Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (meleg párkapcsolati kérdés)

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, és még nem volt senkim. A neten (planetromeo, grindr, gyik, hasonlók...) szinte mindenki szexet keres, vagy aki nem, annak én nem tetszem, vagy ő nekem. Plusz nekem elég idegen ez a netes ismerkedés. Élőben pedig azért nem megy, mert a férfias pasik jönnek be -tudom, sok meleg van köztük-, de hozzájuk nem merek odamenni még köszönni se, mert rajtuk aztán végképp nem látszik, hogy melegek-e. Egyre elkeseredettebb vagyok, hiába tetszik meg valaki, nem merek odamenni hozzá. Tudom, hogy az oldal tele van ilyen kérdésekkel, de tényleg nem tudom, mit kéne tennem. Csak szerelmes akarok lenni (nem heteró pasiba), és nem értem, hogy ha annyi hetero, bi, meleg pasinak sikerül, miért pont nekem nem.

2016. júl. 22. 19:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
4%

Amióta az eszemet tudom, nyers vagyok, és senki kedvéért nem vagyok hajlandó nem kimondani azt, amit érzek. :)

Akármilyen következményekkel járjon, felőlem le is nyakazhatnak.

2016. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
75%

Jajj, meg még a saját védelmemre kelnék még egy kérdésben... Miért kellene nekem tisztelnem bárkit is, csak azért, mert idősebb nálam? Semmiért. Ember. Ember mivoltából adódóan az alapvető tisztelet megkapja. A tisztelet pedig ellentétben a ti definíciótok szerint, a SZAKEMBEREK szerint az őszinteséget jelenti. Nem azt, hogy befogom a pofám. Miért kellene tisztelnem? Mert több? Nem több. Ha megvágja az ipari áram a 85 éves, a 85 éves ember is ugyanúgy ott döglik meg, mint ahogy én is. A 85 éves ember nem ürít? De, ahogy én is. A 85 éves embernek kell ennie? Láss csodát, kell neki is ennie. Semmiben nem különbözik tőlem, annyiban maximum, hogy közelebb van a koporsóhoz, mint én. De engem is bele fognak fektetni abba a nyomorult faládába. Sőt, remélem, borral locsolják le majd suhancok, és a síromon táncolnak. Van egy régi magyar mondás, nem tudom, ismeritek-e... A kor nem érdem.

Hát nem. Amikor a korukkal próbálnak az emberek elrejtőzni, az legtöbbször arra utal, hogy nincs más eszközük védekezni. Hát ne legyen, de amíg ész érveket nem kapok, addig a véleményemen nem vagyok hajlandó változtatni. Természetesen neked sem kell, mert a te véleményed, ami engem teljesen hidegen hagy, de ha idegesítene, akkor is a te saját véleményed lenne, ami a te dolgod.

Szép napot!

2016. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell háborogni! Nyugi!

Mikor írtam hogy 15 vagy, nem igazán rossz indulatból irtam, csak engem már bosszant hogy csak pár évvel vagyok idősebb nálad, de a te korosztályod annyira érettnek érzni magát. Aztán persze kiderül hogy sehol semmi, ugyanolyan éretlen kiskölykös vagytok mint mi voltunk ennyi idősen.

2016. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Na akkor a 15 éves kis suttyóhoz lenne egy-két szavam. Senki nem beszélt tiszteletről, te agyhalott. Te kezdtél el pattogni, mint egy nikkelbolha. Papolsz itt emberi tiszteletről.... Olvasd már vissza az első kommentedet! Alig vagy ellentmondásos. De ha már a tiszteketnél tartunk... Az idősebbek iránti tisztelet nem azt jelenti, hogy kiny.lod a p.csáját, de 15 évesen nemhigy pszichológus nem vagy, de se élettapasztalatod, se semmid nincs. Egy nímand kis senki vagy... Az érettségitől is hosszú évekre vagy, nemhogy a felnőtté válástól. Attól, hogy itt okoskodsz meg játszod az eszed, ugyanúgy egy 15 éves gyerek maradsz. Úgyhogy vissza lehet venni a lendületből és a jó tanácsaidat meg az oraveczi bölcsességeidet tartsd meg anyunak meg apunak. Szevasz.
2016. júl. 23. 11:30
 25/36 A kérdező kommentje:
Még valami. Remélem az életben is ilyen vagy... Majd 20-30 éves korodra rájössz, hogy mennyire kifizetődő az életben ez a flegma, Való világból meg Éjjel-nappal Budapestből tanult mindenkit lenéző hozzáállás.
2016. júl. 23. 11:36
 26/36 A kérdező kommentje:

De akkor én is válaszolok a te kérdésedre. Közted és egy 85 éves között k...vára nem annyi a különbség, hogy ő "közelebb van a koporsóhoz". Kicsit el vagy tájolva. Egy 85 éves ember leélt már egy életet, gyerekeket nevelt fel, eltartott egy családot, több évtizeden át dolgozott azért, hogy mindent megteremtsen a családjának. Esetleg még egy karriert, egzisztenciát is épített. Ezzel szemben te a kis 15 éveddel legjobb esetben is 8 általánost tudsz felmutatni. Ennyit arról, hogy "semmivel se több nálad".

A továbbiakban kímélj meg a kommentjeidtől!

Üdv

2016. júl. 23. 11:45
 27/36 anonim ***** válasza:
92%

Olvass el bármilyen önismereti könyvet, kérdező, vagy pszichiátria-tankönyvet, és rájössz, hogy nem ok nélkül beszéltem így. :)

Nem akartalak bántani, senki nem akarok, és vicces az egész. :)

Mindenesetre sok szerencsét. :D

2016. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
79%

#20-as vagyok


hatalmas nagy szerencséd van h nem én vagyok az apád, a helyébe már kikötöttelek volna a kutya mellé (bár ne sértegessük a kutyákat...)! szépen elvontad a figyelmet a kérdezőről, akinek problémája van és a tanácsot keres ezen az oldalon, erre te jössz itt a nagy tapasztalatoddal, a pszichiátriai sz.rságaiddal, úgy csinálsz mintha a te s.gged lyukából sütne a világra a nap... (miért érzem azt h azzal fogsz jönni h én is épp elvonom a figyelmet róla... az biztos nem esik le h épp apádék helyett próbállak nevelni haha lol) inkább lépj ki az oldalról és fáraszd le magad a játszótéren, a feltűnési viszketegségedet pedig éld ki szorgalmi házifeladatokban, annak legalább értelme is lesz!

2016. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a 15 éves válaszolót. Több mint kétszer annyi idős vagyok, és én is így gondolkozom, hogy a személyes beszélgetés, randira hívás jobb, mint a neten ismerkedés.


De nekem soha nem sikerült értelmes választ kapnom. Ez is az "új generáció" lenne? A mai tizenéves melegek így ismerkednek, hogy "eljössz velem egy üdítőre?" "igen", "nem". Velem ilyen soha nem volt. Minden fiú, akihez közeledni mertem (élőben), flörtölt, mosolygott, pikáns poénokat eresztett el, aztán mikor randira hívtam, "majd meglátjuk". Még azt sem tudtam meg, melegek-e egyáltalán. Sem igent, sem nemet nem mondtak.


Neten is próbáltam a randira hívást, egy sem jött el, pedig jókat dumáltunk előtte.


Ekkorát fordult a világ? Mindenhol az megy, hogy a mai tizenévesek nem tudnak kommunikálni meg érzelmileg éretlenek. Ezek szerint mégis ilyen frankón tudnak ismerkedni? Semmi kétely a saját vagy a kiszemelt fiú melegségével kapcsolatban? Hát ez meglepett most.

2016. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is megy ilyen könnyen! Ez minden korosztályban így megy.

Igazából csak azok jártunk jól, akiknek elég amit a planetrómeó tud nyújtani. "Csá, dugunk?" "Aha. Kedd?" "Oké."

2016. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!