Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek koleszban milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek koleszban milyen szexuális élményetek volt sráccal?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 09:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/124 anonim ***** válasza:
95%

hárman voltunk egy szobában

Ketten tök heterónak mondták magukat kb egy hónapog

Eleinte kicsit bénáztunk de jó volt koleszosnak lenni

Az egyikkel még ma is tartjuk a kapcsit és nem csak beszèlgetünk

2017. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/124 anonim ***** válasza:
96%
jó hát mindenki heteró ... az még nem zárja ki egy ilyen helyen h olykor történjen ez-az.
2017. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/124 anonim ***** válasza:
94%
Végigolvasva valahogy szívesen jártam volna ezekbe a kolikba :)
2017. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/124 anonim ***** válasza:
78%
Én még nem járok koleszba de szerintem sajnos nem is fogok. :(
2017. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/124 anonim ***** válasza:
97%
Huuuu :D engem ha felvesznek egyetemre akkor nem érdekel felvállalom, hogy meleg vagyok xd hátha lesz ez az, dee helyes, sportos kiváncsi hetero vagy meleg, biszex pasin kiprobálnám az orált, talán mást is :D mert eddig nem volt semmi :D sajna :( ugyhogy sorry a bénázásért 😜 ha valakit érdekel
2017. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/124 anonim ***** válasza:
96%
amúgy értelmesebb közösségekben nem rossz, ha nyíltan, egyenesen vállalod a dolgot, mert így igen sok heteró srácnak is elszabadul a fantáziája olykor, h na vajon mi lenne ha ... és elég egy buli vagy csak egyedül maradni, aztán történhetnek izgalmas, nem várt dolgok :)
2017. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/124 anonim ***** válasza:
96%
Közös hoki, orál.
2017. aug. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/124 anonim ***** válasza:
97%

Mindegyik szobatársam hetero volt, de az egyikről egyszer véletlenül kiderült iszogatás közben, hogy imádja a csikizést. Egyszer megcsikiztem rendesen, és annyira tetszett neki az élmény, hogy ha az épületben koncert, vagy nagy hangzavar volt, mindig csikiztünk. Mivel a többiek ilyenkor hazautaztak tanulni és ketten maradtunk :-) Egy idő után már meztelenül kikötözve csináltam neki. Imádta. Az utolsó évben jutottunk el oda, hogy a farok és ágyék csiki is mehetett, eldurranásig.

Baromira élveztem a helyzetet, mert piszok jó teste volt.

2017. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/124 anonim ***** válasza:
97%

másodikba uj szobatársam volt laza srác

Sokat meztelenkedett előttem szép szőrös volt neki

Egyik hétvégén továnb aludt amikor visszajöttem a tusolóból oldalán feküdt olyan magzatpózba és az alsógatyesza teljesen felcsúszott

Szval kinn volt a segge is meg a zacsija Nem gondoltam hogy a segge is ilyen szőrös tökre felizgultam rá

Ovatosan megsimiztem azt hittem még alszik Kis idő mulva azt mondta ne hagyjam abba simizzem neki A vége egy nagy sex lett Néha még összejövünk

2017. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/124 anonim ***** válasza:
96%

Ajh basszus én kolis vagyok de semmi :( szobatársam se olyan, hogy lesz valami is, annyira nem is nagyon bejövős :( ajh én mindig pehjes vagyok 😔

Egy pehjes egyetemista 22 éves passziv fiu

2017. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!