Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi óta undorodnak az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi óta undorodnak az emberek a homoszexuálisoktól?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha megnéz az ember egy régi római képet, tele volt homo, bi és egyéb irányultságú emberekkel, akik közösültek akivel akartak és mégsem ítélte el őket senki. Igaz nem is volt külön "meleg jog" de úgy nem is érdekelt senkit a másik szexuális élete.Az óta van változás, már a legtöbben eleve undorodnak azoktól, akik nem hetero életet élnek.
2016. ápr. 4. 16:10
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
88%

Feltalálták a polgári esküvőt is nem? Én nem ítélem el a vallást hisz mindenki abban hisz amiben alar. Én személy szerint nem vagyok megkeresztelve ahogy a nővéreim és unokatestéreim sem. A kutatás hitelességét mi bizonyítja. Az otthonokban élő gyermekek meg drogosok lesznek és börtönbe kerülnek. A véleményem s ha el hiszem ezt a kutatást az, hogy nem azért lesznek öngyilkosok mert két anyjuk vagy apjuk van, hanem azért mert az osztælytársai stb halálra cikizik őket és ez oly mély sebet hagy bennük, hogy az öngyilkosságba menekülnek. A melegeket hibáztassuk vagy a rendszert ami ezt okozza. A gyermekeknek meg kell tanítani, hogy vanmak ilyen és olyan emberek. A melegek miért nem mocskos heteroznak?? Megtehetnék, de mi veletek ellentétben nem preferáljuk a gyűlölet keltést. Az egyentel dolog amit akarunk az a bélés együttélés


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan ezt teszed most is. Ezt teszitek akkor is, amikor a Deák téren produkáljátok magatok. Ezt teszitek akkor is, amikor Nagy Magyarország térképre rajzolt pénisszel vonultok az Andrássy úton. Attól még, mert nem nyíltan teszitek - teszitek. Alantasabban és gyalázatosabban, mint mi.


Senki sem tanítja a gyermekét otthon gyűlölködésre. A gyerekeket nem lehet becsapni - ők ösztönösen érzik, hogy amit ti képviseltek, az egy életképtelen dolog. Nem az eszménye, hanem a nyers biológiai zsákutcája miatt. Attól még, mert elbeszélgetünk velük otthon, és megpróbáljuk megtanítani nekik az elfogadást, tudják belül az igazságot. De, őszintén szólva, mindazok után, hogy ti ennyire agresszíven mutogatjátok magatokat, már nincs kedvem többé azt tanítani a gyerekemnek, hogy amit tesztek, az nem rossz és nem elítélendő. Mert amit tesztek, mostanra épp olyan elítélendő, amilyen maga a közszeméremsértés, vagy fajtalankodás. Átestetek a ló túloldalára, és nem vagytok hajlandóak ezt beismerni. Átléptetek minden írott vagy íratlan szabályt, és azt követelitek, hogy tartsuk ezt tiszteletben.


Ezen kívül: adott egy lehetőség számotokra, ami ugyan nem maga a házasság intézménye, de a nevek felvételének kivételével teljesen megegyezik jogilag azzal. Ti erre azt mondjátok, hogy nektek ez nem elég. Miért is? Miért fontos nektek az, hogy mindenáron betörjétek a társadalmat? Miért nem békéltek meg magatokkal, és örültök annak, hogy ad nektek ilyen lehetőséget a kormány, és élhettek egymással boldogan? Van, ahol még ennyit sem engednek nektek, és ha így folytatjátok a követelődzést, hamarosan eléritek, hogy itt se maradjon tolerancia veletek szemben. És ezt nem fenyegetésként mondom, jobb lenne, ha jótanácsként értékelnéd. Mi lenne, ha azt tennéd, amit másoknak javasolsz? - Békélj meg magaddal, és fogadd el a helyed a világban.

2016. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
88%

Először is én nem MO-n élek, nem vonulok fel az Andrássy úton. A felvonulással nekem az az egyetlen problémám amit te is leírtál. Egyes emberek nem tudják, hogy hol a határ. Én mélységesen elítélem azokat az embereket akik pucéran futkosnak. Igen tudom, hogy az ilyen emberek miatt van megbélyegezve az összes meleg, de vagyunk egypáran akik nem így gondolkodunk. A pride felvonuláson a többség normális ruhában van és nem viselkedik kirívóan. + igen gusztustalan amit ott egyesek csinálnak, de 1 napig ha otthon maradsz vagy elkerülöd megkímélheted magad tőle.


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
20%

Én bizony nem is szoktam elmenni rá, de amíg vannak olyan felelőtlen óvodák, akik az óvodásokat elviszik, hogy megnézzék ezt a felvonulást (a szülők beleegyezése nélkül!), méghozzá úgy, hogy minden évben vannak olyanok, akik vállalhatatlanul vesznek részt azon a felvonuláson, kiben ne támadna ellenérzés? Amíg a szervezők és mindazok, akik ezeket az embereket megtűrik maguk között, kiben ne támadna ellenük ellenérzés? Bűnösök közt aki hallgat, maga is bűnrészessé válik.


Egyáltalán - miért van szükség ilyen felvonulásra? A felvonulások előtt is meg volt már a lehetősége a melegeknek a bejegyzett élettársi kapcsolatra. Téves az az elképzelés, hogy azzal, hogy az ellentüntetők és a homofóbok agresszivitása eltűnt a nyilvánosság elől, megoldódni látszódna a problémátok: a probléma ugyanúgy megvan, csak mélyen lefojtják az emberek, mert a törvények és Európa beléjük szorítja. A harag pedig lefojtva gyűl, gyűl, és ha kirobban, csúnya lesz, én ezt látom. Ti most úgy érzitek, a gályátok szilajan lovagolja meg a hullámokat és kezditek betörni a társadalmat, de a látszat csal, és attól tartok, hogy a normálisabbja fogja megszívni azoknak a hülyeségét, akik nem bírnak magukkal, és ilyen agresszíven próbálják letolni a másságukot a közízlés torkán.


Komolyan mondom, nem lesz ennek jó vége. A magyar társadalom soha nem fogadta el az ilyesmit, és kezdtek nagyon veszélyes vizekre evezni. Te úgy tűnik felismerted ezt, mert külföldön élsz (ha gazdasági okokból, ha más okból), de ettől még ne felejtsd el, hogy aki képes kulturáltan kezelni a másságát, arra boldog élet várhat itthon is. Aki azonban mindenáron a kirakatba akarja magát rakni.. az számíthat mindig és mindenkor az emberek többségnek a támadására. Egyszerűen vannak olyan nyakas, makacs népek, akik nem engednek a nézetükből, és a magyarok ezek közé a népek közé tartozik. A makacsság az egyik legfőbb ismérvünk.

És minél jobban próbáljátok megtörni ezt az akaratot, annál szilárdabban fog összezárni előttetek. Nem értem, ezt miért nem tudjátok belátni - a saját érdeketekben.

2016. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%
jav, este van: Amíg a szervezők és mindazok, akik ezeket az embereket megtűrik maguk között csendben asszisztálnak a gusztustalankodáshoz, kiben ne támadna ellenük ellenérzés?
2016. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
3%

Kedves 19 Feminim Passzív

Nyílván nem lesz meleg az a gyerek aki (ahogy te is mondtad) "lát egy meleg párt" az utcán. Pont itt a lényeg, viszont ha egy meleg párral nő fel torz képe alakul ki a női férfi szerepekről, nem lát rendes apa anya figurát. Nem egészséges ez így. Nem véletlen alkotta így a természet, hogy nő és férfi illik össze. Én nem bántani akarom a melegeket mert semmi bajom velük, csak néhány dolgot fogjatok fel, hogy bizony csúnya szóval ez "abnormális"

2016. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 PresidentEvil ***** válasza:
85%

"Én nem bántani akarom a melegeket mert semmi bajom velük, csak néhány dolgot fogjatok fel, hogy bizony csúnya szóval ez "abnormális""


Nem, neked ABBAN AZ ESETBEN nincs semmi bajod a melegekkel, ha elfogadják, hogy abnormálisak. Vagyis nincs bajod velük, amíg a te véleményed, erkölcsi nézeteid szerint léteznek/nem léteznek, függetlenül attól, hogy az nekik megfelel-e vagy sem.

2016. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

Azt azért nem mondanám hogy abnormálisak... Az állatvilágban is elő fordul, pont a túlszaporulat megelőzése érdekében.

A gyerek nevelésről meg. Ha egy intézetben nő fel egy gyerek szeretethiányos környezetben esetleg bántalmazások közepette, miért jobb mint egy szerető család,amiben törődést és figyelmet kap két egyforma nemi szervvel rendelkező egyéntől?Amiből valószínű az egyik nőiesebb, a másik férfiasabb.(Valamiért így vonzzák általában egymást a felek.)

2016. ápr. 5. 13:45
 29/46 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha egy búzi simogat, az nem atyai simi, hanem szexuális zaklatás, molesztálás, fertő.
2016. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Ennyiből akkor ha e4gy férfi simogatja a lányát, szeretetből, az is szexuális zaklatás? Szerintem ezt te se gondolod komolyan...
2016. ápr. 5. 14:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!