Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg pasik az alábbiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg pasik az alábbiak közül melyiket tudnák egy nővel kapcsolatban csinálni? Bocs ha buta kérdés, heteroként érdeklődöm.

Figyelt kérdés

1. Tudnék szexelni nővel, de nem annyira lenne izgalmas

2. Csak nyalást tudnék

3. Csak szopit engedném

4. Képzeletben esetleg, valóságban már nem

5. Abszolút semmit nem tudnék



jan. 28. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

szerintem nem tudod mit jelent a fogalom

meleg pasinak pasi kell és nem nő

itteni inteligencia szint még mindig alacsony

jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Sok melegnek van gyerek feleség. Tehát meg tudnak baszni egy nőt.
jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

5.


Egyébként fordítsd meg a kérdésed, hogy heteró pasiként mit tudnál szexuálisan kezdeni egy másik férfival. Egyértelműen 5-ös lenne a válaszod neked is és minden heteró férfinak.

jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Kedves 2-es. Ők a biszexuálisok
jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem, mit olyan nehéz felfogni azon, hogy egy meleg férfi szexuálisan nem vonzódik a nőkhöz. Ez nem úgy megy, hogy szopni nő is szophat, meg alkalomadtán megdugok egy csajt. Nem, aki meleg, az nem gerjed nőre. Én legalábbis nem.
jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Megértettem a válaszokból.

1-es az nem intelligencia hiány, ha valaki kérdést tesz fel. Ez az oldal lényege.

De ha így reagálsz, lehet magadat is megítélted.

jan. 28. 15:31
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

én írtam az első választ

oldal lényege a kérdések feltétele, de te hülyeséget kérdezel. Mérhetetlen hülyeséget... és nálad elég alacsony az inteligencia szint.

Okos ember nem kérdez olyat hogy a homoszexuális férfi milyen szexuális dolgot tudna csinálni egy nővel.

El kell mondanom valamit, készülj fel mert nehéz lesz de ostoba vagy.

jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 steven95 ***** válasza:
100%

#7 nem kell rossz indulatúnak lenni ennyire.


Egyebként ja, semmit, 5. Rosszul esne a csók, punciszagot nem akarom megérezni, és a szopas is olyan lenne mintha valami undiba tettem volna a farkam. Valami nagyon számomra nem természetes dolog lenne. Értelmetlen lenne, hülyén erezném magam.

jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A 8-asnak köszönöm a választ.


A 7-esről meg pont azt gondolom, amiket mondott. A megnyílvánulása árulkodik erről.

jan. 28. 17:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A szopást engedni, el tudom képzelni. De nem tudom mennyire lenne hatékony egy pasihoz képest.
jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!