Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi óta undorodnak az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi óta undorodnak az emberek a homoszexuálisoktól?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha megnéz az ember egy régi római képet, tele volt homo, bi és egyéb irányultságú emberekkel, akik közösültek akivel akartak és mégsem ítélte el őket senki. Igaz nem is volt külön "meleg jog" de úgy nem is érdekelt senkit a másik szexuális élete.Az óta van változás, már a legtöbben eleve undorodnak azoktól, akik nem hetero életet élnek.
2016. ápr. 4. 16:10
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
7%
Minden normális ember undorodik tőlük! Azért mert van egy-két RAJZ(nem kép!) az még semmit sem bizonyít.
2016. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
3%
4. valaszolo te kreten. mg jo hogy nem hangoztatod mivel ez az abnormalis a ferfi vonzodjon a pinahoz. szrok en ra hogy te mire gerjedzs csak ti melegek valamifele kulonleges tobbre hivatott lenyeknek erzitek magatok, holott "betegek" vagytok.
2016. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem új dolog nehogy azt hidd
2016. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 12-es válaszoló, nem tudom, hogy te honnan veszed azt, hogy mi felsőbbrendűbek hisszük magunkat. Szerintem ez potlnt fordítva van. Pontosan ti hiszotek azt, hogy felsőbbrendűek vagytok és ez engedélyt ad arra, hogy mások becsületébe tiporjatok. Semmivel sem vagytok különbek hiszen mind emberek vagyunk és egyikünk se több se kevesebb. Attól, hogy más a vonzódásunk tárgya még ti nem vagytok jobbak. Egyetlen egy dolgot alarunk, hogy becsületsértés nélkül élhessük az életünket, továbbá egyenlő jogokat akarunk és ennyi. Ti hergeltek minden meleget és azzal mentegetőztök, hogy mi hergelünk titeket. Amint abbamarad ez a gyerekes civódás és mindenki magasról fog tenni, hogy ki kit szeret a melegek sem fognak "provokálni".


Ui: békélj meg önmagaddal és a világgal és akkor nem a homosexuális kategóriát fogod olvasni és ócsárolni, bár nem is értem, hogy hetero léttedre miért bújod ezt a kategóriát.


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

Lehet hogy a római katolikus rend megalakulása környékén kezdték el ezt terjeszteni.

Ha bele gondolok, nem látok semmi érdekeset abban, hogy ha két nő, vagy két férfi, vagy többen egy csoportban, vagy egy hetero pár van együtt.

Nem kényszerítenek bele, hogy én is csináljam, így nem nagy szám. Csinálják csak, ha jól esik nekik. A homofóbokat nem tudom megérteni. miért kell bele szólni más életébe? Azt csinál mindenki, ami neki jól esik.(már amíg ezt felnőttekkel csinálja)

Ha már a homofóbnak nem mondja meg senki, hogy mit csináljon otthon a nőjével, akkor ő miért mondhatná meg másnak?

Ugyanakkor a feltűnősködő homo egyéneket se értem. Miért kell reklámozniuk magukat? Csinálják kultúráltan és kevesebben fognak kiakadni. Valószínű hogy mindkét tábor hibás.

2016. ápr. 4. 19:40
 16/46 anonim ***** válasza:
89%

Minden embernek el kell jutni arra a szellemi síkra, hogyha egy meleg kijelenti valakinek, hogy ő meleg az a kérdés fogka fogadni, hogy és akkor mivan? Senkinek semmi köze ahhoz, hogy kivel bújik ágyba a másik. Engem sem érdekel, hogy a 3. szomszédom kivel létesít sexuális kapcsolatot. Valószínűleg nem az utcán fognak sexelni, továbbá ha egy férfi és egy nő sétálhat lézenfogva és csókolózhat nyilvános helyen egy leszbikus vagy egy meleg pár miért nem???


Ui: a feltünősködő melegek valószinűleg azért ilyenek , hogy felfigyeljenek rájuk a melegek. Az emverek amúgy is úgy viselkednek, ahogy akarnak. Akinek nem tetszik ne nézze.


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
0%

19 passzív, azért nem csókolózhattok a nyílt utcán, mert még mindig a heteroszexualitás a természetes, az fogja előrevinni az emberiséget (lásd a szaporodás biológiai tényezője), és a gyermekeinkből is szeretnénk, ha kiegyensúlyozott lelkivilágú felnőttek nőnének fel.


A melegek fel tudják hívni egymásra a figyelmet fórumokon, meleg bárokban, cseteken, ez a XXI. század csodája: nem kell mindent az utcára vinni. Ám ti mégis ezt teszitek, mégis miért? Épp elég baj az, hogy sok más egyéb mocskot az utcára visznek (lásd viszony.hu hirdetőplakátai), semmi szükség még a ti feltűnősködésetekre is. És mielőtt még belém állnál: nem azért mocsok az, amit az utcára visztek, mert jaj ti melegek vagytok. Azért mocsok, mert ennek a túlfűtött szexuális töltetnek semmi keresnivalója az utcán, ahol gyerekek is láthatják.


Egyébként mondd már el, hogy mégis, milyen jogtiprás ér titeket? Mert mindig az egyenlő jogokról beszéltek, de nem értem, hol ér titeket sérelem? Kidobnak titeket a kórházakból? Kidobatnak az éttermekből? Nem ad fagyit a cukrász? Kirúgnak a munkahelyedről, ha kiderül rólad, hogy homokos vagy? Mesélj már, kérlek. Szerintem épp olyan egyenlő módon tudtok boldogulni, mint bárki más. Ha nem olyan az életed, amilyennek akarod, nem a melegségeddel kell takarózni.

2016. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadhatunk örökbe gyereket, nem házasodhatunk továbbá a folyamatos atrocitások nyilvános helyeken.


A gyerekek lelkivilágábam semmilyen kárt nem tedz ha lát ilyet. A nagyobb kárt szerintem azok a heterok okozzák akik már-már sexelnek csókolózás közben. Tiltsuk be a nyilvános helyen való kézfogást és csókolózást. Tiltsuk be a sex oldalakat mert a gyermekeknek ki sem kell lépniük a házból, hogy olyat lássanak ami téged zavar. A gyermekeket nem lehet mindentől megóvni. Mi történik akkor ha a gyermeked lát egy meleg vagy lezbikus párt??? Nem valószínű, hogy ettől ő is meleg/leszbikus lesz. A gyermekeket a nyitottságra kell nevelni és nem arra, hogy utáljon mindenkit aki nem olyan mint ő."a gyűlölet gyűlöletet szül" Továbbá mi történik akkor, ha ne adj isten a gyermeked is ilyen lesz??? Azt fogod mondani neki, hogy bújdosson egész életében? Semmi rossz indulat nics bennem, de gondolkozz el ezen.


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
25%

Nem fogadhattok örökbe gyereket, mert nem szokott jó vége lenni annak, ha meleg pár nevel gyereket. Volt erre jónéhány kutatás Amerikában. Megvizsgálták, hogy a meleg párok által felnevelt gyerekek között mekkora felnőtt korban az öngyilkosság, és valami brutál magas, majdnem 70%-os eredmény jött ki. Biztosan ez is véletlen. Ha valóban a gyerekek érdekét tartanád szem előtt a boldogságoddal szemben, ezt te is belátnád. Nem tesztek jót nekik, hagyjátok őket békén.


Ami a magamutogtást illeti: létezik olyan fogalom, hogy közszeméremsértés. Ha ezt egy hetero pár követi el, biztos lehetsz benne, a törvény keze lesújt. Érdekes, a pride-on elkövetett tömeges közszeméremsértésekért még soha, egyetlen meleget sem vett elő a törvény keze. De biztos jogfosztottak vagytok.


Miért akartok házasodni, amikor a vallást a templomokkal együtt elítélitek, hiszen a kereszténységnek tulajdonítjátok minden bajotokat? Miért nem elég nektek az élettársi együttélési nyilatkozat? Egy ilyen szerződéssel lényegében ugyanúgy hozzátartozónak számítotok egymással szemben. Hogy ezzel nem vehetitek fel egymás nevét? Külsőség. Továbbra is a magamutogatás a lényeg, nem az, hogy ténylegesen együtt élhessetek boldogságban, ahogy szeretnétek.


Minden feltétel adott rá, hogy ha intelligens emberek vagytok, akkor békében és boldogan éljetek együtt. Ti feszítitek magatokat minduntalan keresztre, és üvöltitek a képünkbe, hogy igazságtalanok vagyunk veletek. Szerintem egyszerűen csak szerettek szenvedni.

2016. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat, a pontos neve a szerződésnek a bejegyzett élettársi kapcsolat. Nyugodtan mehettek, és hivatalossá tehetitek vele a kapcsolatotokat. Ugyanolyan darab papír, mint amit a házasságkor kapunk mi (mert gondolom mondanom se kell, ha már gyűlölitek a katolicizmust, akkor eléggé ellentmondásos volna, ha katolikus templomos esküvő után áhítoznátok).
2016. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!