Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem fogadják el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a heterók a meleg pasikat? Bővebben lent mindenki válaszát várom!

Figyelt kérdés

Ez lehet egyszerű kérdésnek tűnik de kíváncsi vagyok rá!

Én meleg vagyok és azt nem értem a heteró pasikban, hogy miért nem fogadják el őket, és miért gúnyolják?

Voltam már olyan társkereső oldalakon is ahol heteró és meleg pasik is vannak, és a meleg szobában volt olyan hogy a többség "heteró" volt. Akik elmondásuk szerint kíváncsiak, és már lassan több a biszexuális pasik mint a melegek. Szóval ezt nem értem. Mi a baj azzal hogy valaki meleg? Tehet ő róla? És mivel ártott nektek hogy ezt érdemlik? Ha egy mozgássérült embert láttuk az utcán azt is gúnyoljátok? Vagy egy idős bácsit, vagy ha például valaki egy kicsit is különbözik tőled? Beszéltem már olyan pasival is akinek családja van és nem szeretné hogy kiderüljön hogy a pasikhoz is vonzódik, szóval bárki lehet manapság férfival is akiről nem is gondolnád. Nem érthetitek hogy sok meleg fiú milyen nehéz helyzetben van hogy elfogadja magát, van hogy emiatt sokan az öngyilkosság gondolata is megfordul a fejében.

Ha például a te fiad meleg lenne és nem merné neked elmondani, mert látta hogy megvetsz egy ilyen embert és emiatt magába fordulna az neked jó lenne?

Az előítéletek miatt nem meri sok meleg fiú felvállalni magát a szülei, és a barátai előtt.

Megértenéd ha csak egy napig meleg lennél, hogy mivel kell szembenézned nap mint nap.

Undorítónak tartod amit ők csinálnak, én nem is ezt kérem hogy fogadd el, mert ami a szobában történik az amúgy is csak két emberre tartozik.

Még egy kérdés. Ha valaki a pisi-kaki szexet kedveli, vagy a BDSM-et ami téged nem indít be azt az embert is megveted amiért ezt csinálja?

Elég volt a kérdésekből, válaszokat várok.

Egy idézettel zárom:

Nem a bűnöst hanem a bűnt kell elítélni!!!


A gúnyolódó válaszoktól kíméljetek, mert ezzel csak saját magadat minősíted.



2013. ápr. 10. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
33%
és amikor seggbepakoltok kehes csajokat akik úgy néznek ki mint a fiúk még ha otromba hosszú is a hajuk ? azok elég férfiasak már bocs
2013. ápr. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:

sok a c:

Ne haragudj de én nem erre gerjedek.

Van párom aki segít ebben :)

2013. ápr. 10. 01:46
 33/68 anonim ***** válasza:
96%

te C

irigy vagy a zsidókra azt annyi

2013. ápr. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
93%
Keverék nép a magyar ezt mindenki tudja. Viszont a legtöbb magyar KULTÚRÁLT, ez az ami hiányzik a cigányok nagyrészéből. Ez lehet hogy a politika-oktatás-nevelés stb hibája, de ez lényegtelen, jelenleg a legtöbb cigány csak fátlopni jár, szaporodik, lop, zaklatja a magyarokat tehát púp magyarország hátára.
2013. ápr. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
100%
"A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad." LOL
2013. ápr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
73%

nincs magyar mondom h nincs mert nem tiszta nép

és félre ne értsetek északi származású vagyok

utálom ezt a helyet mindenki lehangolt vacak minden az oktatástól kezdve a kisgyerekek is esetlenek

ebből az országból semmi nem lesz

2013. ápr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
100%

" és amikor seggbepakoltok kehes csajokat akik úgy néznek ki mint a fiúk még ha otromba hosszú is a hajuk ? azok elég férfiasak már bocs"


Ennyi erővel aki müanyag maszturbációs tojásba veri a faszát az müanyag-ba szerelmes? Nem vagyok homár, de ennek elvileg az érzelmekhez van köze, nem a baszáshoz.


Aki meg azért dug szőröstalpú indián csajt mert a pasit látja benne az látens homár. Aki seggbedugja a barátnőjét, miközbe szerelmes belé és mindketten élvezik, az full heteró.

2013. ápr. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 A kérdező kommentje:

51.

Igen de viszont vannak olyan esetek ahol éppen a származásuk miatt nem foglalkoztatja őket a munkáltató.

Az egyik osztálytársam is cigány volt.

Két szakmát is sikeresen elvégzett, jelentkezett több állásra is, ám mikor elment az állásinterjúra azt mondták köszönjük de mást keresünk.

Szóval náluk is van olyan hogy párt találnak akik szeretnének közös gyereket és össze is jön nekik, de mivel nem foglalkoztatják őket és a segély is kevés azért kénytelenek például fát lopni.

Valljuk meg magunk közt, most nem csak a cigányokról van szó de ha az ember tisztességesen elmegy dolgozni, telik neki albérletre, rezsire, kajára, ha gyermeke van akkor őt is eltartani, felnevelni, iskoláztatni stb?

De ez nem azt jelenti hogy a cigányok mellett állok, mert tényleg vannak köztük olyanok is akiktől még a cigányok is félnek.

2013. ápr. 10. 01:55
 39/68 A kérdező kommentje:

57.

te ezt egészen addig nem fogod megérteni még heteró vagy.

Azt hiszed hogy ez az agyban dől el.

Ha te azt mondod magadnak folyamatosan hogy a férfiakhoz vonzódsz ez így is lesz?

2013. ápr. 10. 01:59
 40/68 A kérdező kommentje:

Vannak dolgok amiket nem mindig ért az ember de ettől még nem biztos hogy rossz.

Például ha egy ember depresszióval küzd ő bolond mert nem tud megküzdeni a problémáival de te igen.

2013. ápr. 10. 02:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!