Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem fogadják el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a heterók a meleg pasikat? Bővebben lent mindenki válaszát várom!

Figyelt kérdés

Ez lehet egyszerű kérdésnek tűnik de kíváncsi vagyok rá!

Én meleg vagyok és azt nem értem a heteró pasikban, hogy miért nem fogadják el őket, és miért gúnyolják?

Voltam már olyan társkereső oldalakon is ahol heteró és meleg pasik is vannak, és a meleg szobában volt olyan hogy a többség "heteró" volt. Akik elmondásuk szerint kíváncsiak, és már lassan több a biszexuális pasik mint a melegek. Szóval ezt nem értem. Mi a baj azzal hogy valaki meleg? Tehet ő róla? És mivel ártott nektek hogy ezt érdemlik? Ha egy mozgássérült embert láttuk az utcán azt is gúnyoljátok? Vagy egy idős bácsit, vagy ha például valaki egy kicsit is különbözik tőled? Beszéltem már olyan pasival is akinek családja van és nem szeretné hogy kiderüljön hogy a pasikhoz is vonzódik, szóval bárki lehet manapság férfival is akiről nem is gondolnád. Nem érthetitek hogy sok meleg fiú milyen nehéz helyzetben van hogy elfogadja magát, van hogy emiatt sokan az öngyilkosság gondolata is megfordul a fejében.

Ha például a te fiad meleg lenne és nem merné neked elmondani, mert látta hogy megvetsz egy ilyen embert és emiatt magába fordulna az neked jó lenne?

Az előítéletek miatt nem meri sok meleg fiú felvállalni magát a szülei, és a barátai előtt.

Megértenéd ha csak egy napig meleg lennél, hogy mivel kell szembenézned nap mint nap.

Undorítónak tartod amit ők csinálnak, én nem is ezt kérem hogy fogadd el, mert ami a szobában történik az amúgy is csak két emberre tartozik.

Még egy kérdés. Ha valaki a pisi-kaki szexet kedveli, vagy a BDSM-et ami téged nem indít be azt az embert is megveted amiért ezt csinálja?

Elég volt a kérdésekből, válaszokat várok.

Egy idézettel zárom:

Nem a bűnöst hanem a bűnt kell elítélni!!!


A gúnyolódó válaszoktól kíméljetek, mert ezzel csak saját magadat minősíted.



2013. ápr. 10. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
25%

19:00


Engem speciel nem kell elfogadni. Ha atrocitás, vagy hátrány ér azért, mert meleg vagyok, feljelentést teszek.

Ez a pénzszerzés legegyszerűbb módja... :)))

2013. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
54%
És ez szerinted a heteróknál nem így van? Minek kellett megint belekeverni, hogy homár vagy? Ebből van elegük az embereknek...
2013. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:

Még egyszer tisztázom ez nem egyfajta közvélemény kutatás, és ezért semmilyen juttatásban nem is részesülök!!!

Azért örülök hogy az olyan emberek többen vannak akik legalább belegondolnak a melegek helyzetébe is.

Nem értem miért kell az olyan embereket elítélni, vagy gyűlölni aki nem felel meg az elvárásaidnak? Ha valakitől undorodsz vagy elítélsz valakit, akkor inkább tedd csendben vagy ha az utcán látod kerüld ki, én sem szoktam végigköpködni az utcát az olyan emberek miatt akik megvetnek. Minden ember más és senki sem szeretne megfelelni minden embernek.

És szerintem senkit sem hívnak közülünk Istennek hogy elítéljük a másikat.

2013. ápr. 12. 08:42
 64/68 anonim ***** válasza:
23%
Na, még egy utolsó gondolat, aztán letudtam a veletek való vitázást. A búzáknak az a baja, hogy nem fogadják el őket, ezért homofóboznak és a többi baromság. Tehát akkor mit is csinálnak? A homoszexuálisok ugyan úgy nem fogadják el azt, akinek ez nem tetszik.... ergo semmivel sem különbek.
2013. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
15%
elfogadjuk csak azokat nem akik iylen lányos buz*ik a férfi az legyen férfi a nő az legyen nő csak az ilyen melegeket nem fogadom el a többit aki nromális és nem lányos a kinézete vagy iylesmi azzal meg vagyok elégedve 16/F (hetero) jah emg még van egy fiu az élfolyamomba aki iylen lányos nem tudom hogy meleg e de őt ki nem állhatom kedves emg minden de egyszerűen oylan mint egy lány nem sértés csak inkább legyen normális és meleg minthogy hetero aki ugy viselkedik mint egy lány (lehet hüyleségnek tartod de csak leirtam amit gondolok :D)
2013. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%

Csomó általánosítás, minden viszonylatban. Itt erre a kér-

désre nem lesz jó válasz. Egy nagyon okos ember azt mondta

egyszer, hogy az ember egymaga egyéniség, de tömegben meg-

határozható lesz a viselkedése... nos ez így is van.


Miniszterhelyettes lett a svájci légiirányító gyilkosa.

[link]


Olvassatok utána, ha gondoljátok, és vonjatok párhuzamot :)

2013. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%

14:11


Nehogy már összehasonlítsd a két oldalt!!

Az egyik támad, a másik védekezik.


Ha téged bántanának, te is ki lennél akadva.

2013. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
100%

valakifaltkaparja-nak


Durvaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jo,ez a tema most nem ide tartozik,de egy birosag hogy jelentheti ki hogy a ferfi nem volt tudatanal a gyilkossag elkovetesenel?????Ha nem volt tudatanal akkor hogy talalta meg a legiiranyitott hisz Orosz-bol utazott Svajcba,raadasul amint tudom nekik meg vizumra is szukseguk van Svajc meg az EU terulet belepeshez???Akkor hogy hogy nem volt tudatanal amit elkovet,tervez????Hihetetlen a mai vilag,egy jo ugyved aki egy gyilkost képvisel,artatlankent ki is hozza a bortonbol,hihetetlen.

2013. ápr. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!