Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem fogadják el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a heterók a meleg pasikat? Bővebben lent mindenki válaszát várom!

Figyelt kérdés

Ez lehet egyszerű kérdésnek tűnik de kíváncsi vagyok rá!

Én meleg vagyok és azt nem értem a heteró pasikban, hogy miért nem fogadják el őket, és miért gúnyolják?

Voltam már olyan társkereső oldalakon is ahol heteró és meleg pasik is vannak, és a meleg szobában volt olyan hogy a többség "heteró" volt. Akik elmondásuk szerint kíváncsiak, és már lassan több a biszexuális pasik mint a melegek. Szóval ezt nem értem. Mi a baj azzal hogy valaki meleg? Tehet ő róla? És mivel ártott nektek hogy ezt érdemlik? Ha egy mozgássérült embert láttuk az utcán azt is gúnyoljátok? Vagy egy idős bácsit, vagy ha például valaki egy kicsit is különbözik tőled? Beszéltem már olyan pasival is akinek családja van és nem szeretné hogy kiderüljön hogy a pasikhoz is vonzódik, szóval bárki lehet manapság férfival is akiről nem is gondolnád. Nem érthetitek hogy sok meleg fiú milyen nehéz helyzetben van hogy elfogadja magát, van hogy emiatt sokan az öngyilkosság gondolata is megfordul a fejében.

Ha például a te fiad meleg lenne és nem merné neked elmondani, mert látta hogy megvetsz egy ilyen embert és emiatt magába fordulna az neked jó lenne?

Az előítéletek miatt nem meri sok meleg fiú felvállalni magát a szülei, és a barátai előtt.

Megértenéd ha csak egy napig meleg lennél, hogy mivel kell szembenézned nap mint nap.

Undorítónak tartod amit ők csinálnak, én nem is ezt kérem hogy fogadd el, mert ami a szobában történik az amúgy is csak két emberre tartozik.

Még egy kérdés. Ha valaki a pisi-kaki szexet kedveli, vagy a BDSM-et ami téged nem indít be azt az embert is megveted amiért ezt csinálja?

Elég volt a kérdésekből, válaszokat várok.

Egy idézettel zárom:

Nem a bűnöst hanem a bűnt kell elítélni!!!


A gúnyolódó válaszoktól kíméljetek, mert ezzel csak saját magadat minősíted.



2013. ápr. 10. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
96%

1. "Ez szerintem nem a származástól függ hanem neveléstől és hogy milyen ember. "


Gratulálok, kedves kérdező, hogy így hajnalban ezen a nagyszerűen értelmes oldalon csak így egy sorban kinyilatkoztattál egy olyan dologról egy egyértelmű álláspontot, ami több mint egy évszázada vita tárgya az ezzel foglalkozó, erre hivatott emberek körében is.


2. Válaszolok a kérdésedre: Azért nem fogadják el, mert beszűkültek és primitívek. Nem nőtt még fel eléggé ez a társadalom ahhoz, hogy ne köpködjenek mindenre. Én nő vagyok, és csak egy férfival tudnék párkapcsolatot kialakítani, de ennek ellenére soha nem szólnék meg egy meleget csak azért, mert meleg. A szeretet a lényeg, nem a párkapcsolat résztvevőinek a neme. Sokkal többet ér egy boldog meleg párkapcsolat, mint egy nagyszerű példamutató, kifelé konzervatív értékrendet sugalló hagyományos családocska, ahol a zárt ajtók mögött az alkoholista férj verdesi az asszonyt meg stb. Elismerem, hogy ez egy kisarkított példa, de a lényeget egyszerűen és jól bemutatja szerintem.


3. Sok a c. egy primitív senkiházi.


4. A cigány téma, ha már felkerült... Sajnos én is úgy érzem néha, hogy ki kellene nyuvasztani mindet, de ha hideg fejjel belegondolok, akkor tudom, hogy az iszonyatos kevéske kivétel miatt nem etikus ez a gondolkodás. A visszafogásukra még módszert nem találtak, de itthon "talán" az eszetlen segélyezés leállításával kellene kezdeni. Az eléggé álomvilágban él sajnos, aki védi őket.


5. A zsidókról le lehetne szállni, azokat válogatás nélkül szidni végtelenül, groteszk módon primitív szokás.

2013. ápr. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:

60.

Köszönöm szépen a válaszod látom mi egyformán gondolkodunk :)

Így van ahogy leírtad. És ezért tart ott ez az ország ahol.

Mert a legtöbb ember ha elesik még bele is rúgnak egyet, minthogy segítenének neki.

De szerintem ha megismernék úgy mint embert egészen más lenne a vélemény. Attól hogy meleg az illető még lehet érző, szerethető, jószívű ember. Nekem is vannak meleg barátaim, és ismerőseimnek is. Nem szexelni kell velük hogy undorodj tőlük és gúnyold őket.

A cigányokról is igazad van, én azt tenném hogy felajánlanék nekik munkát, és ha nem vállalnák el akkor viszont el venném tőlük a segélyt is, mert azt is figyelembe kell venni hogy a cigányok közt is van dolgos ember csak hátrányos helyzetben van a származása miatt.

De még egyszer köszönöm a hozzászólásod :)

2013. ápr. 10. 02:24
 43/68 anonim ***** válasza:
95%

"A faj tisztaság érdekében,nemzetunk becsülete érdekében,ez bűn ferto es mocsok."


Ettől a mondattól majdnem visszajött a reggelim és a vacsorám egyszerre. -.-'

2013. ápr. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
10%

"ha elesik még bele is rúgnak egyet, minthogy segítenének neki"


Addig rugdosom, amíg össze nem szedi magát, és fel nem áll. Ha mindig én segítenék, akkor életképtelen lenne,

és mások nélkül nem tudna boldogulni.


Sajnos, a segítség a legköbb esetben kárt okoz.


Persze csak a realitás talaján maradva, nem kisarkítva értem ezt.

2013. ápr. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
4%
Az is benne van a pakliban h egy ilyen pasas megeroszakol... A romákkal sem veletlenul előítéletes az ember...
2013. ápr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
68%
Ez pedig nem ország hanem egy undorító ferto, amit jobb lenne felosztani...
2013. ápr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 Emberek ***** válasza:
5%

OFF: Sok a c.! Te egy akkora primitív ember vagy, mint ahogy a válaszaid is mutatják. Attól még, hogy elítéled a melegeket, attól még nem kell lenézni, és megszegyeníteni őket. Ez az undorító gerinctelen dolog. Igaz én is elítélem, de nem nyilvánosan, és nem hangoztatva.


ON: Kedves kérdező! Igaz én is elítélem a dolgot, de elfogadom, hogy van ilyen is. Nem tudok vele mit kezdeni. Sajnos én a mai világ ilyen. Ezen nem tudunk változtatni. Így kell szeretni. Hogy a kérdésre is válaszoljak. Azért ítélik el a meleg embereket mások, merthogy egy férfi legyen férfi. Ezért nem bírják a pávákat sem a kamaszok.

2013. ápr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 _Jessy_ ***** válasza:
67%

"Undorítónak tartod amit ők csinálnak, én nem is ezt kérem hogy fogadd el, mert ami a szobában történik az amúgy is csak két emberre tartozik.

Még egy kérdés. Ha valaki a pisi-kaki szexet kedveli, vagy a BDSM-et ami téged nem indít be azt az embert is megveted amiért ezt csinálja?"

Igen, undorítónak tartom. A pisi-kaki, de még az anális szexet is. Hogy miért? Nem tudom, undorodom tőle, és kész. Hogy miért nem fogadom el a homoszexuálisokat? Több oka is van, de a legvisszataszítóbb a "Meleg büszkeség napja"-ként emlegetett utcai vonaglás, amihez ugye joguk van, az pedig, hogy esetleg gyerekek megláthatják az ott lévő aberrált állatokat az le van ...

Addig amígy a hálószobádban férfival kefélsz a te dolgod, de tekintettel másokra (akiket undor fog el, ha ilyet látnak) ne vidd az utcára. Én sem sz.rok az út közepén, annak ellenére sem, hogy az létszükséglet...

2013. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 A kérdező kommentje:

A meleg a jogaikért mennem felvonulásra, mert az ilyen emberek akik elítélik, ezek miatt néznek rájuk állatként.

A másik dolog amit sokat összekevernek, hogy a melegek és a travik közt is van különbség.

Én egyébként nem szoktam ilyen felvonulásokra menni, de ha mégis mennék, és sem azért hogy felkeltsem magamra a figyelmet, és úgy sem mint amiket linkeltetek.

Egyébként én olyan pasi vagyok akiről nem lehet megmondani, hogy meleg.

Heteró kinézetem és viselkedésem is van annyi különbséggel hogy a saját nememhez vonzódom.

Egyébként meleg létemre én sem vonzódom az olyan pasikhoz akik hajtűdobálók, és a travikhoz sem.

És még csak az sem indít be mint több férfi is hogy szeret női fehérneműt, harisnyát viselni. Ezt azért írtam mert nem csak traviknál van ez így.

Egyébként ezért nem fizetnek nekem, legalább is eddig még senki sem ajánlotta fel :)

Még valami: Volt olyan válaszoló aki utálja a cigányokat de legalább tudott érvelni hogy miért.

De viszont a zsidók és a melegek mellett nem tudott mondani egy jó érvet sem.

Vajon ha kiderülne a fiatokról hogy meleg vagy egy közeli ismerősről, vagy éppen a legjobb barátodról őt is elítélnéd és gúnyolnád emiatt?

Mert ha van ilyen és fel is vállalja elötted magát az azt jelenti hogy közel áll hozzád és azért vállalja elötted magát. Akkor már megkövezed? Többé már nem fogsz vele beszélni?

És ez miért lett más? hisz attól hogy egy kicsit különbözik még ugyanaz az ember marad.

Ha egy embert megláttok az utcán aki például autóbalesetet szenvedett és csúnyán összeégett az arca amiről szintén nem tehet neki is azt fogod mondani hogy ez undorító? Én maradj otthon nem menj emberek közé?

Közeben pedig nem tudod mit érez ott belül, milyen fájdalmat.

Mikor az ilyen emberek nehezen mennek közösségbe és te még megdobod egy kővel.

Szóval ezt csak olyan ember érti meg ki például egy kicsit is különbözik a másiktól. Vagy a közvetlen környezetében vannak meleg emberek.

Csak az emberekkel ez a baj, mindig az előítéletek alapján ítélik meg a másikat, attól hogy meleg az illető vagy bármilyen más származású, még nem biztos hogy rossz ember nekik is érző szívük van.

Miközben őket elítéled akik nem ártottak neked, akikben megbízol azok viszont elárulnak téged.

Veletek történt már olyan hogy egy közösségben csúfoltak, gúnyoltak például a suliban?

Milyen érzés volt minden nap ezzel szembenézni?

2013. ápr. 10. 09:03
 50/68 anonim ***** válasza:
97%

A melegfelvonulásnak nem a házasságról meg a többi jogi maszlagról kéne szólnia, mert így olyan, mintha ez lenne a melegek legnagyobb gondja, miközben meleg fiatalok tucatjait kergetnek az emberek ön gyilkosságba a homofóbiájukat.

Ügyesebben kéne felvonulni. Be kéne szerezni fényképeket öngyilkos meleg gyerekekről, azokat kinagyítva kéne menni felvonulni. Alájuk írva, hogy hány évet éltek.

2013. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!