Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek meleg a bátyám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg a bátyám?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem, 18 éves vagyok fiú, biszexuális, de van bennem meleg bőven. Van egy bátyám, 22 éves. Azt kell tudni, hogy utálja a melegeket, folyton hangoztatja, hogy le kellene lőni őket, meg szidja őket. Barátnője sosem volt, (legalább is nem hozott haza sosem). Sokszor szidja a lányokat, hogy milyen kövérek, meg nincs egy normális lány. Nem lehet rajta látni egyébként semmi olyat.

Anyának elmondtam, hogy kedvelem a fiúkat és teljesen összetört. Szóval akkor lennék boldog, ha kiderülne, hogy hetero. Szóval szerintetek lehet, hogy látens melegségről van szó vagy szimplán homofóbiáról?



2015. aug. 18. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Attól mert kritizálja a lányokat, még nem jelenti, h meleg...még abban a korban van, amikor megteheti, h válogat.
2015. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
akár látens akár nem akkor is gáz, hogy a meleg testvére előtt mondja h le kéne lőni őket...
2015. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

heteronak hisz, és nem vagyok teljesen meleg.

Naagyon erősen szidja őket, szerintetek? Remélem szimplán homofób.

Érdekes olyan nincs, hogy azt monja, hogy de jó csaj, vagy ilyesmi, hanem a dagadtakat szidja mindig, meg hogy egy lánynak nem kellene így kinéznie..

2015. aug. 18. 13:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem volt nője, akkor gyanús de lehet h szimplán csak nem tud csajozni, vagy nem jön be a nőknek...
2015. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

csak azért merült fel bennem, mert sokszor az ilyenekről derülnek ki, hogy látensek. és egy hetero nem foglalkozik ennyit a melegekkel. Hú remélem akk hetero.

Köszi a válaszokat.


Homofóbok, mondok valamit, én senkik válaszával nem szoktam foglalkozni, de csak annyit mondok, hogy fejezzétek be a gyűlölködést, mert nem értek el vele semmit.;)


Lehet, te lúzer vagy, de én közel sem, sőt boldog vagyok!;)

2015. aug. 18. 14:09
 6/12 A kérdező kommentje:

Én boldog vagyok és elégedett magammal.

Te meg biztos bűnronda és itt éled az életed, ami nagyon nyomorult.

Aki elégedett saját magával és boldog, az nem gyűlölködik.;)

2015. aug. 18. 14:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet h meleg, de az is lehet h simán csak nem mer csajozni...nem kérdezted még hogy hogy nem nőzik? vagy sose hoz haza...nem kell direkt rákérdezned h meleg-e csak ennyit...ha bulizok akkor sem próbálkozik?
2015. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet még nem érett meg agyilag :D Megesik. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2015. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

mi az, hogy nem érett meg agyilag? egy eléggé komoly ember..

azt mondja gyerekeket meg feleséget akar azt cső, de nem értem miért nem éli ki magát most..

2015. aug. 21. 10:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy aszexuális, ezért nem érdeklik a lányok. Családot meg az elvei miatt akar, hogy "ne lógjon ki" a társadalmi normák keretei közül, legalábbis azok közül, amit ő követendő normának tart (véletlenül nem Jobbikos szélsőkonzerv??)
2015. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!