Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem fogadják el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a heterók a meleg pasikat? Bővebben lent mindenki válaszát várom!

Figyelt kérdés

Ez lehet egyszerű kérdésnek tűnik de kíváncsi vagyok rá!

Én meleg vagyok és azt nem értem a heteró pasikban, hogy miért nem fogadják el őket, és miért gúnyolják?

Voltam már olyan társkereső oldalakon is ahol heteró és meleg pasik is vannak, és a meleg szobában volt olyan hogy a többség "heteró" volt. Akik elmondásuk szerint kíváncsiak, és már lassan több a biszexuális pasik mint a melegek. Szóval ezt nem értem. Mi a baj azzal hogy valaki meleg? Tehet ő róla? És mivel ártott nektek hogy ezt érdemlik? Ha egy mozgássérült embert láttuk az utcán azt is gúnyoljátok? Vagy egy idős bácsit, vagy ha például valaki egy kicsit is különbözik tőled? Beszéltem már olyan pasival is akinek családja van és nem szeretné hogy kiderüljön hogy a pasikhoz is vonzódik, szóval bárki lehet manapság férfival is akiről nem is gondolnád. Nem érthetitek hogy sok meleg fiú milyen nehéz helyzetben van hogy elfogadja magát, van hogy emiatt sokan az öngyilkosság gondolata is megfordul a fejében.

Ha például a te fiad meleg lenne és nem merné neked elmondani, mert látta hogy megvetsz egy ilyen embert és emiatt magába fordulna az neked jó lenne?

Az előítéletek miatt nem meri sok meleg fiú felvállalni magát a szülei, és a barátai előtt.

Megértenéd ha csak egy napig meleg lennél, hogy mivel kell szembenézned nap mint nap.

Undorítónak tartod amit ők csinálnak, én nem is ezt kérem hogy fogadd el, mert ami a szobában történik az amúgy is csak két emberre tartozik.

Még egy kérdés. Ha valaki a pisi-kaki szexet kedveli, vagy a BDSM-et ami téged nem indít be azt az embert is megveted amiért ezt csinálja?

Elég volt a kérdésekből, válaszokat várok.

Egy idézettel zárom:

Nem a bűnöst hanem a bűnt kell elítélni!!!


A gúnyolódó válaszoktól kíméljetek, mert ezzel csak saját magadat minősíted.



2013. ápr. 10. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
50%
És most mi lesz? Ugyanannyian fognak gyűlölni mint eddig és ugyanannyian nem. Az idézeted egy rakás fos és nem kapcsolódik ide. Fogadd el, hogy ilyen a világ. Amint leáldozik a demokratikus/liberális világnak még szarabb helyzetben lesztek, szóval élvezd ki amíg lehet. :)
2013. ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
100%
A melegfelvonulás nem csak "jogok" követeléséről szol,nyugaton már egy karneválnak számit,sok gyerekes család is rész vész ezeken a rendezvényeken.Meleg vagyok,amióta a barátaimnak felfedtem a sxexuális beálitottságom,változott a hózzáállásuk a melegekhez,azt látják én is ugyanolyan ember vagyok mint ők is,ilyen olyan napi problémákkal,hogy otthon hogy,kivel csinálom ez csak rám tartozik,ugyanugy ahogy én sem kérdezem őket otthon a négy fal között mit szoktok csinálni.
2013. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim válasza:
100%
Persze hogy nem fogadják én sem fogadtam el még öt éve csak aztán énis éreztem hogy minimálisan vonzodom a férfiakhoz ma már elfogadom őket mert énis enyhe bi vagyok
2013. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
19%

Én elfogadom a melegeket amíg normálisak.H átváltoznak ilyen Mauni-ka showos rettenetté akkor,már tulépik a jó izlésem határát,és onnantól már utálom őket,Nyilván nem az összeset,csak a fajtáját.

Ismerek melegeket tudják,merre meddig,ha a társaságomban vannak.Ne másszanak rám és nem kérkedjenek vele,

ahogy írtad is 2 emberre tartozik.

2013. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
100%

54-esnek(52-es vagyok)

Én soha nem kérkedtem és nem is másztam rá senkire még igy is hogy a baratiköröm többsége heteró.A melegek általában nem is arról hires csak "ugy" bárkire is rámásznának :(

2013. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
7%
Látom, csak a kedves kérdezőnek tetsző válaszok maradtak meg. Éjjen! [link]
2013. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
0%
Mit vártál egy genetikai hulladéktól? Nem meleg ez hanem csak 1 fizetett kérdező aki burkoltan közvéleményt kutat!
2013. ápr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 _Jessy_ ***** válasza:
53%

"Mit vártál egy genetikai hulladéktól? Nem meleg ez hanem csak 1 fizetett kérdező aki burkoltan közvéleményt kutat!"

Ha azt tenné, akkor megmaradt volna minden válasz..

2013. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
76%
Ki a genetikai hulladék?! w3dzz TE GYÖKÉR! Nem baj, a gyűlölet hamar megöl te f*sz. Jó lenne ha megértené végre az emberiség, hogy csak a szeretet visz előre dolgokat. Mondjuk ezt a cigányok alaposan ki is használják...(tisztelet a 10 000-ből 7-8 kivételnek) Nem kell utálni a melegeket, mert mocskosul nem tartanának a heterók sehol divatban, ahol most. Manapság az ilyen DIVATHOMO-nak öltözött VADHETERÓK a legnagyobb homofóbok.. Hol itt a logika?!
2013. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
54%

# 59/59 ma 18:26


Te nagyon buta vagy, fiacskám. Tanultál te történelmet? Úgy vetted észre, hogy a szeretet mozgatja a világot és az alakítja ki a szuperhatalmakat, akik diktálnak a te kis szaros életed folyamán is? Uram atyám, ettől kapok agyfaszt, amikor egy buta gyökér kezdi el osztani az észt olyan dolgokról, amikről fogalma sincs. Nézz már körbe a világban egy kicsit.

Mellesleg a hű de nagy divatod is kit érdekel? Megnézek egy divatbemutatót és hányinger kap el. Ezt köszönhetjük a melegeknek? Ennél jobbra nem futotta? Talán azt kéne felfognotok végre, nektek "melegeknek", hogy nem kényszeríthetitek rá soha az embereket, hogy elfogadjanak, ha nem akarnak.

2013. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!