Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (meleg párkapcsolati kérdés)

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, és még nem volt senkim. A neten (planetromeo, grindr, gyik, hasonlók...) szinte mindenki szexet keres, vagy aki nem, annak én nem tetszem, vagy ő nekem. Plusz nekem elég idegen ez a netes ismerkedés. Élőben pedig azért nem megy, mert a férfias pasik jönnek be -tudom, sok meleg van köztük-, de hozzájuk nem merek odamenni még köszönni se, mert rajtuk aztán végképp nem látszik, hogy melegek-e. Egyre elkeseredettebb vagyok, hiába tetszik meg valaki, nem merek odamenni hozzá. Tudom, hogy az oldal tele van ilyen kérdésekkel, de tényleg nem tudom, mit kéne tennem. Csak szerelmes akarok lenni (nem heteró pasiba), és nem értem, hogy ha annyi hetero, bi, meleg pasinak sikerül, miért pont nekem nem.

2016. júl. 22. 19:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
De igen, kétely van, de ha nem ugrom olyan helyzetekbe, amik kétes kimenetelűek, akkor élhetem le az életemet félve. Nem fogom. :)
2016. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
15 éves létére, van tapasztalata bizonyos dolgok terén, ami miatt indokolt ez a féle megfogalmazás, még ha nem is értek vele egyet.. Azt mondom akit érdekel, az privátba kérdezne rá, de térjünk vissza az eredeti kérdéshez.
2016. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

"De igen, kétely van, de ha nem ugrom olyan helyzetekbe, amik kétes kimenetelűek, akkor élhetem le az életemet félve. Nem fogom. :)"


Azt ne mond hogy 15 évesen már pasizol? Azért na, ehhez tényleg fiatal vagy. (Vagy csak nekem nem veszi be a gyomrom mikor tizen négy-öt évesek akarják szanaszéjjel b****tni magukat.)

2016. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
De hogy ne legyek annyira off: nekem a tapasztalat azt mutatja hogy csak az tud élőben párkapcsolatot kialakiítani akinek szerencséje van, és van valami nagyon közeli haverjáról kiderül hogy meleg. Csak úgy randomba belevágva max alkalmit lehet találni.
2016. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez nem igaz. HA alaklmizni akar AlterEGO, vagy romeo, ha meg kapcsolat, akkor romeo (van ritkán pár ember ott is) vagy a környezeted. A mai magyar középiskolák mindegyikében van meleg közösség, csak meg kell találnod őket, és úgy be tudsz folyni a dologba. Illetve, 15 évesen barátja van meg nem szűz az már ma normális. Én 13 évessel is beszéltem aki nem szűz (igaz, nem volt még nemileg érett, pubertás kor előtt volt, csak úgy mint a másik fiú is)
2016. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így értettem dolgokat. Bár a meleg közösség... nálunk tuti nem volt. Volt akiről mindenki tudta hogy meleg, rólam is, de igazából kb egy mondatot se beszéltünk az évek alatt. (Mondjuk nem is jött be egyik se, mind ilyen tipikus fiútestbe szorult kislány volt.)


Na, de azt tudom hogy mi normális manaoság, de azért még nem jó. 13 éves az nagyon fiatal.


Egyébként én valamelyest mindig elzárkóztam a melegektől. Nem akartam se kapcsolatot, se meleg barátokat. És ez még mindig áll. Én ilyen hobbi-meleg vagyok. :D

2016. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!