Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok és két fiú közül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok és két fiú közül kellene választanom. Az egyik szép, nem jó vele a szex és szerelem sincs köztünk, a másik fiúval minden pont fordítva van. Kit válasszak?

Figyelt kérdés

Az első fiú jóképű, kisportolt jótestű, de az ágyban nem jó vele (nem tud kielégíteni és önző a szexben is) és bunkón viselkedik az emberekkel és nagyon ostoba, erőszakos, idegbajos és ennek ellenére úgy érzem szeretem, vonzódok hozzá érzelmileg (csak tudnám,hogy miért).


A másik fiú kicsit csúnya, testalkata is elég hátrányos, de nem vagyok belé szerelmes, nem érzek iránta semmilyen vonzódást, de az ágyban nagyon jó vele, és művelt, okos gondolkodású, az emberekkel is normálisan beszél, nyugodt természetű.


Nem tudom melyiket válasszam. A szívem az elsőhöz húz, az eszem a másodikhoz. Ti mit csinálnátok?



2016. júl. 14. 23:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mazochista vagy akkor 1, ha nem, akkor 2
2016. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A kérdés valós. Azért feküdtem le velük, hogy kipróbáljam őket, mert egy kapcsolatban fontos,hogy jó legyen a szex.
2016. júl. 16. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!