Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem fogadják el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a heterók a meleg pasikat? Bővebben lent mindenki válaszát várom!

Figyelt kérdés

Ez lehet egyszerű kérdésnek tűnik de kíváncsi vagyok rá!

Én meleg vagyok és azt nem értem a heteró pasikban, hogy miért nem fogadják el őket, és miért gúnyolják?

Voltam már olyan társkereső oldalakon is ahol heteró és meleg pasik is vannak, és a meleg szobában volt olyan hogy a többség "heteró" volt. Akik elmondásuk szerint kíváncsiak, és már lassan több a biszexuális pasik mint a melegek. Szóval ezt nem értem. Mi a baj azzal hogy valaki meleg? Tehet ő róla? És mivel ártott nektek hogy ezt érdemlik? Ha egy mozgássérült embert láttuk az utcán azt is gúnyoljátok? Vagy egy idős bácsit, vagy ha például valaki egy kicsit is különbözik tőled? Beszéltem már olyan pasival is akinek családja van és nem szeretné hogy kiderüljön hogy a pasikhoz is vonzódik, szóval bárki lehet manapság férfival is akiről nem is gondolnád. Nem érthetitek hogy sok meleg fiú milyen nehéz helyzetben van hogy elfogadja magát, van hogy emiatt sokan az öngyilkosság gondolata is megfordul a fejében.

Ha például a te fiad meleg lenne és nem merné neked elmondani, mert látta hogy megvetsz egy ilyen embert és emiatt magába fordulna az neked jó lenne?

Az előítéletek miatt nem meri sok meleg fiú felvállalni magát a szülei, és a barátai előtt.

Megértenéd ha csak egy napig meleg lennél, hogy mivel kell szembenézned nap mint nap.

Undorítónak tartod amit ők csinálnak, én nem is ezt kérem hogy fogadd el, mert ami a szobában történik az amúgy is csak két emberre tartozik.

Még egy kérdés. Ha valaki a pisi-kaki szexet kedveli, vagy a BDSM-et ami téged nem indít be azt az embert is megveted amiért ezt csinálja?

Elég volt a kérdésekből, válaszokat várok.

Egy idézettel zárom:

Nem a bűnöst hanem a bűnt kell elítélni!!!


A gúnyolódó válaszoktól kíméljetek, mert ezzel csak saját magadat minősíted.



2013. ápr. 10. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:

18. Megértelek persze.

De gondolj csak bele mi melegek is normális heteró szülőktől származunk.

Mégis melegek vagyunk, ez nem attól függ hogy ki neveli fel a gyereket.

A suliban is heteró tanáraink voltak, ők sem arra tanítottak hogy melegek legyünk.

Nem szeretnéd hogy egy gyereket meleg pár neveljen fel, megértem.

De mi van azokkal a heteró szülőkkel akik nem bánnak jól a gyerekekkel?

Akik például alkoholista szülők? Akik terrorizálják a gyerekeket, vagy bántalmazzák?

Szerintem ők sem jobban nálunk melegeknél.

Persze ezt nem sértésnek szántam.

2013. ápr. 10. 01:15
 12/68 anonim ***** válasza:
100%
emberek qvára nem függenek alapvető életben lévő dolgok attól hogy meleg e valaki
2013. ápr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:

18.

Köszi a válaszod?

Egyébként az idézetet te hogy értelmezed?

2013. ápr. 10. 01:17
 14/68 anonim ***** válasza:
100%
van egy lezbikus pár ismerősöm és örökbe fogadtak egy kislányt már 14 éves és olala abszolúte normális és fiúja is van jó jegyeket visz haza mindenki kedveli és tisztába van azzal, hogy két anyja van és jó élete van
2013. ápr. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:

24.

Nem!

De szerintem ha egy meleg pár nevelne fel egy gyermeket attól nem kellene tartani, mert szerintem semmi rosszat nem tennének vele.

Inkább a pedofiloktól kellene emiatt tartani.

2013. ápr. 10. 01:20
 16/68 anonim ***** válasza:
10%

Most elképzelek egy anyák napi műsort melegekkel....

Kössz, inkább nem.

2013. ápr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
97%

jaj besírok xD

bírom amikor a sok hülye azért nem megy dolgozni mert zsidó az üzlet vagy zsidó tulajú a cég XD akk dögöljél éhen :D

na meg nincs ember akibe ne lenne cigány egy 1% is :D

hát hú röhögőgörcsöm van tőletek :D xD

na meg a kissebségiskinheadek :D meg a sima skinheadek a kissebségi barátnőikkel XD félelmetes korcs ez az ország

2013. ápr. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
100%

leszívjátok az életenergiámat ezzel az ok nélküli utálattal


meguntam ezt a témát

2013. ápr. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:

sok a c:

Örülök hogy már fajgyűlölő is vagy!

Legalább nem csak a melegeket ítéled el :D

Velük egyébként mi a bajod?

Gondolom azok után ítéled el amit hallasz a tv-ben!

De nem csak a cigányok és a zsidók követnek el ám bűnt.


Remélem a következő életedben cigányként, zsidóként vagy melegként fogsz újjá születni!

2013. ápr. 10. 01:25
 20/68 anonim ***** válasza:
7%
Az idézet szerint a pedofilokat sem kell elítélni. De mondjuk egy "hellóóó emma vagyok" meg egy cukrosbácsi is a társadalom szemete véleményem szerint. E között még rengetek szint van mind 2 "betegségnél" vagy állaponál, ami még elfogadható.
2013. ápr. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!