Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek azt, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Apukám nagyon előítéletes, amikor melegek vannak a tévében mindig azt mondja, hogy ezeket a dunába kéne lőni. Anyum nem ilyen, de szerintem fél apumtól, ezért nem állna ki mellettem.


Még teljesen szűz vagyok ilyen téren (is) valaki, ha adna valami olyan tanácsot, amit ha megfogadok, apám nem fog meverni, és nem tesz ki otthonról, nagyon hálás lennék!


Elmondanom, mindenképp elkell, azzal ne jöjjön senki, mert azt nem tudom megtenni! Köszönöm mindenki segítségét!:)


2016. márc. 29. 03:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé biztosra megyek mindig, szóval ha a te helyzetedben lennék, nem mondanám el apukámnak, amíg nem vagyok stabil helyzetben(mármint saját lakás, munka). Ha ilyeneket mond, akkor oda kell figyelned arra, hogy ebből neked ne legyen komolyabb, akár fizikai bajod is.
2016. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
73%
Miért kéne elmondanod? Én elmondtam nekik és fölösleges és kár volt így utólag. Úgyis előbbutóbb meg fognak halni, előbb mint te.
2016. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
A cikk sehol nem beszél 90%-ról és azt sem mondja ki h ezek az emberek biszexuálisok lennének... ez egy marhaság
2016. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
73%

#23 Mondjuk nem én írtam azt a kommentet, hogy az emberek 90%a biszex, de gondoltam belinkelem ezt a cikket, mert a témába vágott...

Az a lényege, hogy gyakorlatilag nincsenek 100%ig hetero emberek, sem 100%ig melegek, hanem mindenki egy skálán helyezkedik el a két véglet között.

2016. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a megfogalmazás sokkal helytállóbb azért!
2016. márc. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk úgy gondolom a 90%, meg a gyakorlatilag nincs 100% hetero és meleg igen közel áll egymáshoz.
2016. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha gyakorlatilag nincs hetero akkor az emberek 100%-ának biszexnek kellene lennie ezt pedug nem látom be. Attól még h a pupillája kitágul nem lesz biszex az emberi agy ennél sokkal komplexebb! De nagyon eltértünk a kérdéstől bocsi kérdező ha mindenképp el kell mondanod akkor jobb privátban mielőbb a szüleiddel kezdeni.
2016. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nehéz a döntés. Ha jól fogadják, akkor mindenképpen jobb életed lehet, titkolózásoktól mentes. Ha viszont rosszul fogadják, akkor meg sajnos sok minden benne van a pakliban.


Egyébként hány éves vagy? Ez sem elhanyagolható tény.


Én a saját tapasztalataimból indulok ki, én utólag nagyon megbántam, hogy nem mondtam el korábban, megkíméltem volna magam 10 évnyi titkolózástól és hazudozástól. Mióta sokan tudják rólam, azóta tudok nyílt és boldog életet élni.

2016. ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
73%
Olyat is hallottam, hogy aki nagyon homofób, az igazából meleg, csak így próbálja elnyomni magában. Szóval lehet, hogy az apád is meleg.
2016. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!