Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem fogadják el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a heterók a meleg pasikat? Bővebben lent mindenki válaszát várom!

Figyelt kérdés

Ez lehet egyszerű kérdésnek tűnik de kíváncsi vagyok rá!

Én meleg vagyok és azt nem értem a heteró pasikban, hogy miért nem fogadják el őket, és miért gúnyolják?

Voltam már olyan társkereső oldalakon is ahol heteró és meleg pasik is vannak, és a meleg szobában volt olyan hogy a többség "heteró" volt. Akik elmondásuk szerint kíváncsiak, és már lassan több a biszexuális pasik mint a melegek. Szóval ezt nem értem. Mi a baj azzal hogy valaki meleg? Tehet ő róla? És mivel ártott nektek hogy ezt érdemlik? Ha egy mozgássérült embert láttuk az utcán azt is gúnyoljátok? Vagy egy idős bácsit, vagy ha például valaki egy kicsit is különbözik tőled? Beszéltem már olyan pasival is akinek családja van és nem szeretné hogy kiderüljön hogy a pasikhoz is vonzódik, szóval bárki lehet manapság férfival is akiről nem is gondolnád. Nem érthetitek hogy sok meleg fiú milyen nehéz helyzetben van hogy elfogadja magát, van hogy emiatt sokan az öngyilkosság gondolata is megfordul a fejében.

Ha például a te fiad meleg lenne és nem merné neked elmondani, mert látta hogy megvetsz egy ilyen embert és emiatt magába fordulna az neked jó lenne?

Az előítéletek miatt nem meri sok meleg fiú felvállalni magát a szülei, és a barátai előtt.

Megértenéd ha csak egy napig meleg lennél, hogy mivel kell szembenézned nap mint nap.

Undorítónak tartod amit ők csinálnak, én nem is ezt kérem hogy fogadd el, mert ami a szobában történik az amúgy is csak két emberre tartozik.

Még egy kérdés. Ha valaki a pisi-kaki szexet kedveli, vagy a BDSM-et ami téged nem indít be azt az embert is megveted amiért ezt csinálja?

Elég volt a kérdésekből, válaszokat várok.

Egy idézettel zárom:

Nem a bűnöst hanem a bűnt kell elítélni!!!


A gúnyolódó válaszoktól kíméljetek, mert ezzel csak saját magadat minősíted.



2013. ápr. 10. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:

sok a c:

Te sem tudhatod biztosan hogy legalább 1% roma vér nincs benned! Mert nem tudod visszavezetni a családfádat egészen végig. Ha a barátnőd nagyszülője vagy a dédszülője roma lenne, akkor elítélnéd? Vagy szóba sem álltál volna vele?

2013. ápr. 10. 01:30
 22/68 anonim ***** válasza:
100%

4 éves koromba költöztem ide ahol lakom 12 éve élek itt és 9 szomszédom cigány :D húha nagyon támadnakxD

szálka vékony kis szőke gyerekek próbálgattak erre késelgetni

egyébként is a városi cigányok itt lusták semmit nem csinálnak bezzeg vidégen nem tudnak mit csinálni csak dolgozni és nem csak cigányok vannak ott.Mindenki dolgozik földet művel és éldegélnek és semmi msát nem scinálnak csak megélni próbálnak

egy hétre lementem másik megyébe a pusztába a barátnőmhöz és a cigányember még udvariasan megkérdezget mindent bezzeg az itteni városiak pf...

2013. ápr. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
69%

"Mindenki dolgozik földet művel és éldegélnek és semmi msát nem scinálnak csak megélni próbálnak "

Ajjajj. Hol élsz te? Szatyorban? Itt vidéken pont hogy lóf*szt se csinálnak. Ja de: minden hónap elején elfoglalják a postát a segílyre várva.

2013. ápr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:

sünii:

Ez szerintem nem a származástól függ hanem neveléstől és hogy milyen ember.

Vannak igaz a cigányok közt is olyanok amit épp leírtál, de a magyarok közt is.

2013. ápr. 10. 01:35
 25/68 anonim ***** válasza:
92%
Úúúú süni ezt ne eröltesd. 20 ezer fős városban lakom, 2000-3000 cigánnyal. Mindenki utálja őket itt mint a szart, udorító népség. Nekem is van cigány ismerősöm aki normális, értelmes szülők közt nőtt fel, de a többségben még a 10000 évvel ezelőtti túlzodd dominancia és állati ösztönök uralkodnak.
2013. ápr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:

sok a c:

Szerintem a parlamentben is találunk olyan magyar embereket akik csak felveszik a "fizetést"

De ezek szerint a magyar emberek megdolgoztak érte.

De a miniszterelnök az már már, mert ő roma, ugyanazt csinálja és felveszi a fizetését.

Ezek szerint őt már el kell ítélni.

2013. ápr. 10. 01:37
 27/68 A kérdező kommentje:

sok a c:

Magyarok közt ezek szerint egyet sem ismersz.

Akkor szerintem a börtönben csak cigányok és zsidót ülnek.

Egyébként visszatérve a meleg témára. Amelyik férfi szereti a barátnőjét análisan kielégíteni abban is benne van szerinted a meleg hajlam?

Vagy vannak olyan pasik akik szeretik ha a barátnőjük izgatja a prosztatáját az is erre utal?

2013. ápr. 10. 01:40
 28/68 anonim ***** válasza:
70%

ne hülyítsetek már:D magyar nincs _ki ne találja nekem valaki h a magyar nem keverék nép. Mongóliából idevándoroltak letelepedtek aztán minden körülöttük lévővel háltak, mikor több mint 100 évig itt voltak a törökök azok is itt háltak mindenkivel akivel jólesett nekik

hát valaki azt mondja tiszta ez az ország :-] ez egy nagy összekutyult szar

2013. ápr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%

hát én engem annyira nem érdekelnek h nem tudjátok meg:D

nekem elég az is h ezek a szélsőséges marhák mind a saját fajtájuk ellen küzdenek XD

nem tudom de hogy itt minden le fog omlani az biztos

majd csak lesz valami

2013. ápr. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak a melegeknek van prosztatája + csak nekik van seggük? Nem hiszem hogy ezeknek a használata a melegek külön kiváltsága lenne.


Egy csajt hátulról pakolni más mint egy férfit, a fizikai érzés lehet ugyan az, de attól még lelkileg egy heteró nem érez semmit egy másik férfi után és pont.

2013. ápr. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!