Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Te, aki úgy gondolod, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te, aki úgy gondolod, hogy a homoszexualitás betegség, mivel tudod alátámasztani a véleményed?

Figyelt kérdés
A kérdés azok felé irányul, akik így gondolkoznak.

jan. 8. 15:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Nekem az a meglátásom, hogy sok heteró férfi undorodik a gondolatától, hogy más férfi hozzáérjen. Munkahelyemen a főnökök mindig röhögnek a transzokon, melegeken.

Tehát betegségnek gondolják. Ha valaki nem gondolná betegségnek, akkor nem undorodna.

Én egyszer elmentem egy idegen férfihoz bort inni, és mikor meséltem a sztorit a főnökök meglepetten néztek.

jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Senior Séf ***** válasza:
34%
Wikipédia: "A betegség az élő szervezet olyan állapota, amelyben az életfolyamatok a normálistól eltérnek." Ezexerint betegség...
jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
15%
kár ezen még elmélkedni is , aki ilyen kórságban szenved magát teljesen normálisnak látja , pont ez a csapda benne ,ill. látom azért párnak dereng hogy nagyon nem ok vele valami de elfogadják .egyértelmű hogy nagyon súlyos degeneráció .
jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

23,

Ha valaki a húgával vagy a bátyjával csinálja az meg elfogadott, mert ellenkező neműek? Sok ilyen esetről olvastam, csak nem mernek róla beszélni.. Az sem a fajfenntartást szolgálja szerintem..

jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
26%
nem fogadom el azt sem ,de ők pl nem problémáznak rajta ha betegnek mondják őket ,a gyógyulás első mozzanata ha már önmagunknak nem hazudunk ,ill igazából engem nem érdekel egyik fél sem ,csak ne aposztrofálják magukat normális embernek
jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
78%
olyan hogy normális nincsen az egy társadalmilag illetve többség álltal meghatározott fogalom. hogy a homoszexualutás nem természetes az is hülyeség mivel a természetben rengeteg más élőlénynél is előfordúl, hogy betegség megint baromság mivel nem korlátozza az embert semmilyen formában. lelki problémákat okozhat egyedűl mivel társadalmilag elvárt hogy ne az legyél mert az a normális pedig ilyenről szó sincsen. mindenkinek a saját életét kell élni és a saját életében kell boldognak lennie és nem mások elvárásainka megfelelni. vannak párok akik nem akarnak gyereket sőt szerintem elég sok gyerek születik úgy hogy csak becsúszott és nem akartak gyereket rajtuk is ott a társadalmi kényszer hogy a szülők hajtogatják hogy mikor lesz gyerek és mikor lesz házasság mert ez a normális ez az elvárt de attólmég nem biztos hogy az a pár attól lesz boldog.
jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Én csak azokat nem értem akik szerint betegség és emellett még gyűlölik, bántják is őket. Mármint egy beteg emberbe nyilván mégegyszer belerúgsz, nem? :D

Ha betegség, ha nem, szerintem mindnekinek joga van úgy élni az életét ahogy akarja amíg másoknak nem árt vele :D

jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek. A tolószékesekbe se rúgnak bele, ők járni nem tudnak. A b*zik meg szaporodni nem tudnak, kb ugyanaz. Emiatt nem kell őket bántani, pont hogy segíteni kén inkább őket leküzdeni a betegségüket, ha kérnek segítséget, és megmutatni nekik, hogy van lehetőségük a gyógyulásra.
jan. 11. 22:10
 29/33 A kérdező kommentje:
De van rá gyógymód, csak aki gyógyítaná őket, titokban kell a hülye lmbtq meg stb miatt. Magyarországon még nem tilos gyógyítani őket.
jan. 12. 16:25
 30/33 anonim ***** válasza:
#29 és ez a gyógyítás hogy néz ki? :D Azt hiszem pont itt írta valaki, hogy évekig próbálták kezelni sikertelenül :D
jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!