Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi óta undorodnak az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi óta undorodnak az emberek a homoszexuálisoktól?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha megnéz az ember egy régi római képet, tele volt homo, bi és egyéb irányultságú emberekkel, akik közösültek akivel akartak és mégsem ítélte el őket senki. Igaz nem is volt külön "meleg jog" de úgy nem is érdekelt senkit a másik szexuális élete.Az óta van változás, már a legtöbben eleve undorodnak azoktól, akik nem hetero életet élnek.
2016. ápr. 4. 16:10
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
91%
úgy kb. a kereszténység óta.
2016. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
95%

Pontosan a keresztenység óta. Hiába azt tanítja fogadjuk el a másikat, mégis úgy van mindenkivel, hogy aki nem velünk az ellenünk. Aki nem olyan mint mi, az ellenség.


De nem minden ember undorodik a melegektől. Ez szerintem befolyásolhatja az adott ember intelligenciája, és az, hogy milyen családban nőtt fel. Én pl. úgy fogom fel az egészet: én hogy érezném magam, ha a melegség lenne a normális, és a hetero szexualitás lenne egy üldözött dolog.

2016. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
3%
Mióta világ a világ undorító. Az hogy pár régi kép mit mutat, az ne zavarjon össze. Filmekből meg végképpen ne indilj ki.
2016. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
94%

Kedves utolsó attól, hogy te undorítónak tartod nem kell kinyilvánítanod. Én pl undorítónak tartom a női nemiszervet, de nem megyek olyan helyekre ahol ezeket mutogatják és írom oda, hogy ez mennyire undorító. Megszoksz vagy megszöksz. Azok akik meg szándékosan keresik a meleg fórumokat, hogy utálkozzanak azok az undorító emberek.


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

a kereszténység

a rómaiaknál a görögöknél elfogadott volt

sőt gyakori hogy mindkét nemet élveték

2016. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
76%
10 ből 8 ember biszexuális egyébkéntis
2016. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
10%
Egy keresztény ember, legfeljebb elfordítja a fejét, ha lát egy homárt, vagy szóban kifejezi nemtetszését. Akik megdobálnak titeket, meg megrugdosnak, azok nemhiszem hogy mélyen hívők lennének.
2016. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
9%

Én ismerek nem egy homofób embert, akik nem a kereszténységük miatt azok. Szimplán csak undorodnak a gondolattól, hogy miket csináltok és ez jut eszükbe akárhányszor szembesülniük kell veletek.

Mintha egy méretes csótány lenne a kajádba, amit le akarnak tolni a torkodon, úgy éreznek ezek az emberek amikor átvonultok a városon.

Ezt nem lehet intelligenciával és megértéssel sem sokáig leplezni. Hát, ha még nem is jutott sok belőle.


Kérlek legyetek megértők és elfogadók a homofób emberekkel, ők is ugyan olyan érző lények, akik nem tehetnek arról, hogy így éreznek felétek.

2016. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
93%

Én egy végletekig nyitott és megértő ember vagyok. Elbeszélgetnék szivesen egy homofóbb emberrel aki kultúráltan kitudja fejezni a nem tetszését, de sokan a bibliára hivatkoznak amibe ez mellett másról is esik szó mégsem ítélik el. Ott van pl ha a lány már nem szűz az esküvője előtt vigyék apja háza elé és kövezzék halálra. Ezt miért nem tartsák be a hatalmas hívők?? Jah mert akkor jóformán minden mostani lány halálra lenne kövezve. Senki sem várja el, hogy elfogadják azt, ha valaki meleg, de akkor tartsa meg magának vagy forduljon el és ne a melegeket keressen lépten nyomon, hogy hol lehet beléjük kötni.


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a kérdező rátapintott a kifejtésben a lényegre:

"de úgy nem is érdekelt senkit a másik szexuális élete."


-> A melegek nem próbálták a nyílt utcától kezdve köztereken át minden kommunikációs csatornán keresztül a másik arcába tolni, hogy melegség VAN és JÓ és BIBIBÍ, megtehetjük mert liberalizmus van. Amíg ez nem volt ennyire kiélezetten a többségében heteroszexuális publikum arcába tolva, a kutyát nem érdekelte, ki mit csinált a hálószobában.


Azokat a kevés, intelligens meleg párokat sajnálom, akik a legjobban szenvednek magamutogató társaik tetteinek következményeitől.

2016. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!