NEM betegség. Divat lett mostanában homónak és homofóbnak is lenni - tessék mindenkinek kedve szerint!

jan. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!