Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (meleg párkapcsolati kérdés)

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, és még nem volt senkim. A neten (planetromeo, grindr, gyik, hasonlók...) szinte mindenki szexet keres, vagy aki nem, annak én nem tetszem, vagy ő nekem. Plusz nekem elég idegen ez a netes ismerkedés. Élőben pedig azért nem megy, mert a férfias pasik jönnek be -tudom, sok meleg van köztük-, de hozzájuk nem merek odamenni még köszönni se, mert rajtuk aztán végképp nem látszik, hogy melegek-e. Egyre elkeseredettebb vagyok, hiába tetszik meg valaki, nem merek odamenni hozzá. Tudom, hogy az oldal tele van ilyen kérdésekkel, de tényleg nem tudom, mit kéne tennem. Csak szerelmes akarok lenni (nem heteró pasiba), és nem értem, hogy ha annyi hetero, bi, meleg pasinak sikerül, miért pont nekem nem.

2016. júl. 22. 19:07
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Van most is egy férfi, aki tetszik, de nem merek odamenni hozzá. Kórházban vagyok nyári gyakorlaton, és az egyik orvos nagyon helyes. Nem az a "férfiállat", de ránézek és az első gondolatom, hogy jó lelkű ember. Rákerestem egy közösségi oldalon, és a posztjai alapján akár meleg is lehet (annyira nem egyértelműek a posztjai, tehát nem Pride-ot oszt meg vagy hasonlót). Mondta, hogy tegezhetem (első találkozáskor), de nem volt alkalmunk se beszélgetni, se hasonló. Arra gondoltam, hogyha legközelebb találkozom vele, elhívom sörözni vagy kávézni, de rettegek, hogy mit mond. Főleg, hogy ez egy speciális helyzet.
2016. júl. 22. 20:38
 12/36 anonim ***** válasza:
79%
Hívd el sörözni és kezdjetek el beszélgetni. ;)
2016. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
7%

Jaaaaaj, betörődni, és feladni, brühhühüüüü, szedd már össze magad!!!

Eleve hogy várhatod, hogy bárki szeressen, mikor szegény neked egy pasira van szükséged, mert nem tudod, mi lesz veled nélküle? Hogy tiszteljen így? Nekem ez kisfiúnak tűnik, nem felnőtt férfinek. Elárulom az élet egy nagy titkát: senki nem fog önzetlenül szeretni, ha nem szereted magad... Kihasználni fognak maximum, testileg és lelkileg is meg fognak b**zni, és nagyjából ennyi lesz a funkciód az életükben. "nem merek odamenni még köszönni se", jajj, már mindjárt sajnálni kezdelek. Mi lesz a következménye, ha odamész köszönni? Egyrészt nem gyáva anyuci picifiaként, hanem pasiként viselkedsz, másrészt megteszed az első lépést.

Bocsánat, hogy nyers voltam.

15/f/p

2016. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
A 15 éves a sok élettapasztalatával megmondja :D (Legközelebb legalább kamuzd magad idősebbnek ha már anonym oldalon vagyunk)
2016. júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a mod ahogy írtad lehet hogy nyers, de használna, viszont nem az ilyen típusnál. Ezzel a stílussal inkább a maximalista, megfelelés kényszeres emberekre fogsz tudni hatni, de neki inkább egy ilyen lelkizős fajta beszélgetés kéne. Ami a kérdést illeti. Azért nem mersz másokhoz oda menni mert szar az önbecsülésed, önértékelésed? Ha igen, akkor 2 lehetőség van. Vagy elfogadod önmagad, vagy változtatsz. Ha előbbi akkor van az hogy a tükörbe nézel a nap folyamán többször is, és kimondod "jól nézek ki", és ez kb ráolvasása csinálva segíthet. Ennél még jobb ha mondjuk egy hét alatt csinálsz magadról több 100 képet és 1 hét után végig nézed az összeset, és kiválasztasz párat (menyiségtől függően 5 és 10 között) ami neked a legjobban tetszik, és azt lebontott hogy mért is tetszik neked. Ugyanakkor van másik lehetőség is (én pl ezt csinálom jelenleg is), megkeresed, hogy mi az ami zavar, és meghatározod mért zavar, és mit kell tenni ahhoz hogy ne zavarjon. Néhány embernek a baráti körömből úgy mondottan, én vagyok a pszichológusa. :D (persze ez nem komoly, nem vagyok ténylegesen az csak, nagyon érdekel, és szoktam ilyen téren tanácsokat adni, és meghallgatni mások dolgait) HA kell még további info, írj itt, vagy privát, és megpróbálok ötletelni.
2016. júl. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
15-ős a 13-asnak szólt, csak míg írtam, beelőztek.
2016. júl. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha önbizalomhiány: pszichológus. A kognitív terápia pár alkalom alatt is csodákra képes. Enyhe problémákon is rengeteget segít.
2016. júl. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet pszichológushoz is menni csak marha drága, illetve sok szülő nem hiszi el, vagy egyszerűen le*arja hogy a gyerekével gáz van. Szorongás, depresszió is pszichoterápia, de ezek az analizálás mellett kb csak a velünk született reakciók tanult reakciókkal való felülírása (nagy vonalakban). Ha ezzel is meg lehet oldani, akkor jobb ez (persze ha nem, akkor nem).
2016. júl. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
92%
A nyers válaszoló volnék, és jelezném, hogy a Z generáció fiai között lényegesen erőteljesebben vannak jelen ezek a törvényszerűségek. Azon egyszerű oknál fogva, hogy érzelmi intelligencia terén el van korcsosulva az egész világ. Az is, aki azt hiszi, hogy 15 évesen nem beszélhetek tapasztalatból. Szimplán azért, mert észrevettem, és nem követtem vakon a sok birkát. :)
2016. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

#13

Hát azért elég nagy pofa kell még így anonim módon is ahhoz h 15 éves gyerek létedre ilyen módon kioktatsz egy felnőttet... Ez a szöveg még egy 30 évestől is fura lenne mert még az se élt annyit h ilyeneket írogasson. Bölcsebb lettél volna ha inkább nem is írsz. Valahogy van egy olyan érzésem h ezt szemtől szembe nem igazán tudtad volna így a képébe vágni mi? Igen, ezt amit én írok nagyon is a képedbe tudnám vágni még egy-két dologgal együtt (nem a farkamra gondolok)...

Inkább menj és zavartasd magad a sarokba anyukáddal és gondolkozz el a dolgokon :DDDDD

33/f/a


dejó h nem lesz gyerekem omg

2016. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!