Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak, ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak, ilyen helyzetben hogy viselkedjen egy heteró?

Figyelt kérdés
Egyik barátom meleg. Nem rég olyan szituációba kerültünk (nem szeretném jobban leírni), hogy valaki szidta a melegeket a fülünk hallatára. Nem ismertük a 2 illetőt, nem is hozzánk beszéltek, de olyan volt a helyzet, hogy nem tudtunk nagyon arrébb menni. Ilyenkor mit kellene tenni? Én nem nagyon szóltam semmit. Végül a barátom mondott egy témát.
2015. okt. 15. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#10 is én voltam.

de most mar nem irom oda h melyiket irom én :)

2015. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis lehet finoman véleményt nyilvánítani. Pl. én lehet, hogy belém bujna a kisördög, és elkezdenék arról beszélgetni a két pasi hallatára, milyen pasikat szedtünk föl (ha egy meleg barátommal lennék) vagy csak hogy az X nek uj barátja van és hogy vannak, ilyesmi.

Hozzájuk sem szóltam, udvariatlan sem voltam, de lehet, leesik nekik, hogy nem annyira überszalonképes a homofóbia (sem) - illetve kicsit fölfogják, hogy igenis LÉTEZNEK melegek a valóságban is.

De nem tudom, hogy a valóságban hogy reagálnék.

2015. okt. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hmm :D Nem tudom elképzelni hogy hogy lehet a "utáljuk a melegeket" egy téma :D Hamar kifogysz a mondani valókból és az érvekből :D


- "utálom a melegeket mert... őőő... mert több csaj marad nekem? JA nem , azért utálom őket meg... egymáshoz érnek! JA hú , de gyűlölöm őket ezért! ARRRGH." Több okot hirtelen nem tudok mondani, pedig nagyon próbálkoztam :D

2015. okt. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint nem csináltam hülyeséget. Csak azért kérdeztem ezt az egészet, mert tudni akartam, hogy nem mulasztottam-e el valamit (nem mondtam igazából semmit a barátomnak). Ő viszonylag laza. Volt már, hogy beszóltak neki (nem voltam ott, csak mesélte), és némi humorral próbálta kezelni, vagy ha nem is reagált semmit, azt állítja, nem sértődött meg. De én magamban azt gondolom, hogy azért biztos megsértődött, csak próbálja magát ilyen nagyon magabiztosnak mutatni, és felvesz egy cinikus arcot, kábé mint Chandler a Jóbarátokban.


Utolsó: hát, ők pár percig beszélgettek erről. Ilyenekről, hogy mit tud két meleg csinálni együtt, meg milyen undorító, meg egy ici-picit a felvonulásól, de inkább arról, hogy 2 fiktív egyén "hogy tudja ezt élvezni/szeretni".

2015. okt. 16. 12:53
 15/19 A kérdező kommentje:

"Szerintem igenis lehet finoman véleményt nyilvánítani. Pl. én lehet, hogy belém bujna a kisördög, és elkezdenék arról beszélgetni a két pasi hallatára, milyen pasikat szedtünk föl (ha egy meleg barátommal lennék) vagy csak hogy az X nek uj barátja van és hogy vannak, ilyesmi. "


Ezt nem tehetem, mert akkor meg én hoznám őt kellemetlen helyzetbe, mert nem feltétlenül akarja ország-világnak elmondani.

2015. okt. 16. 12:56
 16/19 anonim ***** válasza:

Es regota meleg a csaj?

Marmint a baratod?

2015. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A barátom fiú. És mi az, hogy régóta meleg-e? Ez vicces akart lenni, vagy komolyan kérdezed? Nyilván régóta, gondolom, nem erre ébredt egyik reggel.
2015. okt. 16. 23:27
 18/19 anonim ***** válasza:

"Ezt nem tehetem, mert akkor meg én hoznám őt kellemetlen helyzetbe, mert nem feltétlenül akarja ország-világnak elmondani."

Azzal, hogy "Ádám összejött Bélával" azért lehet beszélni, azzal csak mint liberálist buktatod le magatokat. Fontosnak érzem érzékeltetni az ilyen emberekkel, hogy nem az ő értékrendjük az egyetlen elfogadott. Ezt békésen is lehet, és nem fog elkezdeni senki beszólogatni emiatt.

Én a villamoson néha viszonylag hangosan szoktam kitárgyalni a telefonon a saját randiaimat, vagy a "Péter és barátja J." típusú infókat, hogy szokja már kicsit a nép. (Úgy értem, nem beszélek máshogy róla, mintha heteró kapcsolatokról lenne szó).

Más: Múltkor a Közgázon Mérő László előadása után azt hittem kiesik a szemem, mikor két srác kézenfogva jött ki - ha ezt rendszeresen teszik, nagy szolgálatot tesznek a meleg-elfogadási ügynek:)

Legalábbis az én a társadalmi normák dinamikájáról alkotott képem ezt sugallja.

2015. okt. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Igen, de nincs más meleg ismerősöm, illetve olyan, akit ő is ismer, nincs kiről mesélnem neki.

Mérő Lászlóhoz én is mentem már órára, de én a Pszichológia karra. De ez nem ide tartozik. :) Mondjuk ott ellőtt egy szaturnáliás, seggbedugós poént, de hát ilyen az élet. :D

2015. okt. 17. 02:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!